2019-12-08   20:43:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

19_S
Laji 19, 400m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Piiroinen Eetu  1995  VUS-VSS  95A743  50 m  3:55.44  3:55.44   
Roovers Janne  1997  KuUS  97B321  50 m  4:02.71  4:02.71   
Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  4:00.39  4:08.39   
Lehtonen Roope  1996  RaisU  96A083  50 m  4:09.10  4:09.10   
Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  25 m  4:03.45  4:11.45   
Tähtivuori Aaro  1998  HSS  98A584  25 m  4:03.45  4:11.45   
Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  25 m  4:03.86  4:11.86   
Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  25 m  4:05.51  4:13.51   
Savateev Viktor  2001  COR    50 m  4:15.00  4:15.00   
10  Patinen Reko  1998  NumKis  98A336  25 m  4:07.33  4:15.33   
11  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  25 m  4:07.47  4:15.47   
12  Ylipelkonen Tuomas  2000  SeUi  00A376  25 m  4:08.12  4:16.12   
13  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  25 m  4:10.78  4:18.78   
14  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  4:19.96  4:19.96   
15  Kallio Anton  1996  VUS-VSS  96A189  50 m  4:21.71  4:21.71   
16  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  50 m  4:23.64  4:23.64   
17  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  4:15.82  4:23.82   
18  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  4:23.97  4:23.97   
19  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  4:16.59  4:24.59   
20  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  25 m  4:16.69  4:24.69   
21  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  25 m  4:16.79  4:24.79   
22  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  25 m  4:16.94  4:24.94   
23  Herlevi Elias  2000  HSS  00A187  25 m  4:17.25  4:25.25   
24  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  4:18.57  4:26.57   
25  Virta Rasmus  1998  Cetus  98B044  25 m  4:19.16  4:27.16   
26  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  4:28.37  4:28.37   
27  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  4:29.67  4:29.67   
28  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  4:22.58  4:30.58   
29  Mäkelä Oskar  1998  Octopus  98B074  25 m  4:22.76  4:30.76   
30  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  4:23.54  4:31.54   
31  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  25 m  4:23.65  4:31.65   
32  Aho Jonni  1999  Cetus  99A002  50 m  4:32.69  4:32.69   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner