2019-09-22   08:10:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

8_S
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Liukkonen Ari-Pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  21.92  21.92   
Ruohoniemi Miikka  1993  SWIM  93A494  50 m  23.18  23.18   
Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  50 m  23.34  23.34   
Kuznetsov Sergey  2000  Cetus  00A199  50 m  23.55  23.55   
Pöytäkivi Riku  1993  HSS  93A973  25 m  22.62  23.62   
Eriksson Tony  1995  JUK  95A861  50 m  23.67  23.67   
Markkanen Janne Markus  1994  SWIM  94A792  50 m  23.93  23.93   
Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  25 m  23.15  24.15   
Seppänen Kaarlo  1999  HSS  99A225  25 m  23.32  24.32   
10  Kallinen Konsta  1999  OuLo  99A049  50 m  24.34  24.34   
11  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  23.41  24.41   
12  Nordman Jakob  1996  ÅSK  96A934  50 m  24.50  24.50   
13  Alitalo Eetu  1999  Cetus  99A732  50 m  24.59  24.59   
14  Vainio Topias  1997  Cetus  97A690  25 m  23.61  24.61   
15  Yritys Matias  1997  Plaani  97A539  50 m  24.64  24.64   
16  Kiuru Elmo  1997  HSS  97A519  25 m  23.66  24.66   
17  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  25 m  23.78  24.78   
18  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  25 m  23.83  24.83   
19  Kallio Jimi  1993  VUS-VSS  93A802  50 m  24.87  24.87   
20  Seppälä Juho  1999  SiWa  99B048  25 m  23.91  24.91   
21  Grönblom Juho  1998  RaisU  98A357  25 m  23.92  24.92   
22  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  23.93  24.93   
23  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  23.98  24.98   
24  Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  25 m  24.03  25.03   
25  Belfer ALEXEY  2000  ORCA  00A786  25 m  24.07  25.07   
26  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  25.08  25.08   
27  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  25 m  24.13  25.13   
28  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  50 m  25.19  25.19   
29  Lehtonen Teemu  2000  UiTa  00A472  25 m  24.23  25.23   
30  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  50 m  25.23  25.23   
31  Pakarinen Alari  1998  HSS  98A651  25 m  24.27  25.27   
32  Leiponen Antti  1998  JUK  98A235  50 m  25.27  25.27   
33  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  24.32  25.32   
34  Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  25 m  24.38  25.38   
35  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  50 m  25.44  25.44   
36  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  25 m  24.47  25.47   
37  Nygård Alex  1996  VUS-VSS  96A172  50 m  25.60  25.60   
38  Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  50 m  25.62  25.62   
39  Grönroos Lassi  2000  SalU  00A219  50 m  25.68  25.68   
40  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  25 m  24.84  25.84   
41  Egorov Kirill  2000  HSS  00A115  50 m  25.86  25.86   
42  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  25.87  25.87   
43  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  25.88  25.88   
44  Perkkiö Emil  2000  HSS  00A973  50 m  25.90  25.90   
45  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  25.92  25.92   
46  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  25.93  25.93   
47  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  26.03  26.03   
48  Suhonen Leevi  1999  SWIM  99A419  25 m  25.03  26.03   
49  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  50 m  26.04  26.04   
50  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  25 m  25.04  26.04   
51  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  25.05  26.05   
52  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  50 m  26.09  26.09   
53  Hulkko Santeri  2000  LaUS  00A843  50 m  26.10  26.10   
54  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  50 m  26.19  26.19   
55  Isosuo Eetu  2000  Cetus  00A623  50 m  26.26  26.26   
56  Kyynäräinen Henri  1994  AUi  94A805  50 m  26.27  26.27   
57  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  25.27  26.27   
58  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  25.29  26.29   
59  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  26.34  26.34   
60  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  25.34  26.34   
61  Ruuskanen Joona  2000  Cetus  00A503  25 m  25.38  26.38   
62  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  50 m  26.49  26.49   
63  Huhtala Santeri  1998  Cetus  98A774  50 m  26.50  26.50   
64  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  26.54  26.54   
65  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  25 m  25.57  26.57   
66  Lassila Alex  2000  Cetus  00B034  50 m  26.64  26.64   
67  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  25 m  25.69  26.69   
68  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  50 m  26.74  26.74   
69  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  50 m  26.75  26.75   
70  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  50 m  26.77  26.77   
71  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  26.78  26.78   
72  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  25 m  25.82  26.82   
73  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  25.85  26.85   
74  Laine Veeti  2000  Cetus  00A876  50 m  26.87  26.87   
75  Heinilä Jami  2000  HSS  00A081  50 m  26.87  26.87   
76  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  26.88  26.88   
77  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  25 m  25.94  26.94   
78  Garcia De La CADeNA Alex  2000  Cetus  00B301  25 m  25.96  26.96   
79  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  50 m  27.00  27.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner