2019-10-17   00:39:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

46_S
Laji 46, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Aaltomaa Sami  1992  OU  92A300  50 m  27.67  27.67   
Tuomola Andrei  1989  HSS  89A037  50 m  27.70  27.70   
Liukkonen Ari-Pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  27.98  27.98   
Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  50 m  28.18  28.18   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  28.35  28.35   
Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  28.70  28.70   
Nordman Jakob  1996  ÅSK  96A934  50 m  29.13  29.13   
Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  29.41  29.41   
Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  50 m  29.48  29.48   
10  Vasko Miro  1993  OU  93A337  50 m  29.53  29.53   
11  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  29.62  29.62   
12  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  29.82  29.82   
13  Clayhills Bruce  1997  HSS  97A983  50 m  30.08  30.08   
14  Kollin Juha  1993  VUS-VSS  93A900  50 m  30.09  30.09   
15  Naumanen Konsta  1996  JoUS  96A160  50 m  30.19  30.19   
16  Tolvanen Miika  1996  JoUS  96A432  50 m  30.25  30.25   
17  Lahti Samuli  1995  VUS-VSS  95B132  50 m  30.44  30.44   
18  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  50 m  30.45  30.45   
19  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  25 m  29.09  30.59   
20  Pentti Miika  1997  SWIM  97A163  25 m  29.26  30.76   
21  Eriksson Tony  1995  JUK  95A861  50 m  30.77  30.77   
22  Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  50 m  30.80  30.80   
23  Kujala Rasmus  1999  HSS  99A190  50 m  30.99  30.99   
24  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  31.12  31.12   
25  Leiponen Antti  1998  JUK  98A235  50 m  31.13  31.13   
26  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  50 m  31.15  31.15   
27  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  31.45  31.45   
28  Rautaporras Olli  2000  UiTa  00A795  25 m  29.95  31.45   
29  Pakarinen Alari  1998  HSS  98A651  50 m  31.59  31.59   
30  Kurkinen Pyry  1998  SWIM  98A462  50 m  31.74  31.74   
31  Päivinen Juho  1996  JUK  96B112  25 m  30.27  31.77   
32  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  31.86  31.86   
33  Latvala Kaleva  1984  KUS-GSS  84A039  25 m  30.74  32.24   
34  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  50 m  32.37  32.37   
35  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  32.56  32.56   
36  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  25 m  31.11  32.61   
37  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  50 m  32.63  32.63   
38  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  50 m  32.72  32.72   
39  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  25 m  31.31  32.81   
40  Nygård Alex  1996  VUS-VSS  96A172  50 m  32.85  32.85   
41  Einto Eetu  2001  NU  01A927  50 m  32.88  32.88   
42  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  50 m  32.96  32.96   
43  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  32.99  32.99   
44  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  33.03  33.03   
45  Kyynäräinen Henri  1994  AUi  94A805  50 m  33.11  33.11   
46  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  33.30  33.30   
47  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  33.38  33.38   
48  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  33.50  33.50   
49  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  25 m  32.00  33.50   
50  Suhonen Leevi  1999  SWIM  99A419  25 m  32.03  33.53   
51  Vaitilo Joel  1998  Cetus  98A966  50 m  33.55  33.55   
52  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  33.59  33.59   
53  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  33.62  33.62   
54  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  33.81  33.81   
55  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  25 m  32.37  33.87   
56  Laukkanen Ville  1999  TuUS  99A811  50 m  33.87  33.87   
57  Toitturi Jyri  1996  LrU  96A418  25 m  32.42  33.92   
58  Isosuo Eetu  2000  Cetus  00A623  25 m  32.45  33.95   
59  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  25 m  32.56  34.06   
60  Malvela Eetu  2000  Plaani  00B072  50 m  34.11  34.11   
61  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  34.27  34.27   
62  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  25 m  32.91  34.41   
63  Kärkkäinen Sampo  2000  Pyry  00A625  25 m  33.01  34.51   
64  Lassila Alex  2000  Cetus  00B034  50 m  34.70  34.70   
65  Jentze Tatu  2001  Cetus  01A474  50 m  34.98  34.98   
66  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  35.19  35.19   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner