2019-09-15   18:05:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

22_S
Laji 22, 100m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Markkanen Janne Markus  1994  SWIM  94A792  25 m  54.49  56.49   
Vasko Miro  1993  OU  93A337  25 m  56.24  58.24   
Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  25 m  56.38  58.38   
Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  56.39  58.39   
Hiie Matis  1998  KEILA    50 m  58.82  58.82   
Pakarinen Sami  1992  SiWa  92A332  25 m  57.19  59.19   
Ikonen Tuomas  1996  LrU  96A677  25 m  57.94  59.94   
Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  58.30  1:00.30   
Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  58.91  1:00.91   
10  Ihalainen Ville  1996  KuUS  96A079  50 m  1:00.98  1:00.98   
11  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  1:01.09  1:01.09   
12  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  59.11  1:01.11   
13  Nygård Topias  2000  OU  00A602  25 m  59.42  1:01.42   
14  Haikonen Veeti  2001  HSS  01A104  25 m  59.88  1:01.88   
15  Seppänen Kaarlo  1999  HSS  99A225  50 m  1:01.91  1:01.91   
16  Juvonen Miro  1994  NU  94A039  50 m  1:02.18  1:02.18   
17  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  1:00.43  1:02.43   
18  Garcia De La CADeNA Alex  2000  Cetus  00B301  25 m  1:00.54  1:02.54   
19  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  1:02.66  1:02.66   
20  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  1:00.86  1:02.86   
21  Hölttä Santeri  2000  HSS  00A236  25 m  1:01.66  1:03.66   
22  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  25 m  1:01.69  1:03.69   
23  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  25 m  1:01.70  1:03.70   
24  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  1:01.73  1:03.73   
25  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  1:02.09  1:04.09   
26  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m  1:02.20  1:04.20   
27  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  1:02.29  1:04.29   
28  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  1:02.89  1:04.89   
29  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  25 m  1:02.97  1:04.97   
30  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  25 m  1:03.11  1:05.11   
31  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  1:05.51  1:05.51   
32  Annala Teemu  2001  Cetus  01A514  25 m  1:03.69  1:05.69   
33  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  25 m  1:03.81  1:05.81   
34  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  25 m  1:04.20  1:06.20   
35  Naumanen Konsta  1996  JoUS  96A160  50 m  1:06.44  1:06.44   
36  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  25 m  1:04.52  1:06.52   
37  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  25 m  1:04.56  1:06.56   
38  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  25 m  1:04.64  1:06.64   
39  Vaittinen Kasper  2001  Cetus  01A226  25 m  1:04.82  1:06.82   
40  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  25 m  1:04.91  1:06.91   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner