2019-12-06   02:42:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

47_S
Laji 47, 200m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Otava Aino  1999  Cetus  99A484  50 m  2:02.77  2:02.77   
Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  2:00.78  2:04.78   
Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  25 m  2:02.49  2:06.49   
Venäläinen Veera  1995  JoUS  95A717  25 m  2:03.54  2:07.54   
Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  50 m  2:07.79  2:07.79   
Reini Iida  2000  ÅSK  00A567  50 m  2:07.82  2:07.82   
Eloranta Alissa  1999  Cetus  99A486  50 m  2:08.36  2:08.36   
Ruotsalainen Vilma  1996  HSS  96A597  50 m  2:08.41  2:08.41   
Kilpeläinen Viola  1998  HSS  98A386  25 m  2:04.46  2:08.46   
10  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  2:09.07  2:09.07   
11  Riihinen Ronja  2000  Cetus  00A801  25 m  2:05.49  2:09.49   
12  Bruneau Julia  1999  LaUS  99A066  25 m  2:05.65  2:09.65   
13  Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  50 m  2:09.66  2:09.66   
14  Bärlund Raakel  2001  LaUS  01A081  50 m  2:09.75  2:09.75   
15  Koiranen Emma  2001  HSS  01A054  25 m  2:05.81  2:09.81   
16  Lappalainen Erika  1996  HSS  96A643  50 m  2:10.09  2:10.09   
17  Weuro Olivia  2002  ÅSF  02A822  25 m  2:06.50  2:10.50   
18  Kalenius Lyydia  2000  Cetus  00A252  50 m  2:10.81  2:10.81   
19  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  2:11.35  2:11.35   
20  Spångberg Adelia  1999  Cetus  99A418  50 m  2:11.44  2:11.44   
21  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  2:11.81  2:11.81   
22  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  2:12.43  2:12.43   
23  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  2:08.45  2:12.45   
24  Perkiö Anniina  1999  HSS  99A549  25 m  2:08.57  2:12.57   
25  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  2:08.87  2:12.87   
26  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  2:09.03  2:13.03   
27  Päiviö Peppi  1999  Cetus  99A882  25 m  2:10.25  2:14.25   
28  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  2:10.47  2:14.47   
29  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  2:14.62  2:14.62   
30  Korkiakoski Denize  1999  VUS-VSS  99A474  25 m  2:10.68  2:14.68   
31  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  50 m  2:14.73  2:14.73   
32  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS  98A028  25 m  2:11.35  2:15.35   
33  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  2:15.69  2:15.69   
34  Sjöblom Jenna  2001  KoU  01A952  25 m  2:11.94  2:15.94   
35  Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  50 m  2:16.31  2:16.31   
36  Andreasen Wilma  2000  HSS  00A430  50 m  2:16.34  2:16.34   
37  Nummi Daniela  2000  HSS  00A754  25 m  2:12.75  2:16.75   
38  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  2:12.77  2:16.77   
39  Parhiala Marilla  2000  HSS  00B046  50 m  2:16.85  2:16.85   
40  Auvinen Lotta  2001  Cetus  01A565  25 m  2:13.20  2:17.20   
41  Niemi Sini  1993  TorUS  93A901  50 m  2:17.29  2:17.29   
42  Saarinen Sanna  1998  SiWa  98A362  50 m  2:17.34  2:17.34   
43  Hämäläinen Aino  2000  LaUS  00A469  25 m  2:13.36  2:17.36   
44  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  50 m  2:17.49  2:17.49   
45  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  2:17.51  2:17.51   
46  Mauranen Kiira  1999  HSS  99B133  25 m  2:13.69  2:17.69   
47  Miettinen Juuli  2000  SiWa  00A048  25 m  2:14.19  2:18.19   
48  Salminen Venla  2002  Cetus  02A046  25 m  2:14.24  2:18.24   
49  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  2:14.44  2:18.44   
50  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  2:14.76  2:18.76   
51  Koivuniemi Kerttu  1998  NU  98A052  50 m  2:18.82  2:18.82   
52  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m  2:18.83  2:18.83   
53  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  2:18.96  2:18.96   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner