2020-04-04   01:13:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:09   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 2, 100m VU N, T13, T11  Loppukilpailut (40) 
Erä 1 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Liisa Peetsu  2007  07A355  UKK    25m     
Selma Ala-Karvia  2008  08A229  UiTa    25m     
Julia Rantala  2007  07A387  UKK    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Melissa Talvio  2001  01A793  LaUS    50m     
Rebecca Mäkinen  2008  08A232  UiTa    25m     
Elli Lenkkeri  2006  06A782  NU    25m     
Elsa Joseph  2007  07A046  TaTU    50m  2:04.78  2:04.78 
Viiu Levola  2008  08A023  TaTU    25m  3:09.20  3:11.20 
Anita Mäkinen  2007  07A113  NumKis    25m     
Karmen Johanson  2006  06A750  VeUS    25m     
Salla Puhtimäki  1998  98A628  VeUS    25m     

 
Erä 3 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Pennanen  2008  08A002  TaTU    50m  2:03.46  2:03.46 
Netta Halttunen  2007  07A238  UiTa    25m  1:59.22  2:01.22 
Stella Laukkanen  2007  07A213  UiTa    50m  1:52.42  1:52.42 
Sara Pöllänen  2004  04A570  HTU    25m  1:47.05  1:49.05 
Ada Niemi  2005  05A926  UiTa    25m  1:48.42  1:50.42 
Sella Koskinen  2007  07A112  TaTU    50m  1:53.21  1:53.21 
Adele Luukkonen  2009  09A028  UKK    25m  1:59.32  2:01.32 
Minea Moisio  2009  09A008  TaTU    25m  2:01.73  2:03.73 

 
Erä 4 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Pettinen  2005  05A847  UiTa    50m  1:47.78  1:47.78 
Elli Kenttälä  2006  06A520  UiTa    50m  1:45.20  1:45.20 
Olivia Porter  2007  07A275  LaUS    25m  1:42.65  1:44.65 
Peppi Peltotalo  2006  06A290  UiTa    25m  1:41.85  1:43.85 
Janna Saloniemi  2009  09A037  TaTU    50m  1:44.44  1:44.44 
Veera Malmelin  2007  07A196  NoPy    25m  1:43.01  1:45.01 
Siiri Mäkelä  2008  08A107  UKK    50m  1:45.89  1:45.89 
Liisi Lehtiö  2008  08A101  LaUS    25m  1:46.35  1:48.35 

 
Erä 5 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Autio  2005  05A791  Cetus    50m  1:42.60  1:42.60 
Maisa Savisto  2006  06A209  UiTa    50m  1:41.71  1:41.71 
Venla Vuorivirta  2005  05A898  UiTa    25m  1:39.68  1:41.68 
Emmiina Eho  2007  07A232  UiTa    50m  1:40.86  1:40.86 
Saana Keskinen  2005  05A834  UiTa    25m  1:39.22  1:41.22 
Hertta Nieminen  2007  07A271  UKK    50m  1:41.70  1:41.70 
Katri Kulovuori  2007  07A256  UiTa    50m  1:42.11  1:42.11 
Amanda Laurila  2008  08A128  UKK    50m  1:43.72  1:43.72 

 
Erä 6 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Hento  2006  06A174  HTU    25m  1:37.88  1:39.88 
Viivi Kiiveri  2006  06A260  UiTa    25m  1:37.06  1:39.06 
Sinna Somppi  2007  07A183  NoPy    50m  1:38.73  1:38.73 
Jenna Luoma  2005  05A422  UKK    50m  1:38.37  1:38.37 
Emmi Silvola  2004  04B147  HyUS    25m  1:36.70  1:38.70 
Tilda Saario  2005  05A512  UKK    50m  1:38.94  1:38.94 
Minttu Mikkonen  2006  06A496  UKK    25m  1:37.84  1:39.84 
Petra Soini  2007  07A191  NoPy    50m  1:40.78  1:40.78 

 
Erä 7 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milja Korhonen  2006  06A588  NU    25m  1:35.87  1:37.87 
Venny Korjonen  2005  05A565  UiTa    25m  1:34.86  1:36.86 
Aino Soininen  2005  05A415  HTU    25m  1:33.84  1:35.84 
Elli Raitalaakso  2006  06A432  UiTa    25m  1:33.77  1:35.77 
Josefina Uitto  2006  06A308  UiTa    50m  1:35.78  1:35.78 
Maija Koski  2007  07A103  LaUS    25m  1:34.62  1:36.62 
Milja Prepula  2006  06A544  UiTa    50m  1:37.43  1:37.43 
Sabie Pietilä  2005  05A897  VeUS    25m  1:36.17  1:38.17 

 
Erä 8 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Clara Korkeamäki  2006  06A019  Vanders    50m  1:35.43  1:35.43 
Riikka Broman  2006  06A503  NoPy    25m  1:32.44  1:34.44 
Emma Lähteenmäki  2004  04B219  UiTa    25m  1:31.40  1:33.40 
Jonna Känsäkangas  2004  04B186  KUS-GSS    25m  1:30.95  1:32.95 
Peppi Värikoski  2006  06A451  NoPy    50m  1:33.39  1:33.39 
Ronja Haraholma  2005  05A704  NoPy    25m  1:32.40  1:34.40 
Olivia Romo  2005  05A297  LaUS    50m  1:35.22  1:35.22 
Soila Nevalainen  2005  05A804  UiTa    50m  1:35.43  1:35.43 

 
Erä 9 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanna Virtanen  2004  04A917  KU-68    50m  1:32.40  1:32.40 
Fia Meltovaara  2006  06A274  ÅSK    50m  1:32.31  1:32.31 
Ella Parviainen  2006  06A385  UiTa    25m  1:30.06  1:32.06 
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    25m  1:29.57  1:31.57 
Ronja Makkonen  2005  05A378  UiTa    50m  1:31.78  1:31.78 
Ronja Simsek  2005  05A544  PUS    25m  1:30.22  1:32.22 
Anni Frusti  2007  07A190  NoPy    50m  1:32.38  1:32.38 
Eevi Hirsi  2007  07A102  HTU    25m  1:30.47  1:32.47 

 
Erä 10 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Darina Gotcheva  2003  03A654  UiTa    50m  1:31.45  1:31.45 
Vea Victoria Ramsten  2005  05A407  PUS    25m  1:29.11  1:31.11 
Aada Lehtoniemi  2005  05A476  UKK    25m  1:28.17  1:30.17 
Emilia Rahola  2006  06A253  PUS    50m  1:29.93  1:29.93 
Lyydia Leskinen  2005  05A839  NU    25m  1:28.00  1:30.00 
Ebba Simberg  2007  07A087  LaUS    25m  1:29.07  1:31.07 
Sonja Tarkiainen  2004  04B117  HyUS    25m  1:29.16  1:31.16 
Annika Idman  2004  04A306  Cetus    50m  1:31.46  1:31.46 

 
Erä 11 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    50m  1:29.27  1:29.27 
Silva Salonniemi  2006  06A266  UKK    50m  1:29.25  1:29.25 
Ella Happonen  2003  03A988  HäUS    25m  1:27.18  1:29.18 
Eerika Turunen  2005  05A901  UiTa    25m  1:27.07  1:29.07 
Aino Suominen  2004  04A355  UKK    50m  1:29.13  1:29.13 
Hanni Koski  2007  07A221  UKK    25m  1:27.21  1:29.21 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m  1:27.27  1:29.27 
Enna Äyrämöinen  2007  07A198  Cetus    50m  1:29.81  1:29.81 

 
Erä 12 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Talvitie  2006  06A192  UKK    25m  1:26.67  1:28.67 
Lila Niskala  2006  06A493  UiTa    50m  1:28.06  1:28.06 
Joanna Salonen  2006  06A305  UiTa    50m  1:27.72  1:27.72 
Janica Nieminen  2005  05A403  HyUS    25m  1:25.49  1:27.49 
Rilla Backman  2006  06A205  LaUS    50m  1:27.60  1:27.60 
Siiri Vesanen  2004  04A357  Vanders    25m  1:25.93  1:27.93 
Sonja Järvinen  2004  04B099  UiTa    25m  1:26.61  1:28.61 
Moona Pietiläinen  2005  05A508  KuUS    25m  1:26.96  1:28.96 

 
Erä 13 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sini Kaivola  2005  05A061  NU    25m  1:25.13  1:27.13 
Sofia Oksa  2007  07A269  NumKis    50m  1:26.67  1:26.67 
Vuokko Salminen  2002  02B268  UiTa    50m  1:26.56  1:26.56 
Fanny Savia  2005  05A880  NoPy    25m  1:24.34  1:26.34 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    25m  1:24.36  1:26.36 
Ida Heino  2000  00B157  PUS    50m  1:26.64  1:26.64 
Jemina Vainio  2004  04A324  UKK    25m  1:24.87  1:26.87 
Milana Virtanen  2006  06A309  UiTa    50m  1:27.24  1:27.24 

 
Erä 14 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Mäkelä  2005  05A513  HäUS    50m  1:26.25  1:26.25 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    50m  1:26.03  1:26.03 
Kata Koskinen  2005  05A682  ÅSK    50m  1:25.83  1:25.83 
Eeva Toroi  2005  05A230  UiTa    50m  1:25.53  1:25.53 
Linda Koivisto  2004  04A903  NoPy    50m  1:25.82  1:25.82 
Nella Vastamäki  2004  04A298  VeUS    50m  1:25.94  1:25.94 
Emma Kulmala  2002  02B211  UiTa    50m  1:26.19  1:26.19 
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  1:26.33  1:26.33 

 
Erä 15 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elvira Lydén  2006  06A287  UiTa    25m  1:23.08  1:25.08 
Hilla Penttilä  2005  05A093  UKK    25m  1:22.98  1:24.98 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    25m  1:22.64  1:24.64 
Essi Turkki  2004  04A884  UiTa    25m  1:22.40  1:24.40 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    50m  1:24.57  1:24.57 
Amanda Rahola  2003  03A071  PUS    50m  1:24.76  1:24.76 
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    25m  1:23.04  1:25.04 
Hilla Känkänen  2006  06A139  PUS    50m  1:25.37  1:25.37 

 
Erä 16 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henni Halme  2005  05A216  UiTa    25m  1:21.97  1:23.97 
Silja Eloranta  2004  04A171  Vanders    25m  1:21.00  1:23.00 
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    25m  1:20.89  1:22.89 
Kiia Alenius  2005  05A094  TaTU    50m  1:22.83  1:22.83 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    50m  1:22.83  1:22.83 
Ronja Mäkelä  2003  03A338  UiTa    25m  1:20.99  1:22.99 
Iida Salonen  2005  05A155  HäUS    25m  1:21.27  1:23.27 
Julia Rauhala  2006  06A102  UKK    25m  1:22.29  1:24.29 

 
Erä 17 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Nieminen  2005  05A269  ÅSK    50m  1:22.03  1:22.03 
Ronja Mustalahti  2004  04A893  NoPy    25m  1:19.74  1:21.74 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  1:21.67  1:21.67 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    25m  1:19.45  1:21.45 
Nanna Tynkkynen  2003  03A118  TaTU    25m  1:19.47  1:21.47 
Ranja Ruotoistenmäki  2004  04A384  UiTa    50m  1:21.72  1:21.72 
Melissa Virtanen  2004  04A736  UiTa    25m  1:20.03  1:22.03 
Enna Eho  2004  04B080  UiTa    50m  1:22.18  1:22.18 

 
Erä 18 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Kiuru  2004  04A410  UKK    25m  1:19.36  1:21.36 
Ella Vilenius  2004  04A003  Vanders    25m  1:18.72  1:20.72 
Enni Halttunen  2005  05A482  UiTa    50m  1:20.49  1:20.49 
Jenna Nousiainen  2005  05A555  NoPy    25m  1:18.39  1:20.39 
Oona Holmberg  2004  04A132  UiTa    25m  1:18.41  1:20.41 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    25m  1:18.54  1:20.54 
Ida Töyrylä  2004  04A450  UiTa    25m  1:19.01  1:21.01 
Isla Leinonen  2006  06A206  UiTa    25m  1:19.37  1:21.37 

 
Erä 19 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    50m  1:19.93  1:19.93 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    25m  1:17.77  1:19.77 
Sivi Juvakka  2005  05A609  NoPy    25m  1:17.42  1:19.42 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    25m  1:16.90  1:18.90 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    25m  1:17.34  1:19.34 
Siiri Levonoja  2004  04A389  UKK    25m  1:17.65  1:19.65 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    50m  1:19.86  1:19.86 
Saga Peltolehto  2003  03B046  NoPy    25m  1:18.14  1:20.14 

 
Erä 20 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    50m  1:18.38  1:18.38 
Nelli Lehmijoki  2005  05A030  NoPy    25m  1:16.13  1:18.13 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    25m  1:17.57  1:17.57 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    25m  1:15.49  1:17.49 
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    25m  1:15.54  1:17.54 
Marissa Cavallotti  2000  00A789  UiTa    50m  1:17.73  1:17.73 
Janika Jokinen  2003  03A991  KuUS    50m  1:18.15  1:18.15 
Emmi Lapikisto  2005  05A463  UiTa    50m  1:18.52  1:18.52 

 
Erä 21 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilma Husari  2004  04A874  NoPy    50m  1:17.19  1:17.19 
Phan Vy Anh Tran  2005  05A539  AUi    50m  1:16.55  1:16.55 
Tytti Kuusela  2000  00A473  UKK    25m  1:14.05  1:16.05 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    25m  1:13.74  1:15.74 
Jenna Rajahalme  2002  02B249  NoPy    25m  1:13.78  1:15.78 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    50m  1:16.55  1:16.55 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  1:15.14  1:17.14 
Tara Salli  2005  05A810  UiTa    50m  1:17.44  1:17.44 

 
Erä 22 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tessa Kirjonen  2003  03A080  UiTa    50m  1:15.69  1:15.69 
Viivi Nurmela  2004  04A033  SeUi    50m  1:15.40  1:15.40 
Milla Salminen  2003  03A609  HäUS    25m  1:13.01  1:15.01 
Annika Heikkilä  2003  03A516  LaUS    25m  1:12.80  1:14.80 
Juulia Sakomaa  2005  05A564  LaUS    50m  1:14.94  1:14.94 
Tiinu Tamminen  2006  06A122  LaUS    50m  1:15.17  1:15.17 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PUS    50m  1:15.66  1:15.66 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  1:13.73  1:15.73 

 
Erä 23 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Salmi  2003  03A973  NoPy    25m  1:12.65  1:14.65 
Ella Suominen  2004  04A354  UKK    50m  1:14.45  1:14.45 
Kiona Inkilä  2004  04B098  UiTa    25m  1:12.41  1:14.41 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    50m  1:14.28  1:14.28 
Greta Kandolin  2003  03A616  AUi    25m  1:12.29  1:14.29 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    25m  1:12.44  1:14.44 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    50m  1:14.63  1:14.63 
Cecilia Serovuo  2004  04A016  HSS    25m  1:12.77  1:14.77 

 
Erä 24 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mariia Sherstiuk  2003  03B010  TaTU    25m  1:12.21  1:14.21 
Boglárka Bódi  2005  05A388  VeUS    50m  1:14.04  1:14.04 
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    25m  1:11.30  1:13.30 
Siiri Mätäsjärvi  2004  04A412  UiTa    50m  1:13.23  1:13.23 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  1:13.24  1:13.24 
Helka Suomäki  2003  03A548  AUi    25m  1:11.46  1:13.46 
Aino Välimaa  2006  06A220  UiTa    50m  1:14.05  1:14.05 
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  1:14.22  1:14.22 

 
Erä 25 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Räsänen  2003  03A966  KuUS    25m  1:10.70  1:12.70 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    50m  1:12.33  1:12.33 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  1:10.06  1:12.06 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  1:12.03  1:12.03 
Ilona Halima  2003  03A252  UiTa    25m  1:10.04  1:12.04 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  1:12.11  1:12.11 
Iida-Lotta Kolehmainen  2002  02A804  KuUS    25m  1:10.43  1:12.43 
Maria Yritys  2002  02A147  HyUS    25m  1:11.12  1:13.12 

 
Erä 26 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nanna Sinerkari  2004  04A366  HSS    50m  1:11.80  1:11.80 
Noora Pätiälä  2004  04A436  UiTa    50m  1:11.58  1:11.58 
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    25m  1:09.49  1:11.49 
Milla Hännikäinen  2004  04A214  LaUS    25m  1:09.23  1:11.23 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    50m  1:11.26  1:11.26 
Daria Marishina  2001  01B191  UiTa    50m  1:11.52  1:11.52 
Ida Maliranta  2004  04A154  RaisU    25m  1:09.69  1:11.69 
Evgenia Vlasova  2003  03A746  TaTU    50m  1:11.93  1:11.93 

 
Erä 27 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    25m  1:09.10  1:11.10 
Moona Korpikoski  2005  05A140  NoPy    25m  1:08.97  1:10.97 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  1:08.75  1:10.75 
Sofia Karismaa  2002  02B130  PUS    50m  1:10.72  1:10.72 
Ilona Hjelt  2002  02A375  JIlves    50m  1:10.74  1:10.74 
Noora Vallinen  1998  98B080  NoPy    25m  1:08.91  1:10.91 
Noora Kylmämetsä  2004  04A592  UiTa    50m  1:11.03  1:11.03 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    25m  1:09.16  1:11.16 

 
Erä 28 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Cinja Åvist  2003  03A121  HyUS    50m  1:10.48  1:10.48 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  1:10.40  1:10.40 
Laura Känsäkangas  1999  99A968  SeUi    25m  1:08.22  1:10.22 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    50m  1:09.92  1:09.92 
Salla Rantala  2004  04A102  NoPy    50m  1:10.18  1:10.18 
Peppi-Stiina Ahti  2003  03A921  STRiksu    50m  1:10.30  1:10.30 
Julia Korva  1999  99A719  Octopus    50m  1:10.46  1:10.46 
Siiri Nurmi  2000  00A495  UKK    25m  1:08.67  1:10.67 

 
Erä 29 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Ahinko  2001  01A878  VeUS    25m  1:07.89  1:09.89 
Maiju Harju  2002  02A671  UiTa    50m  1:09.82  1:09.82 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    50m  1:09.59  1:09.59 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    25m  1:07.38  1:09.38 
Erin Ekroos  2002  02B006  STRiksu    50m  1:09.59  1:09.59 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    50m  1:09.81  1:09.81 
Frida Ekman  2004  04A550  UiTa    25m  1:07.86  1:09.86 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  1:09.92  1:09.92 

 
Erä 30 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Mankinen  2001  01B043  AUi    50m  1:09.36  1:09.36 
Anni Koivula  2003  03B130  NoPy    50m  1:09.24  1:09.24 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    25m  1:07.14  1:09.14 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    25m  1:07.01  1:09.01 
Riina Karola  2000  00A449  JUK    25m  1:07.08  1:09.08 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    50m  1:09.14  1:09.14 
Santra Nieminen  2004  04A208  UKK    25m  1:07.26  1:09.26 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  1:07.36  1:09.36 

 
Erä 31 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    50m  1:08.72  1:08.72 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    25m  1:06.52  1:08.52 
Elina Palojärvi  2002  02A435  UiTa    50m  1:08.22  1:08.22 
Aino-Kaisa Paatos  2004  04A144  RaisU    50m  1:08.02  1:08.02 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    50m  1:08.16  1:08.16 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    25m  1:06.33  1:08.33 
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    50m  1:08.62  1:08.62 
Sini Korin  2003  03A617  NoPy    25m  1:06.99  1:08.99 

 
Erä 32 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    50m  1:07.86  1:07.86 
Ella Ohra-Aho  2003  03A882  PLAANI    25m  1:05.63  1:07.63 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  1:07.29  1:07.29 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  HSS    25m  1:05.24  1:07.24 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  PLAANI    25m  1:05.29  1:07.29 
Siiri Toiva  2002  02A779  NoPy    25m  1:05.41  1:07.41 
Anni Matikainen  2001  01A629  NoPy    50m  1:07.64  1:07.64 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    50m  1:07.98  1:07.98 

 
Erä 33 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  1:07.04  1:07.04 
Emma Kajanto  2002  02A486  HäUS    50m  1:06.86  1:06.86 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    50m  1:06.54  1:06.54 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    50m  1:06.48  1:06.48 
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  JIlves    50m  1:06.54  1:06.54 
Ciia Korkeamäki  2001  01A046  Vanders    50m  1:06.66  1:06.66 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    50m  1:07.00  1:07.00 
Saana Yritys  2003  03A035  HyUS    25m  1:05.22  1:07.22 

 
Erä 34 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    25m  1:04.30  1:06.30 
Netta Nyberg  2001  01A250  UiTa    25m  1:04.20  1:06.20 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    50m  1:06.09  1:06.09 
Enni Määttä  1999  99A335  UiTa    50m  1:05.71  1:05.71 
Elina Karinkanta  2000  00A304  TaTU    50m  1:05.74  1:05.74 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    50m  1:06.12  1:06.12 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    50m  1:06.26  1:06.26 
Veera Skinnari  2003  03A090  LaUS    50m  1:06.39  1:06.39 

 
Erä 35 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kanerva Kinnunen  2004  04A027  UKK    25m  1:03.63  1:05.63 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    50m  1:05.53  1:05.53 
Heidi Savioja  1988  88A019  PLAANI    50m  1:05.35  1:05.35 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    25m  1:03.21  1:05.21 
Anni Turkkila  2002  02A337  JIlves    50m  1:05.22  1:05.22 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    25m  1:03.41  1:05.41 
Elli-Kaisa Saarinen  2001  01A680  VeUS    25m  1:03.54  1:05.54 
Nelli Uusitalo  1999  99A377  PLAANI    25m  1:03.69  1:05.69 

 
Erä 36 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:03.15  1:05.15 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  1:02.79  1:04.79 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    50m  1:04.53  1:04.53 
Wilma Andreasen  2000  00A430  HSS    50m  1:04.30  1:04.30 
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    50m  1:04.53  1:04.53 
Emilia Sihvo  2004  04A098  RaisU    25m  1:02.71  1:04.71 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    50m  1:04.89  1:04.89 
Suvi Kurth  2001  01A009  UiTa    50m  1:05.21  1:05.21 

 
Erä 37 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Rönkkö  1999  99A636  KuUS    50m  1:04.23  1:04.23 
Susanna Ellonen  1999  99A781  TaTU    50m  1:03.79  1:03.79 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  1:03.64  1:03.64 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    25m  1:01.50  1:03.50 
Irene Mäkilä  2004  04A289  RaisU    50m  1:03.56  1:03.56 
Kerttu Koivuniemi  1998  98A052  NU    50m  1:03.65  1:03.65 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    25m  1:02.11  1:04.11 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  1:04.24  1:04.24 

 
Erä 38 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:00.68  1:02.68 
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    50m  1:01.93  1:01.93 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    25m  59.87  1:01.87 
Emma Männikkö  1998  98A372  UiTa    50m  1:01.47  1:01.47 
Kiia Kärkkäinen  2003  03A235  HeiI    50m  1:01.63  1:01.63 
Heta Känkänen  2001  01A001  PUS    50m  1:01.91  1:01.91 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    50m  1:01.99  1:01.99 
Aliisa Liukkonen  1999  99A563  HäUS    50m  1:02.99  1:02.99 

 
Erä 39 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    50m  1:01.34  1:01.34 
Iida Koiranen  2000  00A143  Vanders    50m  1:01.25  1:01.25 
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    25m  59.12  1:01.12 
Inka Aaltonen  1999  99A228  UiTa    50m  1:00.98  1:00.98 
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  UiTa    50m  1:01.06  1:01.06 
Heini Hammar  1999  99A148  UiTa    50m  1:01.13  1:01.13 
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    25m  59.26  1:01.26 
Erika Ketola  2000  00A124  HSS    25m  59.45  1:01.45 

 
Erä 40 (40) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Norismaa  1995  95A534  UiTa    25m  57.39  59.39 
Erika Lappalainen  1996  96A643  HSS    50m  59.04  59.04 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  58.75  58.75 
Kaisla Kollanus  1993  93A027  HSS    50m  56.84  56.84 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  RaisU    50m  57.87  57.87 
Sara Kazi  1999  99A752  RaisU    50m  58.75  58.75 
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    50m  59.15  59.15 
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    25m  58.20  1:00.20 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner