2019-12-08   20:42:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

33_S
Laji 33, 200m Rintauinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  2:09.89  2:09.89   
Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  25 m  2:12.11  2:18.11   
Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  2:20.11  2:20.11   
Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  2:20.18  2:20.18   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  25 m  2:14.82  2:20.82   
Jämsä Kasper  1997  LaUS  97A109  25 m  2:17.06  2:23.06   
Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  2:26.84  2:26.84   
Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  25 m  2:21.57  2:27.57   
Moilanen Atte  2001  OU  01A253  50 m  2:28.10  2:28.10   
10  Clayhills Bruce  1997  HSS  97A983  50 m  2:28.32  2:28.32   
11  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  2:22.73  2:28.73   
12  Rautaporras Olli  2000  UiTa  00A795  25 m  2:25.37  2:31.37   
13  Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  25 m  2:25.41  2:31.41   
14  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  25 m  2:25.87  2:31.87   
15  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  25 m  2:25.94  2:31.94   
16  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  2:32.16  2:32.16   
17  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  50 m  2:33.09  2:33.09   
18  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  2:34.61  2:34.61   
19  Roovers Janne  1997  KuUS  97B321  50 m  2:35.33  2:35.33   
20  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  25 m  2:30.70  2:36.70   
21  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  2:31.23  2:37.23   
22  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  2:37.32  2:37.32   
23  Jernvall Juha  2000  AQUILA  00A085  50 m  2:37.55  2:37.55   
24  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  25 m  2:32.03  2:38.03   
25  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  2:38.36  2:38.36   
26  Seppälä Sasa  1998  HaUS  98B111  25 m  2:33.31  2:39.31   
27  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  2:34.51  2:40.51   
28  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  2:41.09  2:41.09   
29  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  25 m  2:36.12  2:42.12   
30  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  2:42.14  2:42.14   
31  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  2:36.81  2:42.81   
32  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  50 m  2:42.89  2:42.89   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner