2019-10-15   21:39:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 38
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 38, 100m Perhosuinti Naiset  Alkuerät (7) 
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 55.48 2016-08-07 
EE: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 55.64 2015-08-03 
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 58.68 2013-03-29 
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 59.39 2009-06-28 
 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Suvi Taskinen  1998  98B127  SiWa    50m  1:11.76  1:11.76   
Wilma Andreasen  2000  00A430  HSS    50m  1:11.34  1:11.34   
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    25m  1:09.54  1:11.54   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  1:09.14  1:11.14   
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  1:10.21  1:10.21   
Olivia Hellsten  2000  00A064  SiWa    50m  1:09.91  1:09.91   
Pinja Peippo  1999  99A544  SiWa    50m  1:10.16  1:10.16   
Sanni Lampi  2001  01A133  SWIM    25m  1:08.41  1:10.41   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:09.20  1:11.20   
                 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  1:09.47  1:09.47   
Jenni Kylkisalo  1999  99B122  VUS-VSS    50m  1:09.37  1:09.37   
Nea Winqvist  2002  02A729  BS-PU    50m  1:08.86  1:08.86   
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    50m  1:08.61  1:08.61   
Denize Korkiakoski  1999  99A474  VUS-VSS    50m  1:08.64  1:08.64   
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  1:09.17  1:09.17   
Iida Sihvonen  1998  98A850  SWIM    25m  1:07.47  1:09.47   
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  1:09.85  1:09.85   

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Erika Lahtinen  1998  98A082  UiTa    50m  1:08.15  1:08.15   
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    25m  1:05.98  1:07.98   
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    50m  1:07.74  1:07.74   
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    50m  1:07.32  1:07.32   
Miia Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    50m  1:07.51  1:07.51   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    50m  1:07.82  1:07.82   
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    25m  1:06.05  1:08.05   
Emma Männikkö  1998  98A372  UiTa    25m  1:06.24  1:08.24   

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    50m  1:06.80  1:06.80   
Sini Koivu  1999  99A482  Cetus    25m  1:03.47  1:05.47   
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    50m  1:03.78  1:03.78   
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  ÅSK    50m  1:01.89  1:01.89   
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    25m  1:01.22  1:03.22   
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  1:02.66  1:04.66   
Hanna Rautiainen  1999  99A515  UiTa    25m  1:04.38  1:06.38   
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  UiTa    50m  1:07.26  1:07.26   

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  1:04.60  1:06.60   
Annika Karinkanta  2000  00A300  TaTU    50m  1:05.43  1:05.43   
Aino Otava  1999  99A484  Cetus    50m  1:03.72  1:03.72   
Kaisla Kollanus  1993  93A027  HSS    50m  1:01.36  1:01.36   
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  1:03.01  1:03.01   
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    50m  1:04.47  1:04.47   
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  HSS    25m  1:04.00  1:06.00   
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    50m  1:07.23  1:07.23   

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    50m  1:06.49  1:06.49   
Adelia Spångberg  1999  99A418  Cetus    50m  1:05.04  1:05.04   
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    50m  1:03.69  1:03.69   
Nea Norismaa  1995  95A534  UiTa    50m  1:01.20  1:01.20   
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    50m  1:02.12  1:02.12   
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    25m  1:02.11  1:04.11   
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    50m  1:05.78  1:05.78   
Milja Mielty  2000  00A790  VUS-VSS    50m  1:07.00  1:07.00   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner