2020-04-04   02:46:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 21
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:09   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 21, 50m SU M, P14, P12  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Otto Ahvonen  2003  03A671  HäUS    25m     
Luukas Kallio  2005  05B025  UiTa    25m     
Toni Knuutila  1993  93A712  EuraST    50m     
               
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    25m     
Joona Varpukari  2003  03B181  UiTa    25m     
Elmeri Helander  2002  02A238  LaUS    25m     
Aamos Järveläinen  2006  06A489  UiTa    25m     
Juuso Toivonen  2001  01A482  UiTa    25m     
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    25m     
               

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Tuominen  2005  05A489  UiTa    25m  58.04  59.04 
Tuukka Niemeläinen  2008  08A203  UKK    50m  55.63  55.63 
Rasmus Ruotoistenmäki  2006  06A320  UiTa    50m  53.68  53.68 
Elias Salo  2007  07A366  VeUS    50m  53.08  53.08 
Henrik Leinonen  2005  05A619  UiTa    25m  52.24  53.24 
Iliad Sioofy Khojine  2004  04B083  UiTa    25m  53.47  54.47 
Eemeli Salo  2007  07A186  UKK    25m  56.62  57.62 
Joa Siltakoski  2007  07A187  TaTU    25m  1:02.81  1:03.81 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jussi Koskela  2007  07A254  UKK    50m  52.26  52.26 
Aapo Koivuniemi  2004  04A890  UiTa    25m  50.59  51.59 
Saku Pietilä  2006  06A344  UKK    50m  50.10  50.10 
Luca Ruusila  2006  06A491  UiTa    25m  48.26  49.26 
Niklas Töyrylä  2006  06A090  UiTa    50m  49.38  49.38 
Sean Salli  2007  07A211  UiTa    25m  50.48  51.48 
Väinö Pitkänen  2006  06A199  UiTa    50m  52.05  52.05 
Julius Järveläinen  2006  06A488  UiTa    25m  51.79  52.79 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Benjamin Winqvist  2006  06A420  Cetus    50m  48.93  48.93 
Risto Kallström  2006  06A144  Cetus    50m  45.02  45.02 
Aaro Imppola  2006  06A298  HyUS    25m  43.92  44.92 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    25m  42.42  43.42 
Kalle Heinonen  2006  06A105  TaTU    50m  44.72  44.72 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    25m  43.99  44.99 
Max Nikkari  2004  04A992  UiTa    50m  47.11  47.11 
Sakari Gummerus  2003  03B195  UiTa    50m  49.20  49.20 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Pietiläinen  2004  04A803  KuUS    25m  41.47  42.47 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    25m  36.50  37.50 
Aksel Kansanniva  2000  00B185  KuUS    50m  36.05  36.05 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  34.49  35.49 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  34.62  35.62 
Oskari Cederqvist  2004  04A822  HyUS    25m  36.31  37.31 
Ville Syrjäkoski  2002  02A081  TaTU    25m  41.23  42.23 
Osmo Mäkelä  2004  04A814  HäUS    50m  42.92  42.92 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teemu Turunen  2002  02A747  KuUS    25m  34.10  35.10 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    25m  33.06  34.06 
Matias Pennanen  2001  01A181  PUS    50m  32.57  32.57 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    25m  30.43  31.43 
Teemu Viitanen  2000  00A915  TaTU    50m  32.02  32.02 
Ville-Matti Erkintalo  1982  82A089  S.C.P.    25m  31.90  32.90 
Eemil Pynnönen  2001  01A064  UKK    25m  33.34  34.34 
Eetu Koskinen  2002  02A250  LaUS    25m  34.31  35.31 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    50m  30.14  30.14 
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    25m  28.02  29.02 
Saku Salo  1995  95A816  UiTa    25m  27.22  28.22 
Jaakko Rautalin  1989  89A051  UiTa    25m  24.84  25.84 
Petja Yritys  1993  93A330  TaTU    25m  25.85  26.85 
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    25m  27.42  28.42 
Antti Leiponen  1998  98A235  JUK    25m  28.21  29.21 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    50m  31.06  31.06 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner