2020-03-29   14:29:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma 2017 Intersport-uinnit Joensuu

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

21_S
Laji 21, 50m Vapaauinti Naiset 
Sponsori: JOKIKONE 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  36.04  36.04   
Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  37.33  37.33   
Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  37.90  37.90   
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  38.77  38.77   
Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  39.78  39.78   
Remes Iida  2007  PieKu  07A135  25 m  40.43  40.43   
Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  44.02  44.02   
Saranpää Julia  2006  JoUS  06A552  25 m  44.77  44.77   
Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  45.15  45.15   
10  Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  45.19  45.19   
11  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  47.26  47.26   
12  Hassinen Eveliina  2007  JoUS  07A330  25 m  47.74  47.74   
13  Lappalainen Inka  2006  VarU  06A584  50 m  49.07  48.07   
14  Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  25 m  50.57  50.57   
15  Bogdanova Arina  2008  JoUS  08A147  25 m  52.07  52.07   
16  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  25 m  52.41  52.41   
17  Vartiainen Peppi  2008  JoUS  08A248  25 m  53.68  53.68   
18  Puhakka Anni  2008  JoUS  08A211  25 m  55.46  55.46   
19  Pulkkinen Inka-emiliana  2006  JoUS  06A545  25 m  57.25  57.25   
20  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  57.82  57.82   
21  Martikainen Sonja  2007  JoUS  07A459  25 m  1:01.71  1:01.71   
22  Behm Enni  2007  JoUS  07A461  25 m  1:02.46  1:02.46   
23  Pölönen Oona  2009  JoUS  09A087  25 m  1:04.46  1:04.46   
24  Kosonen Elvi  2008  SUS  08A018  25 m  1:04.56  1:04.56   
25  Sormunen Ilona  2007  JoUS  07A338  25 m  1:08.92  1:08.92   
12 v ja vanhemmat 
Suni Erin  1999  JoUS  99A705  25 m  27.60  27.60   
Antikainen Rosa  2002  Plaani  02A698  25 m  30.38  30.38   
Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  30.63  30.63   
Mikkonen Vilma  2002  VarU  02A818  25 m  31.87  31.87   
Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  25 m  32.35  32.35   
Tirkkonen Taru  2002  KuUS  02B165  25 m  33.43  33.43   
Kivimäki Maria  2000  PieKu  00B131  25 m  33.54  33.54   
Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  25 m  33.57  33.57   
Korhonen Venla  2000  PieKu  00B094  25 m  34.82  34.82   
10  Koski Noora  2005  VarU  05A822  50 m  35.94  34.94   
11  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  34.99  34.99   
12  Kortelainen Iida  2005  BraUi  05A902  25 m  35.45  35.45   
13  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  25 m  36.08  36.08   
14  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  36.84  36.84   
15  Tarkkonen Katariina  2002  JoUS  02B235  25 m  37.38  37.38   
16  Hjelt Vilma  2004  PieKu  04B036  25 m  37.68  37.68   
17  Rastas Lotta  2004  VarU  04B021  25 m  39.20  39.20   
18  Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  25 m  39.31  39.31   
19  Suna Siiri  2005  VarU  05A950  25 m  39.61  39.61   
20  Kakkinen Ella  2005  BraUi  05A903  25 m  42.15  42.15   
21  Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  25 m  43.66  43.66   
22  Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  25 m  46.36  46.36   
23  Pihlava Siiri  2004  SUS  04B241  25 m       
24  Hirvonen Reetta  JoUS    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura  Tulostusaika  20:28 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner