2019-09-15   20:20:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 44
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 44, 50m Rintauinti Naiset  Alkuerät (8) 
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 29.48 2013-08-03 
EE: Ruta MEILUTYTE (1997) 29.48 2013-08-03 
SE: Jenna Laukkanen (1995) 30.79 2015-08-08 
Nuorten SE: Jenna Laukkanen (1995) 32.11 2011-07-06 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jonna Vasara  2002  02A118  Cetus    25m  37.28  38.78   
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  38.56  38.56   
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    50m  38.30  38.30   
Sanni Knuutila  1997  97A485  LrU    25m  36.59  38.09   
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  38.28  38.28   
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  KoU    50m  38.51  38.51   
Sini Hirvonen  2001  01B310  Cetus    25m  37.15  38.65   
                 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  36.12  37.62   
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    25m  35.93  37.43   
Iida Sihvonen  1998  98A850  SWIM    25m  35.77  37.27   
Maija Liukkonen  2001  01A778  MiUS    50m  37.00  37.00   
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    50m  37.11  37.11   
Helena Knaapi  1999  99A582  Cetus    25m  35.90  37.40   
Amanda Rapinoja  2001  01A463  Cetus    25m  36.01  37.51   
Milja Lahtinen  1999  99A621  KUS-GSS    25m  36.18  37.68   

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Myra Bengts  2000  00A874  Cetus    50m  36.77  36.77   
Aino Räike  1999  99A561  ÅSK    50m  36.48  36.48   
Iiris Himanto  2001  01A922  Gladius    25m  34.86  36.36   
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    25m  34.48  35.98   
Kia Karike  1999  99A491  Cetus    50m  36.20  36.20   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  36.41  36.41   
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  Cetus    25m  35.19  36.69   
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    50m  36.95  36.95   

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Pinja Paulomo  2002  02A288  Cetus    25m  34.40  35.90   
Fanny Nyström  1999  99A834  BS-PU    50m  35.70  35.70   
Emma Ingberg  1999  99B209  SiWa    25m  34.18  35.68   
Heidi Kivioja  2000  00B005  SCV    50m  35.52  35.52   
Eerica Kuusjärvi  1999  99A492  RaisU    50m  35.52  35.52   
Jade Pönni  1997  97A523  NumKis    50m  35.68  35.68   
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    50m  35.70  35.70   
Erika Lahtinen  1998  98A082  UiTa    50m  35.94  35.94   

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    50m  35.39  35.39   
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  35.34  35.34   
Julia Korva  1999  99A719  Octopus    50m  35.14  35.14   
Essi-Maria Lillman  2000  00A057  LaUS    25m  33.52  35.02   
Milja Mielty  2000  00A790  VUS-VSS    25m  33.63  35.13   
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    50m  35.32  35.32   
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    50m  35.36  35.36   
Ada Nyström  2001  01A572  BS-PU    50m  35.47  35.47   

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    25m  32.84  34.34   
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    50m  33.79  33.79   
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    50m  33.37  33.37   
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    50m  32.42  32.42   
Anna Mäkinen  1995  95A388  UiTa    50m  32.76  32.76   
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    50m  33.51  33.51   
Emilia Eloranta  1997  97A312  Cetus    50m  34.03  34.03   
Sanna Linko  1992  92A048  Cetus    25m  33.39  34.89   

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aino Ruottu  2001  01A117  RiUS    50m  34.20  34.20   
Sofia Lehtinen  2000  00B030  Cetus    50m  33.77  33.77   
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    50m  33.30  33.30   
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    50m  30.98  30.98   
Iida Reini  2000  00A567  ÅSK    50m  32.71  32.71   
Emilia Liven  2002  02A205  ÅSK    50m  33.49  33.49   
Veronica Wahlstedt  2000  00A175  Cetus    50m  33.87  33.87   
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    25m  33.30  34.80   

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jenna Miettinen  1999  99A920  VUS-VSS    50m  34.15  34.15   
Fanny Teijonsalo  1996  96A027  Cetus    25m  32.05  33.55   
Hanna Kareinen  2000  00A012  HSS    50m  33.05  33.05   
Jenna Laukkanen  1995  95A962  SCV    50m  30.79  30.79   
Marlene Niemi  1992  92A221  Plaani    50m  32.63  32.63   
Emilia Flyckt  2001  01A649  Cetus    50m  33.40  33.40   
Aura Lehtonen  1998  98A177  HSS    50m  33.87  33.87   
Sofia Risteelä  1993  93A676  OU    50m  34.70  34.70   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner