2019-08-21   00:31:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 34
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:17   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 34, 200m Rintauinti Naiset  Alkuerät (5) 
ME: Rikke Møller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 
EE: Rikke M. PEDERSEN (1989) 2:19.11 2013-08-01 
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:25.14 2016-08-10 
Nuorten SE: Noora Laukkanen (1993) 2:28.30 2009-07-10 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  2:58.19  2:58.19   
Kia Karike  1999  99A491  Cetus    50m  2:55.48  2:55.48   
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  SalU    25m  2:51.03  2:57.03   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  2:52.90  2:58.90   
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Amanda Rapinoja  2001  01A463  Cetus    25m  2:47.52  2:53.52   
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  2:52.88  2:52.88   
Alexandra Pihlajamäki  1998  98A529  KUS-GSS    50m  2:51.29  2:51.29   
Annika Tietz  2001  01A200  HTU    50m  2:50.64  2:50.64   
Helena Knaapi  1999  99A582  Cetus    25m  2:45.14  2:51.14   
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    25m  2:45.80  2:51.80   
Myra Bengts  2000  00A874  Cetus    50m  2:53.03  2:53.03   
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    25m  2:49.40  2:55.40   

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  Cetus    50m  2:49.71  2:49.71   
Eerica Kuusjärvi  1999  99A492  RaisU    50m  2:47.90  2:47.90   
Emmi Kölhi  2000  00A281  HSS    50m  2:41.72  2:41.72   
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    50m  2:38.43  2:38.43   
Emilia Flyckt  2001  01A649  Cetus    50m  2:39.13  2:39.13   
Oona Ahinko  2001  01A878  VeUS    25m  2:40.95  2:46.95   
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    25m  2:43.05  2:49.05   
Roosa Nieminen  1999  99A023  HSS    25m  2:44.42  2:50.42   

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ada Nyström  2001  01A572  BS-PU    50m  2:49.42  2:49.42   
Veronica Wahlstedt  2000  00A175  Cetus    25m  2:41.80  2:47.80   
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    50m  2:40.66  2:40.66   
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    50m  2:36.03  2:36.03   
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    50m  2:38.87  2:38.87   
Aino Ruottu  2001  01A117  RiUS    50m  2:44.98  2:44.98   
Pinja Paulomo  2002  02A288  Cetus    25m  2:42.86  2:48.86   
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    50m  2:49.79  2:49.79   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Fanny Nyström  1999  99A834  BS-PU    50m  2:49.30  2:49.30   
Jade Pönni  1997  97A523  NumKis    50m  2:47.04  2:47.04   
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  HSS    50m  2:39.85  2:39.85   
Essi-Maria Lillman  2000  00A057  LaUS    50m  2:35.86  2:35.86   
Alexandra Vartiainen  2001  01A437  HSS    50m  2:38.46  2:38.46   
Emilia Liven  2002  02A205  ÅSK    50m  2:41.87  2:41.87   
Julia Korva  1999  99A719  Octopus    25m  2:42.73  2:48.73   
Heidi Kivioja  2000  00B005  SCV    50m  2:49.78  2:49.78   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner