2019-12-10   07:18:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

6_S
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  25.38  25.38   
Jallow Mimosa  1994  Plaani  94A395  50 m  25.40  25.40   
Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  50 m  25.64  25.64   
Teijonsalo Fanny  1996  Cetus  96A027  50 m  25.77  25.77   
Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  25.86  25.86   
Bruneau Julia  1999  LaUS  99A066  25 m  25.23  26.23   
Mäkinen Anna  1995  UiTa  95A388  50 m  26.29  26.29   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  26.48  26.48   
Bergström Erika  1996  RaisU  96A630  50 m  26.49  26.49   
10  Koivu Sini  1999  Cetus  99A482  50 m  26.53  26.53   
11  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  26.68  26.68   
12  Kivirinta Veera  1995  OU  95A668  25 m  25.69  26.69   
13  Reini Iida  2000  ÅSK  00A567  50 m  26.71  26.71   
14  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  27.01  27.01   
15  Suihkonen Amanda  1995  TaTU  95A544  50 m  27.03  27.03   
16  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  27.03  27.03   
17  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  25 m  26.17  27.17   
18  Riihinen Ronja  2000  Cetus  00A801  50 m  27.19  27.19   
19  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  27.21  27.21   
20  Venäläinen Veera  1995  JoUS  95A717  50 m  27.27  27.27   
21  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  27.39  27.39   
22  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  26.48  27.48   
23  Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  50 m  27.49  27.49   
24  Koiranen Iida  2000  Vanders  00A143  50 m  27.53  27.53   
25  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  27.55  27.55   
26  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  27.56  27.56   
27  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  26.56  27.56   
28  Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  27.61  27.61   
29  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  27.62  27.62   
30  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  27.65  27.65   
31  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  26.72  27.72   
32  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  27.74  27.74   
33  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  27.75  27.75   
34  Weuro Olivia  2002  ÅSF  02A822  50 m  27.75  27.75   
35  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  27.80  27.80   
36  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  25 m  26.83  27.83   
37  Risteelä Sofia  1993  OU  93A676  50 m  27.84  27.84   
38  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  27.92  27.92   
39  Eloranta Alissa  1999  Cetus  99A486  50 m  27.94  27.94   
40  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  27.99  27.99   
41  Ketola Erika  2000  HSS  00A124  50 m  28.13  28.13   
42  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  28.15  28.15   
43  Linko Sanna  1992  Cetus  92A048  50 m  28.15  28.15   
44  Ruohoniemi Tanja  1995  Cetus  95A598  50 m  28.19  28.19   
45  Saarela Emmi  2001  JUK  01A846  50 m  28.26  28.26   
46  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  28.29  28.29   
47  Angelva Noora  1999  Cetus  99A472  50 m  28.32  28.32   
48  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  50 m  28.32  28.32   
49  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS  98A028  25 m  27.32  28.32   
50  Männikkö Emma  1998  UiTa  98A372  50 m  28.33  28.33   
51  Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  50 m  28.38  28.38   
52  Pajari Peppi  1997  LrU  97A656  50 m  28.41  28.41   
53  Rautiainen Emmiina  2000  KoU  00A257  25 m  27.42  28.42   
54  Parhiala Marilla  2000  HSS  00B046  50 m  28.43  28.43   
55  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  28.44  28.44   
56  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  27.48  28.48   
57  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  28.49  28.49   
58  Kattilakoski Erika  2000  HU  00A372  25 m  27.67  28.67   
59  Laihonen Annika  1997  NumKis  97A407  50 m  28.74  28.74   
60  Härkönen Tytti  2001  LrU  01A287  50 m  28.74  28.74   
61  Lehtinen Sofia  2000  Cetus  00B030  50 m  28.79  28.79   
62  Jussila Aino  2000  UiTa  00A485  50 m  28.80  28.80   
63  Kokko Noora  2001  HU  01A853  25 m  27.81  28.81   
64  Puttonen Inka-Liisa  1995  MiUS  95A469  50 m  28.84  28.84   
65  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  28.85  28.85   
66  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  50 m  28.85  28.85   
67  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  28.86  28.86   
68  Hirvo Anni  2001  HSS  01A485  50 m  28.86  28.86   
69  Lehtolainen Sara  1996  Gladius  96B072  25 m  27.87  28.87   
70  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  50 m  28.88  28.88   
71  Nummi Daniela  2000  HSS  00A754  50 m  28.88  28.88   
72  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  27.89  28.89   
73  Sjölund Ylva  1998  Cetus  98A399  50 m  28.95  28.95   
74  Uuttu Vilma  2001  LaUS  01A432  25 m  27.97  28.97   
75  Venäläinen Vilma  1996  SiWa  96A284  50 m  28.98  28.98   
76  Päiviö Peppi  1999  Cetus  99A882  25 m  28.02  29.02   
77  Tiesmäki Nea  2000  Cetus  00A689  50 m  29.03  29.03   
78  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  50 m  29.04  29.04   
79  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  29.04  29.04   
80  Rönkkö Sofia  1999  KuUS  99A636  25 m  28.06  29.06   
81  Perkiö Anniina  1999  HSS  99A549  50 m  29.09  29.09   
82  Kollanus Noora  1991  Plaani  91A474  25 m  28.16  29.16   
83  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  28.19  29.19   
84  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  28.20  29.20   
85  Sihvonen Iida  1998  SWIM  98A850  25 m  28.21  29.21   
86  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  50 m  29.23  29.23   
87  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  50 m  29.24  29.24   
88  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  50 m  29.29  29.29   
89  Niskanen Jenni  1999  RoiUS  99A851  50 m  29.30  29.30   
90  Ikonen Sanni  1998  LaUS  98A220  50 m  29.30  29.30   
91  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  25 m  28.33  29.33   
92  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  25 m  28.34  29.34   
93  Hellsten Olivia  2000  SiWa  00A064  50 m  29.39  29.39   
94  Lahtinen Erika  1998  UiTa  98A082  50 m  29.40  29.40   
95  Vesa Saara  1999  ORCA  99A909  25 m  28.42  29.42   
96  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  25 m  28.42  29.42   
97  Salminen Venla  2002  Cetus  02A046  50 m  29.46  29.46   
98  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  50 m  29.47  29.47   
99  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  50 m  29.48  29.48   
100  Koivuniemi Kerttu  1998  NU  98A052  50 m  29.52  29.52   
101  Winqvist Nea  2002  BS-PU  02A729  25 m  28.55  29.55   
102  Åvist Claudia  1997  LrU  97A007  50 m  29.58  29.58   
103  Nyström Fanny  1999  BS-PU  99A834  50 m  29.59  29.59   
104  Taskinen Suvi  1998  SiWa  98B127  50 m  29.59  29.59   
105  Kainulainen Henna  1998  HSS  98A255  50 m  29.59  29.59   
106  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  50 m  29.62  29.62   
107  Siltala Oona  2002  Cetus  02A535  25 m  28.63  29.63   
108  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  50 m  29.66  29.66   
109  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  28.69  29.69   
110  Wallenius Linda  1999  SalU  99A285  50 m  29.70  29.70   
111  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  29.73  29.73   
112  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  29.79  29.79   
113  Niemi Sini  1993  TorUS  93A901  50 m  29.85  29.85   
114  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  28.89  29.89   
115  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  28.90  29.90   
116  Auvinen Lotta  2001  Cetus  01A565  50 m  29.94  29.94   
117  Karike Kia  1999  Cetus  99A491  50 m  29.94  29.94   
118  Jauhiainen Jonna  2000  Cetus  00A245  25 m  28.95  29.95   
119  Korkiakoski Denize  1999  VUS-VSS  99A474  25 m  28.98  29.98   
120  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  50 m  30.03  30.03   
121  Miettinen Juuli  2000  SiWa  00A048  25 m  29.03  30.03   
122  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  50 m  30.04  30.04   
123  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  50 m  30.07  30.07   
124  Knuutila Sanni  1997  LrU  97A485  50 m  30.10  30.10   
125  Sjöblom Jenna  2001  KoU  01A952  50 m  30.10  30.10   
126  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  50 m  30.11  30.11   
127  Taskinen Sara  2000  SiWa  00A711  50 m  30.11  30.11   
128  Tuononen Jonna  1997  LrU  97A326  25 m  29.14  30.14   
129  Andreasen Wilma  2000  HSS  00A430  25 m  29.14  30.14   
130  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  30.15  30.15   
131  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  30.22  30.22   
132  Norja Vilma  2002  Cetus  02A305  50 m  30.30  30.30   
133  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m  29.32  30.32   
134  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  25 m  29.36  30.36   
135  Österman Pinja  2002  ÅSK  02A320  50 m  30.37  30.37   
136  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  50 m  30.38  30.38   
137  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  50 m  30.50  30.50   
138  Yritys Saana  2003  NU  03A035  50 m  30.53  30.53   
139  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  30.55  30.55   
140  Jurvanen Elina  2001  MiUS  01A785  50 m  30.64  30.64   
141  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  30.66  30.66   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner