2020-03-31   11:12:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 20
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:09   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 20, 100m PU N, T13, T11  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Tara Salli  2005  05A810  UiTa    25m     
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m     
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    25m     
Hilda Mäkelä  2005  05A513  HäUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Melissa Talvio  2001  01A793  LaUS    50m     
Linnea Koski  2007  07A075  AUi    25m     
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    25m     
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  1:46.22  1:48.22 
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    50m  1:56.38  1:56.38 
Sini Kaivola  2005  05A061  NU    25m     
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m     
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    25m  1:42.35  1:44.35 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    25m  1:36.98  1:38.98 
Noora Pätiälä  2004  04A436  UiTa    25m  1:33.63  1:35.63 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    25m  1:32.93  1:34.93 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    25m  1:33.15  1:35.15 
Heidi Helenius  2005  05A589  UiTa    25m  1:35.14  1:37.14 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    50m  1:44.01  1:44.01 
Henni Halme  2005  05A216  UiTa    25m  1:45.56  1:47.56 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Hännikäinen  2004  04A214  LaUS    25m  1:32.54  1:34.54 
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    25m  1:30.63  1:32.63 
Ida Töyrylä  2004  04A450  UiTa    25m  1:29.36  1:31.36 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    50m  1:30.43  1:30.43 
Veera Skinnari  2003  03A090  LaUS    25m  1:28.65  1:30.65 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    25m  1:29.55  1:31.55 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    25m  1:31.42  1:33.42 
Salla Rantala  2004  04A102  NoPy    50m  1:34.70  1:34.70 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  1:26.88  1:28.88 
Rebekka Aaltola  2005  05A280  UiTa    50m  1:28.24  1:28.24 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  1:27.00  1:27.00 
Liisa Siikala  2003  03A292  UiTa    50m  1:26.23  1:26.23 
Alexandra Nikkinen  2003  03B014  HSS    25m  1:24.35  1:26.35 
Siiri Toiva  2002  02A779  NoPy    25m  1:25.14  1:27.14 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  1:26.49  1:28.49 
Annika Heikkilä  2003  03A516  LaUS    50m  1:29.48  1:29.48 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nanna Sinerkari  2004  04A366  HSS    25m  1:22.91  1:24.91 
Anna Edwards  2004  04A597  HSS    25m  1:22.09  1:24.09 
Aada Taiponen  2004  04A449  STRiksu    25m  1:21.66  1:23.66 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    50m  1:22.33  1:22.33 
Moona Korpikoski  2005  05A140  NoPy    25m  1:20.69  1:22.69 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  1:24.02  1:24.02 
Siiri Mätäsjärvi  2004  04A412  UiTa    50m  1:24.25  1:24.25 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    50m  1:25.36  1:25.36 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  HSS    25m  1:18.68  1:20.68 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  1:17.41  1:17.41 
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    50m  1:17.05  1:17.05 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    50m  1:15.51  1:15.51 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  PLAANI    50m  1:16.30  1:16.30 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    25m  1:15.26  1:17.26 
Taiga Yritys  2003  03A036  HyUS    25m  1:15.76  1:17.76 
Mariia Sherstiuk  2003  03B010  TaTU    50m  1:22.16  1:22.16 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  1:13.24  1:13.24 
Sanni Ikonen  1998  98A220  LaUS    25m  1:09.76  1:11.76 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  1:09.14  1:11.14 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    25m  1:08.42  1:10.42 
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  UiTa    50m  1:10.73  1:10.73 
Siiri Arjanmaa  2004  04A173  UiTa    25m  1:09.41  1:11.41 
Saara Svahn  2001  01A172  JIlves    25m  1:10.35  1:12.35 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    50m  1:13.47  1:13.47 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  1:09.97  1:09.97 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    50m  1:09.13  1:09.13 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  1:06.03  1:08.03 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  RaisU    50m  1:02.88  1:02.88 
Salla Puhtimäki  1998  98A628  VeUS    50m  1:07.52  1:07.52 
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    50m  1:08.13  1:08.13 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  1:09.47  1:09.47 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    25m  1:08.34  1:10.34 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner