2020-04-04   02:51:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:09   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 17, 100m RU M, P14, P12  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Otto Mäenpää  2005  05B013  UiTa    25m     
Leo Währn  2005  05A103  Vanders    25m     
Kasper Kytö  2005  05A837  NoPy    25m     
Kasper Kaskela  2004  04A761  UiTa    25m     
Severi Muje  2005  05A845  UiTa    25m     
Pauli Rantatupa  2005  05A960  Cetus    25m     
Joa Siltakoski  2007  07A187  TaTU    25m     
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Väyrynen  2005  05A809  UiTa    25m     
Thomas Failer  2007  07A233  UiTa    25m  2:20.68  2:23.68 
Georg Aspholm  2008  08A121  UiTa    25m  2:07.46  2:10.46 
Sauli Gummerus  2004  04A876  UiTa    25m  2:03.00  2:06.00 
Tobias Syrjä  2006  06A554  UiTa    25m  2:04.72  2:07.72 
Aapo Koivuniemi  2004  04A890  UiTa    50m  2:12.24  2:12.24 
Max Nikkari  2004  04A992  UiTa    25m     
Juuso Puustinen  2004  04B238  UiTa    25m     

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Castor Trygg  2004  04A572  UiTa    50m  2:01.27  2:01.27 
Lucas Kerby  2005  05A554  UiTa    50m  1:58.04  1:58.04 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    50m  1:56.44  1:56.44 
Riku Huuhka  2005  05A549  LaUS    50m  1:54.05  1:54.05 
Joel Lipponen  2004  04B103  HyUS    25m  1:51.40  1:54.40 
Luka Pykälistö  2004  04A920  HäUS    50m  1:56.49  1:56.49 
Iliad Sioofy Khojine  2004  04B083  UiTa    50m  2:00.60  2:00.60 
Tuomas Nieminen  2004  04B120  HyUS    25m  2:00.59  2:03.59 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  1:53.73  1:53.73 
Tomi Louhiniitty  2004  04B102  UiTa    25m  1:49.92  1:52.92 
Topias Tynjä  2005  05A627  LaUS    25m  1:48.38  1:51.38 
Sampo Nord  2005  05A071  Vanders    25m  1:47.71  1:50.71 
Jaakko Karti  2004  04A818  UiTa    25m  1:48.08  1:51.08 
Teo Mattelmäki  2005  05A743  Cetus    25m  1:49.63  1:52.63 
Tuomas Kallio  2005  05A806  UiTa    25m  1:50.48  1:53.48 
Samuele Cavallotti  2005  05A333  UiTa    25m  1:50.80  1:53.80 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Lundström  2004  04A795  ÅSK    50m  1:50.51  1:50.51 
Oskari Toivonen  2004  04A114  Vanders    25m  1:44.80  1:47.80 
Litti Penttilä  2004  04A636  UiTa    25m  1:43.20  1:46.20 
Oliver Aspholm  2005  05A594  UiTa    25m  1:42.35  1:45.35 
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    50m  1:45.38  1:45.38 
Emil Ahvonen  2005  05A580  HäUS    25m  1:43.81  1:46.81 
Eemi Niininen  2004  04B126  HyUS    25m  1:45.96  1:48.96 
Ivan Chupakhin  2005  05A628  UiTa    50m  1:50.61  1:50.61 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jan Byskov  2004  04A474  NU    50m  1:43.65  1:43.65 
Joona Varpukari  2003  03B181  UiTa    25m  1:40.25  1:43.25 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    25m  1:39.10  1:42.10 
Topi Raitalaakso  2003  03A825  UiTa    50m  1:41.97  1:41.97 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    25m  1:39.06  1:42.06 
Sakari Gummerus  2003  03B195  UiTa    25m  1:40.02  1:43.02 
Stefan Saltykov  2005  05A145  LaUS    50m  1:43.33  1:43.33 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    50m  1:43.65  1:43.65 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Manninen  2003  03A837  Vanders    25m  1:38.41  1:41.41 
Lev Vlasov  2007  07A017  TaTU    50m  1:40.11  1:40.11 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    50m  1:39.84  1:39.84 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    25m  1:36.43  1:39.43 
Konsta Vainio  2005  05A299  ÅSK    50m  1:39.51  1:39.51 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    25m  1:37.06  1:40.06 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  1:37.31  1:40.31 
Daniel Kontula  2005  05A152  UiTa    25m  1:38.56  1:41.56 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  1:38.69  1:38.69 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    50m  1:35.10  1:35.10 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    25m  1:31.30  1:34.30 
Lauri Huhtasalo  2004  04A872  PUS    50m  1:33.40  1:33.40 
Aarni Louheranta  2002  02B188  KuUS    25m  1:30.74  1:33.74 
Oscar Carroll  2003  03B012  KuUS    25m  1:31.60  1:34.60 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  1:37.46  1:37.46 
Tuomas Hämäläinen  2005  05A467  KuUS    25m  1:35.88  1:38.88 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Otto Ahvonen  2003  03A671  HäUS    25m  1:28.63  1:31.63 
Otto Lindroos  2001  01B175  AUi    25m  1:27.85  1:30.85 
Lenni Lehtonen  2004  04A478  UiTa    50m  1:30.84  1:30.84 
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    25m  1:23.22  1:26.22 
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    25m  1:25.71  1:28.71 
Aleksanteri Nord  2002  02A814  Vanders    25m  1:27.84  1:30.84 
Roope Ollikainen  2004  04A004  PUS    50m  1:31.19  1:31.19 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    50m  1:32.59  1:32.59 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Luukas Hätinen  2002  02A802  KuUS    25m  1:22.48  1:25.48 
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    25m  1:21.14  1:24.14 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  1:20.67  1:23.67 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    25m  1:19.19  1:22.19 
Christofor Pavlidi  2001  01A068  HSS    50m  1:22.49  1:22.49 
Petri Löllö  1976  76A084  KeuTo    50m  1:24.05  1:24.05 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  1:21.98  1:24.98 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HäUS    50m  1:26.10  1:26.10 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eetu Malvela  2000  00B072  PLAANI    50m  1:19.36  1:19.36 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  1:14.15  1:17.15 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  UiTa    25m  1:11.44  1:14.44 
Rami Rissanen  1999  99A292  PUS    50m  1:13.38  1:13.38 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  1:11.31  1:14.31 
Oskari Ovaskainen  2000  00A998  PUS    50m  1:15.58  1:15.58 
Mikael Nurmela  2002  02A017  SeUi    50m  1:18.61  1:18.61 
Janne Juven  2001  01A319  ÅSK    50m  1:20.44  1:20.44 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    25m  1:08.22  1:11.22 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    25m  1:04.78  1:07.78 
Werneri Koskinen  1998  98A828  UiTa    50m  1:05.36  1:05.36 
Matti Mattsson  1993  93A067  PUS    50m  1:01.32  1:01.32 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    50m  1:05.28  1:05.28 
Olli Rautaporras  2000  00A795  UiTa    25m  1:04.37  1:07.37 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    25m  1:05.92  1:08.92 
Tino Laine  1998  98A690  HäUS    25m  1:08.87  1:11.87 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner