2019-10-15   23:26:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Adventsdoppet 2.0 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 37
Heatlista 
 
  Tävling  Advenstdoppet    Utskriftsdatum  09 december 2017   
  Tävlingsort  Sjöbo    Utskriftstid  13:20   
  Arrangör  Sjöbo SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 december 2017         
 
 
 
Gren 37, 100m Frisim Damer 14oä  Finaler (4) 
Beräknad start 14:13 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
71  Emmy Olofsson  2003  AY4403  S 71    25m  1:20.04 
195  Moa Knutsson  2002  BF8202  KIVIKS SK    25m  1:12.22 
74  Alva Stenebo  2003  AY6403  S 71    25m  1:08.63 
Clara Huston  2003  AR7603  SK HAJEN    25m  1:11.64 
79  Victoria Berild Andersen  2003  BQ8603  SJÖBO SS    25m  1:16.26 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
54  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  1:08.10 
52  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  1:07.85 
196  Elin Lundberg  2003  AP2403  KIVIKS SK    25m  1:07.50 
147  Elin Kjellberg  2003  AJ7803  YSTADS SS    25m  1:06.36 
18  Freja Werker  2003  AH3203  SK HAJEN    25m  1:07.27 
Hanna Barnell  2003  BF6403  SK HAJEN    25m  1:07.72 
162  Hilma Mårtensson  2003  BF5403  YSTADS SS    25m  1:08.01 
16  Isabell Tretinjak  2003  AH1203  SK HAJEN    25m  1:08.47 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Hanna Nilsson  2000  AR1800  SK HAJEN    25m  1:05.16 
105  Ulrika von Buxhoeveden  2001  AQ4601  SJÖBO SS    25m  1:03.90 
Ella Jeppsson  2003  AD0403  SK HAJEN    25m  1:03.39 
82  Emy Ek  2003  BK3403  SJÖBO SS    25m  1:02.86 
179  Amanda Strömberg  1998  AR7698  YSTADS SS    25m  1:03.07 
51  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  1:03.62 
15  Malin Svensson  1999  AE5499  SK HAJEN    25m  1:04.43 
102  Clara Steen  2003  BE3603  SJÖBO SS    25m  1:06.24 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
77  Tilde Anderberg-Richard  1999  AU5499  SJÖBO SS    25m  1:01.44 
89  Minna Larsson  2002  AB3802  SJÖBO SS    25m  1:00.96 
84  Emmy Johnsson  2001  AT6801  SJÖBO SS    25m  1:00.59 
36  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  59.96 
13  Sara Nobrell  2002  BM1402  SK HAJEN    25m  1:00.57 
Elin Lackegård  2000  AR9600  SK HAJEN    25m  1:00.86 
166  Isabelle Odén  2002  AY6802  YSTADS SS    25m  1:01.35 
183  Matilda Åkesson  1999  AL9699  YSTADS SS    25m  1:02.08 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 december 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  13:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner