2019-10-20   20:50:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

26_S
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Pöytäkivi Riku  1993  HSS  93A973  50 m  23.93  23.93   
Kuznetsov Sergey  2000  Cetus  00A199  50 m  24.40  24.40   
Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  50 m  24.43  24.43   
Liukkonen Ari-Pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  24.48  24.48   
Varho Eemil  1997  RaUS  97A537  50 m  24.75  24.75   
Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  50 m  24.87  24.87   
Markkanen Janne Markus  1994  SWIM  94A792  50 m  24.89  24.89   
Rautalin Jaakko  1989  UiTa  89A051  25 m  23.91  24.91   
Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  25.20  25.20   
10  Kollin Juha  1993  VUS-VSS  93A900  50 m  25.42  25.42   
11  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  50 m  25.62  25.62   
12  Grönblom Juho  1998  RaisU  98A357  25 m  24.69  25.69   
13  Seppälä Juho  1999  SiWa  99B048  50 m  25.88  25.88   
14  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  25.94  25.94   
15  Karlsson Niki  2000  HSS  00A065  25 m  25.23  26.23   
16  Aaltomaa Sami  1992  OU  92A300  50 m  26.31  26.31   
17  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  50 m  26.42  26.42   
18  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  26.58  26.58   
19  Leiponen Antti  1998  JUK  98A235  50 m  26.63  26.63   
20  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  26.65  26.65   
21  Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  50 m  26.66  26.66   
22  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  50 m  26.72  26.72   
23  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  50 m  26.77  26.77   
24  Seppänen Kaarlo  1999  HSS  99A225  25 m  25.79  26.79   
25  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  26.81  26.81   
26  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  26.85  26.85   
27  Hatunen Lauri  1998  VUS-VSS  98A200  50 m  26.89  26.89   
28  Kujala Rasmus  1999  HSS  99A190  50 m  26.90  26.90   
29  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  26.95  26.95   
30  Tolvanen Miika  1996  JoUS  96A432  50 m  26.95  26.95   
31  Vänttinen Arttu  1996  Plaani  96A743  50 m  27.02  27.02   
32  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  27.08  27.08   
33  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  50 m  27.10  27.10   
34  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  50 m  27.17  27.17   
35  Suhonen Leevi  1999  SWIM  99A419  50 m  27.20  27.20   
36  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  50 m  27.20  27.20   
37  Naumanen Konsta  1996  JoUS  96A160  50 m  27.22  27.22   
38  Päivinen Juho  1996  JUK  96B112  50 m  27.27  27.27   
39  Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  25 m  26.28  27.28   
40  Ihalainen Ville  1996  KuUS  96A079  50 m  27.29  27.29   
41  Kallinen Konsta  1999  OuLo  99A049  50 m  27.31  27.31   
42  Yritys Matias  1997  Plaani  97A539  50 m  27.33  27.33   
43  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  50 m  27.34  27.34   
44  Toitturi Jyri  1996  LrU  96A418  50 m  27.41  27.41   
45  Mäkelä Oskar  1998  Octopus  98B074  50 m  27.47  27.47   
46  Latvala Kaleva  1984  KUS-GSS  84A039  50 m  27.56  27.56   
47  Lassila Alex  2000  Cetus  00B034  50 m  27.58  27.58   
48  Ruuskanen Joona  2000  Cetus  00A503  25 m  26.64  27.64   
49  Kyynäräinen Henri  1994  AUi  94A805  50 m  27.69  27.69   
50  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  27.75  27.75   
51  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  50 m  27.76  27.76   
52  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  50 m  27.77  27.77   
53  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  50 m  27.85  27.85   
54  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  27.89  27.89   
55  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  27.91  27.91   
56  Hulkko Santeri  2000  LaUS  00A843  25 m  26.92  27.92   
57  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  50 m  27.98  27.98   
58  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  50 m  28.04  28.04   
59  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  50 m  28.13  28.13   
60  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  28.16  28.16   
61  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  50 m  28.20  28.20   
62  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  50 m  28.38  28.38   
63  Belfer ALEXEY  2000  ORCA  00A786  50 m  28.38  28.38   
64  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  50 m  28.63  28.63   
65  Seppälä Sasa  1998  HaUS  98B111  50 m  28.65  28.65   
66  Grönroos Lassi  2000  SalU  00A219  50 m  28.68  28.68   
67  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  50 m  28.73  28.73   
68  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  50 m  28.74  28.74   
69  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  50 m  28.77  28.77   
70  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  50 m  28.82  28.82   
71  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  28.83  28.83   
72  Laine Veeti  2000  Cetus  00A876  50 m  28.90  28.90   
73  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  28.95  28.95   
74  Einto Eetu  2001  NU  01A927  50 m  28.97  28.97   
75  Kurkinen Pyry  1998  SWIM  98A462  50 m  29.00  29.00   
76  Jämsén Lauri  2000  JUK  00A637  50 m  29.03  29.03   
77  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  25 m  28.04  29.04   
78  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  28.14  29.14   
79  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  29.15  29.15   
80  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  50 m  29.16  29.16   
81  Malvela Eetu  2000  Plaani  00B072  50 m  29.20  29.20   
82  Nordman Jakob  1996  ÅSK  96A934  25 m  28.35  29.35   
83  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  25 m  28.36  29.36   
84  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  29.38  29.38   
85  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  25 m  28.43  29.43   
86  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  29.45  29.45   
87  Mäki Arttu  1998  Cetus  98A772  50 m  29.50  29.50   
88  Taimela Alexi  1998  Gladius  98B308  50 m  29.56  29.56   
89  Mikkola Joona  2001  SiWa  01A475  50 m  29.59  29.59   
90  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  29.62  29.62   
91  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  50 m  29.65  29.65   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner