2020-04-04   02:40:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:09   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 7, 200m SKU M, P14, P12  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aaro Imppola  2006  06A298  HyUS    25m     
Joonas Cranston  2003  03B233  NumKis    25m     
Egor Bortsov  2004  04B136  LaUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HäUS    25m     
Iiro Kyllönen  2005  05A758  HäUS    25m     
Joona Varpukari  2003  03B181  UiTa    25m     
Veeti Heittokangas  2006  06A104  UiTa    25m     
Vilho Teno  2006  06A245  LaUS    25m     
Aleksi Kokkonen  2004  04A575  HäUS    25m     
Aapo Koivuniemi  2004  04A890  UiTa    25m     
               

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emil Ahvonen  2005  05A580  HäUS    25m     
Eelis Juuti  2006  06A263  UiTa    50m  4:21.61  4:21.61 
Jaakko Karti  2004  04A818  UiTa    25m  3:35.64  3:40.64 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    50m  3:39.69  3:39.69 
Lasse Purmonen  1985  85A005  S.C.P.    50m  3:39.76  3:39.76 
Väinö Pitkänen  2006  06A199  UiTa    25m  4:09.48  4:14.48 
Viacheslav Semenov  2006  06A319  LaUS    25m     
Max Nikkari  2004  04A992  UiTa    25m     

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anton Passoja  2006  06A302  NoPy    25m  3:30.51  3:35.51 
Casper Leo  2004  04A635  ÅSK    50m  3:27.20  3:27.20 
Arto Pulkkinen  2005  05A629  LaUS    50m  3:25.18  3:25.18 
Maksim Karvanen  2005  05A421  LaUS    50m  3:23.04  3:23.04 
Daniel Kontula  2005  05A152  UiTa    25m  3:18.11  3:23.11 
Ivan Chupakhin  2005  05A628  UiTa    50m  3:26.60  3:26.60 
Oliver Aspholm  2005  05A594  UiTa    25m  3:22.88  3:27.88 
Santeri Ahinko  2004  04B029  VeUS    25m  3:31.07  3:36.07 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuli Masalin  2004  04A470  Cetus    50m  3:21.34  3:21.34 
Lauri Huhtasalo  2004  04A872  PUS    50m  3:17.19  3:17.19 
Eero Mäenpää  2005  05A377  ÅSK    25m  3:10.73  3:15.73 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    50m  3:14.36  3:14.36 
Nico Peltonen  2005  05A046  HyUS    50m  3:14.45  3:14.45 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    25m  3:11.03  3:16.03 
Stefan Saltykov  2005  05A145  LaUS    50m  3:18.61  3:18.61 
Joni Routamo  2005  05A486  HäUS    25m  3:16.98  3:21.98 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Liukkonen  2005  05A362  UiTa    25m  3:08.64  3:13.64 
Lev Vlasov  2007  07A017  TaTU    50m  3:12.22  3:12.22 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    25m  3:04.73  3:09.73 
Tuomas Hämäläinen  2005  05A467  KuUS    25m  3:00.95  3:05.95 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    50m  3:07.29  3:07.29 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  3:11.45  3:11.45 
Markus Kylliäinen  2002  02B168  UiTa    50m  3:12.44  3:12.44 
Jan Byskov  2004  04A474  NU    50m  3:14.20  3:14.20 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konsta Vainio  2005  05A299  ÅSK    50m  3:05.14  3:05.14 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    25m  2:58.41  3:03.41 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  2:49.60  2:54.60 
Roope Ollikainen  2004  04A004  PUS    50m  2:51.21  2:51.21 
Julius Airas  2003  03A835  LaUS    25m  2:47.85  2:52.85 
Akseli Soini  2004  04A562  HäUS    50m  3:01.37  3:01.37 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    50m  3:04.89  3:04.89 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    25m  3:00.82  3:05.82 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Kortteinen  2003  03A195  UiTa    25m  2:40.02  2:45.02 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    50m  2:44.00  2:44.00 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  2:35.79  2:40.79 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    50m  2:36.42  2:36.42 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  2:32.83  2:37.83 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    50m  2:42.61  2:42.61 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  2:39.10  2:44.10 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    50m  2:48.78  2:48.78 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Kouvo  1994  94A902  TaTU    50m  2:27.82  2:27.82 
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  2:21.23  2:26.23 
Atte Somero  1999  99A522  La-Ka    25m  2:17.54  2:22.54 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    25m  2:15.01  2:20.01 
Jakob Sievers  2000  00A730  UiTa    50m  2:20.02  2:20.02 
Jere Kekola  2000  00A330  SeUi    25m  2:19.71  2:24.71 
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    25m  2:21.94  2:26.94 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  2:24.07  2:29.07 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner