2019-08-17   13:30:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

44_S
Laji 44, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Laukkanen Jenna  1995  SCV  95A962  50 m  30.79  30.79   
Kivirinta Veera  1995  OU  95A668  50 m  30.98  30.98   
Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  32.42  32.42   
Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  32.63  32.63   
Reini Iida  2000  ÅSK  00A567  50 m  32.71  32.71   
Mäkinen Anna  1995  UiTa  95A388  50 m  32.76  32.76   
Kareinen Hanna  2000  HSS  00A012  50 m  33.05  33.05   
Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  33.30  33.30   
Nenonen Sohvi  1999  Cetus  99A092  50 m  33.37  33.37   
10  Flyckt Emilia  2001  Cetus  01A649  50 m  33.40  33.40   
11  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  33.49  33.49   
12  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  50 m  33.51  33.51   
13  Teijonsalo Fanny  1996  Cetus  96A027  25 m  32.05  33.55   
14  Lehtinen Sofia  2000  Cetus  00B030  50 m  33.77  33.77   
15  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  33.79  33.79   
16  Lehtonen Aura  1998  HSS  98A177  50 m  33.87  33.87   
17  Wahlstedt Veronica  2000  Cetus  00A175  50 m  33.87  33.87   
18  Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  34.03  34.03   
19  Miettinen Jenna  1999  VUS-VSS  99A920  50 m  34.15  34.15   
20  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  50 m  34.20  34.20   
21  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  32.84  34.34   
22  Risteelä Sofia  1993  OU  93A676  50 m  34.70  34.70   
23  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  25 m  33.30  34.80   
24  Linko Sanna  1992  Cetus  92A048  25 m  33.39  34.89   
25  Lillman Essi-Maria  2000  LaUS  00A057  25 m  33.52  35.02   
26  Mielty Milja  2000  VUS-VSS  00A790  25 m  33.63  35.13   
27  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  50 m  35.14  35.14   
28  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  35.32  35.32   
29  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  35.34  35.34   
30  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  35.36  35.36   
31  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  50 m  35.39  35.39   
32  Nyström Ada  2001  BS-PU  01A572  50 m  35.47  35.47   
33  Kuusjärvi Eerica  1999  RaisU  99A492  50 m  35.52  35.52   
34  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  50 m  35.52  35.52   
35  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  25 m  34.18  35.68   
36  Pönni Jade  1997  NumKis  97A523  50 m  35.68  35.68   
37  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  35.70  35.70   
38  Nyström Fanny  1999  BS-PU  99A834  50 m  35.70  35.70   
39  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  25 m  34.40  35.90   
40  Lahtinen Erika  1998  UiTa  98A082  50 m  35.94  35.94   
41  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  25 m  34.48  35.98   
42  Karike Kia  1999  Cetus  99A491  50 m  36.20  36.20   
43  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  34.86  36.36   
44  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  36.41  36.41   
45  Räike Aino  1999  ÅSK  99A561  50 m  36.48  36.48   
46  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  25 m  35.19  36.69   
47  Bengts Myra  2000  Cetus  00A874  50 m  36.77  36.77   
48  Kotiranta Eevi  2001  AQUILA  01A433  50 m  36.92  36.92   
49  Lehtolainen Sara  1996  Gladius  96B072  50 m  36.95  36.95   
50  Liukkonen Maija  2001  MiUS  01A778  50 m  37.00  37.00   
51  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  37.11  37.11   
52  Sihvonen Iida  1998  SWIM  98A850  25 m  35.77  37.27   
53  Knaapi Helena  1999  Cetus  99A582  25 m  35.90  37.40   
54  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  35.93  37.43   
55  Rapinoja Amanda  2001  Cetus  01A463  25 m  36.01  37.51   
56  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  36.12  37.62   
57  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  25 m  36.18  37.68   
58  Knuutila Sanni  1997  LrU  97A485  25 m  36.59  38.09   
59  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  38.28  38.28   
60  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  50 m  38.30  38.30   
61  Rautiainen Emmiina  2000  KoU  00A257  50 m  38.51  38.51   
62  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  38.56  38.56   
63  Hirvonen Sini  2001  Cetus  01B310  25 m  37.15  38.65   
64  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  25 m  37.28  38.78   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner