2019-09-19   00:27:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 41
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 41, 200m Selkäuinti Naiset  Alkuerät (5) 
ME: Missy FRANKLIN (1995) 2:04.06 2012-08-03 
EE: Anastasia ZUEVA (1990) 2:04.94 2009-08-01 
SE: Anu Koivisto (1980) 2:14.92 1998-02-01 
Nuorten SE: Vilma Oura (2001) 2:17.13 2017-03-03 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Elli-Kaisa Saarinen  2001  01A680  VeUS    25m  2:34.70  2:38.70   
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  2:34.22  2:38.22   
Amanda Rapinoja  2001  01A463  Cetus    25m  2:34.26  2:38.26   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    50m  2:37.71  2:37.71   
Sofia Hinkka  2001  01A852  TuUS    25m  2:32.69  2:36.69   
Saara Vesa  1999  99A909  ORCA    25m  2:31.86  2:35.86   
Vilma Norja  2002  02A305  Cetus    25m  2:32.19  2:36.19   
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    25m  2:33.50  2:37.50   
Kaarin Rapinoja  2003  03A105  Cetus    25m  2:34.09  2:38.09   
                 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  2:34.34  2:34.34   
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  2:31.30  2:31.30   
Jonna Jauhiainen  2000  00A245  Cetus    50m  2:26.34  2:26.34   
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    25m  2:18.63  2:22.63   
Iida-Maria Laine  2001  01A626  OU    50m  2:25.77  2:25.77   
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    25m  2:25.47  2:29.47   
Netta Nyberg  2001  01A250  UiTa    25m  2:29.28  2:33.28   
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    25m  2:31.59  2:35.59   

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Fanny Vuollet  1999  99A356  VUS-VSS    25m  2:29.75  2:33.75   
Martta Nygård  2003  03A230  OU    50m  2:30.78  2:30.78   
Emma Nieminen  1996  96A009  UiTa    25m  2:22.27  2:26.27   
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    25m  2:17.29  2:21.29   
Ida Slöör  2001  01A578  Cetus    25m  2:21.27  2:25.27   
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  2:23.80  2:27.80   
Pia Peräjoki  2000  00A339  HSS    25m  2:29.22  2:33.22   
Petra Uusikumpu  2001  01A644  SiWa    25m  2:31.35  2:35.35   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    25m  2:29.73  2:33.73   
Nea Tiesmäki  2000  00A689  Cetus    25m  2:25.81  2:29.81   
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  2:22.04  2:26.04   
Fanny Grönvall  2000  00A574  UiTa    25m  2:15.17  2:19.17   
Petra Äkkinen  2000  00A150  VUS-VSS    25m  2:20.73  2:24.73   
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  2:22.72  2:26.72   
Aino Jussila  2000  00A485  UiTa    25m  2:27.45  2:31.45   
Petra Heikkinen  2002  02A103  OU    50m  2:35.00  2:35.00   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner