2019-10-14   01:34:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Adventsdoppet 2.0 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 33
Heatlista 
 
  Tävling  Advenstdoppet    Utskriftsdatum  09 december 2017   
  Tävlingsort  Sjöbo    Utskriftstid  13:20   
  Arrangör  Sjöbo SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 december 2017         
 
 
 
Gren 33, 25m Fjärilsim Damer 10oy  Finaler (4) 
Beräknad start 14:00 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
112  Selma Isaksson  2007  AK3607  SK SYDSIM    25m   
81  Minna Carlsson  2007  AS7807  SJÖBO SS    25m   
39  Emma Maric  2007  AQ5607  LANDSKRONA    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
123  Marta Nyberg  2007  AK0807  SK SYDSIM    25m   
91  Michaela Mårtensson-Strömqvist  2007  AX1207  SJÖBO SS    25m   
174  Olivia Stenberg  2008  AE3808  YSTADS SS    25m  27.40 
121  Olivia Nilsson Virc  2007  AD8407  SK SYDSIM    25m  24.32 
65  Ella Lundberg  2007  AR3607  S 71    25m  25.17 
210  Vilda Larsson  2008  AJ0408  SJÖBO SS    25m  28.42 
94  Signe Olsson  2007  AS5807  SJÖBO SS    25m   
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Kira Wahlfrid  2007  AK3807  ÖSTERLEN    25m  22.82 
43  Svea Nilsson  2007  AN9407  LANDSKRONA    25m  22.31 
19  Clara Andersson  2007  AO7407  LANDSKRONA    25m  22.10 
134  Molly Emilsson  2008  AA5208  YSTADS SS    25m  21.44 
72  Maja Palmqvist  2007  AD0207  S 71    25m  21.64 
153  Emilia Malmborg  2008  AE5808  YSTADS SS    25m  22.19 
80  Nellie Björkqvist  2007  AX2207  SJÖBO SS    25m  22.43 
106  Elvira Andersson  2008  AD0408  SK SYDSIM    25m  23.81 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
185  Alma Gummesson  2008  AG1808  ÖSTERLEN    25m  19.85 
150  Isabelle Leo  2009  AA8609  YSTADS SS    25m  19.80 
178  Alice Strömberg  2007  AB4207  YSTADS SS    25m  18.40 
205  Isabella Hua  2007  AE0607  RINGSJÖ SK    25m  16.58 
67  Freja Malmgren  2007  AA8207  S 71    25m  16.88 
213  Sofie Jönsson  2007  AI9607  SJÖBO SS    25m  18.80 
116  Philippa Lindgren  2008  AD2408  SK SYDSIM    25m  19.84 
75  Wilda Thorgren  2007  AF4207  S 71    25m  20.71 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 december 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  13:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner