2019-12-08   04:46:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 48
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 48, 200m Vapaauinti Miehet  Alkuerät (4) 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 
EE: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 
SE: Antti Kasvio (1973) 1:47.11 1993-08-03 
Nuorten SE: Antti Kasvio (1973) 1:49.83 1991-08-21 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    25m  2:02.92  2:06.92   
Jesper Lietzen  2002  02A171  AUi    25m  2:02.08  2:06.08   
Elias Soukola  1999  99A759  JUK    25m  2:01.75  2:05.75   
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    25m  2:01.21  2:05.21   
Jani Hartikainen  1993  93A375  SWIM    50m  2:05.65  2:05.65   
Rasmus Virta  1998  98B044  Cetus    25m  2:01.79  2:05.79   
Georgy Babenov  2000  00A783  ORCA    25m  2:02.53  2:06.53   
                 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    25m  2:00.04  2:04.04   
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  1:58.54  2:02.54   
Santeri Hölttä  2000  00A236  HSS    25m  1:55.66  1:59.66   
Waltteri Rintala  1998  98A699  RaisU    25m  1:52.83  1:56.83   
Joni Aaltonen  1999  99A380  ÅSK    25m  1:53.74  1:57.74   
Tuomas Ylipelkonen  2000  00A376  SeUi    25m  1:57.84  2:01.84   
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  1:59.40  2:03.40   
Santeri Huhtala  1998  98A774  Cetus    25m  2:00.58  2:04.58   

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jonni Aho  1999  99A002  Cetus    25m  1:59.74  2:03.74   
Elias Herlevi  2000  00A187  HSS    25m  1:58.39  2:02.39   
Tapio Roiko-Jokela  1996  96A016  SWIM    50m  1:58.86  1:58.86   
Eetu Piiroinen  1995  95A743  VUS-VSS    50m  1:52.51  1:52.51   
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    25m  1:53.23  1:57.23   
Aaro Tähtivuori  1998  98A584  HSS    25m  1:56.31  2:00.31   
Taneli Lantta  2001  01A493  SiWa    50m  2:03.00  2:03.00   
Emil Perkkiö  2000  00A973  HSS    25m  2:00.45  2:04.45   

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    25m  1:59.65  2:03.65   
Eetu Alitalo  1999  99A732  Cetus    25m  1:58.01  2:02.01   
Reko Patinen  1998  98A336  NumKis    25m  1:54.06  1:58.06   
Miikka Ruohoniemi  1993  93A494  SWIM    25m  1:47.14  1:51.14   
Lauri Hatunen  1998  98A200  VUS-VSS    25m  1:53.09  1:57.09   
Elias Kuusisto  1999  99A373  AUi    50m  1:59.94  1:59.94   
Werner Heräjärvi  1999  99A844  Plaani    50m  2:02.60  2:02.60   
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    50m  2:04.16  2:04.16   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner