2019-08-25   12:13:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

34_S
Laji 34, 200m Rintauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Lillman Essi-Maria  2000  LaUS  00A057  50 m  2:35.86  2:35.86   
Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  2:36.03  2:36.03   
Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  2:38.43  2:38.43   
Vartiainen Alexandra  2001  HSS  01A437  50 m  2:38.46  2:38.46   
Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  2:38.87  2:38.87   
Flyckt Emilia  2001  Cetus  01A649  50 m  2:39.13  2:39.13   
Ruotsalainen Vilma  1996  HSS  96A597  50 m  2:39.85  2:39.85   
Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  50 m  2:40.66  2:40.66   
Kölhi Emmi  2000  HSS  00A281  50 m  2:41.72  2:41.72   
10  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  2:41.87  2:41.87   
11  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  50 m  2:44.98  2:44.98   
12  Ahinko Oona  2001  VeUS  01A878  25 m  2:40.95  2:46.95   
13  Pönni Jade  1997  NumKis  97A523  50 m  2:47.04  2:47.04   
14  Wahlstedt Veronica  2000  Cetus  00A175  25 m  2:41.80  2:47.80   
15  Kuusjärvi Eerica  1999  RaisU  99A492  50 m  2:47.90  2:47.90   
16  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  25 m  2:42.73  2:48.73   
17  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  25 m  2:42.86  2:48.86   
18  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  2:43.05  2:49.05   
19  Nyström Fanny  1999  BS-PU  99A834  50 m  2:49.30  2:49.30   
20  Nyström Ada  2001  BS-PU  01A572  50 m  2:49.42  2:49.42   
21  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  50 m  2:49.71  2:49.71   
22  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  50 m  2:49.78  2:49.78   
23  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  2:49.79  2:49.79   
24  Nieminen Roosa  1999  HSS  99A023  25 m  2:44.42  2:50.42   
25  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  50 m  2:50.64  2:50.64   
26  Knaapi Helena  1999  Cetus  99A582  25 m  2:45.14  2:51.14   
27  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS  98A529  50 m  2:51.29  2:51.29   
28  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  25 m  2:45.80  2:51.80   
29  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  2:52.88  2:52.88   
30  Bengts Myra  2000  Cetus  00A874  50 m  2:53.03  2:53.03   
31  Lahtinen Erika  1998  UiTa  98A082  25 m  2:47.19  2:53.19   
32  Rapinoja Amanda  2001  Cetus  01A463  25 m  2:47.52  2:53.52   
33  Nordström Pippi  2001  HU  01A854  25 m  2:49.25  2:55.25   
34  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  25 m  2:49.40  2:55.40   
35  Karike Kia  1999  Cetus  99A491  50 m  2:55.48  2:55.48   
36  Salokorpi Siiri  2000  Cetus  00A268  25 m  2:50.33  2:56.33   
37  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  2:51.03  2:57.03   
38  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  2:58.19  2:58.19   
39  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  2:52.90  2:58.90   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner