2019-10-19   16:29:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Adventsdoppet 2.0 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

37_S
Gren 37, 100m Frisim Damer 14oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
100  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  59.92   
36  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  59.96   
13  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  1:00.57   
84  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:00.59   
Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:00.86   
89  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  1:00.96   
166  Odén Isabelle  2002  YSTADS SS  AY6802  25 m  1:01.35   
77  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  1:01.44   
183  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  1:02.08   
10  82  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  1:02.86   
11  179  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:03.07   
12  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  1:03.39   
13  51  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:03.62   
14  105  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  1:03.90   
15  15  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:04.43   
16  12  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:05.16   
17  31  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  1:06.23   
18  102  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:06.24   
19  147  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:06.36   
20  18  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:07.27   
21  196  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  1:07.50   
22  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  1:07.72   
23  52  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:07.85   
24  162  Mårtensson Hilma  2003  YSTADS SS  BF5403  25 m  1:08.01   
25  54  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:08.10   
26  16  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  1:08.47   
27  74  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:08.63   
28  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  1:11.64   
29  195  Knutsson Moa  2002  KIVIKS SK  BF8202  25 m  1:12.22   
30  40  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:16.08   
31  79  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  1:16.26   
32  71  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:20.04   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 december 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  07:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner