2019-10-17   03:16:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

48_S
Laji 48, 200m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Ruohoniemi Miikka  1993  SWIM  93A494  25 m  1:47.14  1:51.14   
Piiroinen Eetu  1995  VUS-VSS  95A743  50 m  1:52.51  1:52.51   
Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  1:52.83  1:56.83   
Hatunen Lauri  1998  VUS-VSS  98A200  25 m  1:53.09  1:57.09   
Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  25 m  1:53.23  1:57.23   
Roovers Janne  1997  KuUS  97B321  50 m  1:57.38  1:57.38   
Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  25 m  1:53.74  1:57.74   
Patinen Reko  1998  NumKis  98A336  25 m  1:54.06  1:58.06   
Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  50 m  1:58.86  1:58.86   
10  Hölttä Santeri  2000  HSS  00A236  25 m  1:55.66  1:59.66   
11  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  1:59.94  1:59.94   
12  Tähtivuori Aaro  1998  HSS  98A584  25 m  1:56.31  2:00.31   
13  Ylipelkonen Tuomas  2000  SeUi  00A376  25 m  1:57.84  2:01.84   
14  Alitalo Eetu  1999  Cetus  99A732  25 m  1:58.01  2:02.01   
15  Herlevi Elias  2000  HSS  00A187  25 m  1:58.39  2:02.39   
16  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  1:58.54  2:02.54   
17  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  2:02.60  2:02.60   
18  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  2:03.00  2:03.00   
19  Hulkko Santeri  2000  LaUS  00A843  25 m  1:59.40  2:03.40   
20  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  25 m  1:59.65  2:03.65   
21  Aho Jonni  1999  Cetus  99A002  25 m  1:59.74  2:03.74   
22  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  2:00.04  2:04.04   
23  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  2:04.16  2:04.16   
24  Perkkiö Emil  2000  HSS  00A973  25 m  2:00.45  2:04.45   
25  Huhtala Santeri  1998  Cetus  98A774  25 m  2:00.58  2:04.58   
26  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  25 m  2:01.21  2:05.21   
27  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  50 m  2:05.65  2:05.65   
28  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  25 m  2:01.75  2:05.75   
29  Virta Rasmus  1998  Cetus  98B044  25 m  2:01.79  2:05.79   
30  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  2:02.08  2:06.08   
31  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  25 m  2:02.53  2:06.53   
32  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  2:02.92  2:06.92   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner