2019-08-19   03:28:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

41_S
Laji 41, 200m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  25 m  2:15.17  2:19.17   
Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m  2:17.29  2:21.29   
Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  2:18.63  2:22.63   
Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  25 m  2:20.73  2:24.73   
Slöör Ida  2001  Cetus  01A578  25 m  2:21.27  2:25.27   
Laine Iida-Maria  2001  OU  01A626  50 m  2:25.77  2:25.77   
Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  2:22.04  2:26.04   
Nieminen Emma  1996  UiTa  96A009  25 m  2:22.27  2:26.27   
Jauhiainen Jonna  2000  Cetus  00A245  50 m  2:26.34  2:26.34   
10  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  2:22.72  2:26.72   
11  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  2:23.80  2:27.80   
12  Mehtonen Ronja  1999  SalU  99A136  25 m  2:24.81  2:28.81   
13  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  2:25.47  2:29.47   
14  Tiesmäki Nea  2000  Cetus  00A689  25 m  2:25.81  2:29.81   
15  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  2:30.78  2:30.78   
16  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  2:31.30  2:31.30   
17  Jussila Aino  2000  UiTa  00A485  25 m  2:27.45  2:31.45   
18  Peräjoki Pia  2000  HSS  00A339  25 m  2:29.22  2:33.22   
19  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  25 m  2:29.28  2:33.28   
20  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  2:29.73  2:33.73   
21  Vuollet Fanny  1999  VUS-VSS  99A356  25 m  2:29.75  2:33.75   
22  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  2:34.34  2:34.34   
23  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  50 m  2:35.00  2:35.00   
24  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  25 m  2:31.35  2:35.35   
25  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  25 m  2:31.59  2:35.59   
26  Vesa Saara  1999  ORCA  99A909  25 m  2:31.86  2:35.86   
27  Norja Vilma  2002  Cetus  02A305  25 m  2:32.19  2:36.19   
28  Hinkka Sofia  2001  TuUS  01A852  25 m  2:32.69  2:36.69   
29  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  2:33.50  2:37.50   
30  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  2:37.71  2:37.71   
31  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  25 m  2:34.09  2:38.09   
32  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  2:34.22  2:38.22   
33  Rapinoja Amanda  2001  Cetus  01A463  25 m  2:34.26  2:38.26   
34  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  2:34.70  2:38.70   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner