2019-09-20   16:17:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 32
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:17   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset  Alkuerät (12) 
ME: Cate CAMPBELL (1992) 52.06 2016-07-02 
EE: Britta STEFFEN (1983) 52.07 2009-07-31 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 53.60 2008-08-13 
Nuorten SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 56.25 2001-06-29 
 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    50m  1:04.58  1:04.58   
Noora Kokko  2001  01A853  HU    25m  1:02.41  1:04.41   
Annika Laihonen  1997  97A407  NumKis    50m  1:04.27  1:04.27   
Mira Tarnanen  2000  00A054  RiUS    50m  1:04.13  1:04.13   
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  1:04.24  1:04.24   
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  1:04.40  1:04.40   
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  1:04.47  1:04.47   
                 

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emma Ingberg  1999  99B209  SiWa    25m  1:02.06  1:04.06   
Kia Karike  1999  99A491  Cetus    50m  1:03.96  1:03.96   
Aura Lehtonen  1998  98A177  HSS    50m  1:03.89  1:03.89   
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    50m  1:03.86  1:03.86   
Iida-Maria Laine  2001  01A626  OU    50m  1:03.86  1:03.86   
Jonna Vasara  2002  02A118  Cetus    25m  1:01.92  1:03.92   
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    50m  1:04.05  1:04.05   
Lotta Auvinen  2001  01A565  Cetus    25m  1:02.10  1:04.10   

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Venla Salminen  2002  02A046  Cetus    50m  1:03.75  1:03.75   
Meri Lauronen  2002  02A133  AQUILA    25m  1:01.62  1:03.62   
Irene Mäkilä  2004  04A289  RaisU    50m  1:03.54  1:03.54   
Kiira Mauranen  1999  99B133  HSS    50m  1:03.40  1:03.40   
Olivia Hellsten  2000  00A064  SiWa    25m  1:01.48  1:03.48   
Peppi Pajari  1997  97A656  LrU    25m  1:01.59  1:03.59   
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  1:03.74  1:03.74   
Jonna Jauhiainen  2000  00A245  Cetus    50m  1:03.84  1:03.84   

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Anni Hirvo  2001  01A485  HSS    50m  1:03.36  1:03.36   
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    25m  1:01.29  1:03.29   
Sofia Lehtinen  2000  00B030  Cetus    50m  1:03.24  1:03.24   
Erika Kattilakoski  2000  00A372  HU    50m  1:02.79  1:02.79   
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  1:03.08  1:03.08   
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    50m  1:03.25  1:03.25   
Kerttu Koivuniemi  1998  98A052  NU    50m  1:03.32  1:03.32   
Tytti Härkönen  2001  01A287  LrU    50m  1:03.39  1:03.39   

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    50m  1:02.74  1:02.74   
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  1:02.46  1:02.46   
Miia Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    50m  1:02.43  1:02.43   
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  KoU    50m  1:02.38  1:02.38   
Daniela Nummi  2000  00A754  HSS    50m  1:02.42  1:02.42   
Denize Korkiakoski  1999  99A474  VUS-VSS    25m  1:00.46  1:02.46   
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  1:00.52  1:02.52   
Marilla Parhiala  2000  00B046  HSS    50m  1:02.77  1:02.77   

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  1:02.35  1:02.35   
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    50m  1:02.27  1:02.27   
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    50m  1:02.03  1:02.03   
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    25m  1:00.00  1:02.00   
Pinja Peippo  1999  99A544  SiWa    25m  1:00.01  1:02.01   
Noora Angelva  1999  99A472  Cetus    50m  1:02.13  1:02.13   
Vilma Uuttu  2001  01A432  LaUS    50m  1:02.29  1:02.29   
Aino Räike  1999  99A561  ÅSK    50m  1:02.35  1:02.35   

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    50m  1:01.93  1:01.93   
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    50m  1:01.86  1:01.86   
Peppi Päiviö  1999  99A882  Cetus    25m  59.73  1:01.73   
Ylva Sjölund  1998  98A399  Cetus    50m  1:01.59  1:01.59   
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    50m  1:01.70  1:01.70   
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    50m  1:01.80  1:01.80   
Aino Hämäläinen  2000  00A469  LaUS    50m  1:01.87  1:01.87   
Milja Mielty  2000  00A790  VUS-VSS    25m  59.96  1:01.96   

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    50m  1:01.50  1:01.50   
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  UiTa    50m  1:01.06  1:01.06   
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    50m  1:00.71  1:00.71   
Emma Koiranen  2001  01A054  HSS    50m  1:00.58  1:00.58   
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  1:00.63  1:00.63   
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    50m  1:00.95  1:00.95   
Emma Männikkö  1998  98A372  UiTa    50m  1:01.47  1:01.47   
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  1:01.53  1:01.53   

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jenna Miettinen  1999  99A920  VUS-VSS    25m  58.54  1:00.54   
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    50m  1:00.38  1:00.38   
Olivia Weuro  2002  02A822  ÅSF    50m  1:00.34  1:00.34   
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    50m  1:00.24  1:00.24   
Nea Virta  1996  96A141  UiTa    50m  1:00.32  1:00.32   
Adelia Spångberg  1999  99A418  Cetus    25m  58.34  1:00.34   
Fanny Grönvall  2000  00A574  UiTa    50m  1:00.53  1:00.53   
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    25m  58.56  1:00.56   

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    50m  59.49  59.49   
Viola Kilpeläinen  1998  98A386  HSS    50m  59.18  59.18   
Iida Reini  2000  00A567  ÅSK    25m  56.26  58.26   
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  57.12  57.12   
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  ÅSK    50m  57.87  57.87   
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    50m  58.77  58.77   
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    25m  57.20  59.20   
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    25m  58.20  1:00.20   

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    50m  59.41  59.41   
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    50m  59.15  59.15   
Ronja Riihinen  2000  00A801  Cetus    50m  58.26  58.26   
Nea-Amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    50m  56.97  56.97   
Julia Bruneau  1999  99A066  LaUS    25m  55.62  57.62   
Sara Kazi  1999  99A752  RaisU    50m  58.75  58.75   
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  59.19  59.19   
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    50m  1:00.01  1:00.01   

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    50m  59.20  59.20   
Sini Koivu  1999  99A482  Cetus    50m  59.09  59.09   
Anna Kotonen  1997  97A239  Cetus    50m  58.19  58.19   
Kaisla Kollanus  1993  93A027  HSS    50m  56.84  56.84   
Jenna Laukkanen  1995  95A962  SCV    50m  57.12  57.12   
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  58.62  58.62   
Lyydia Kalenius  2000  00A252  Cetus    50m  59.18  59.18   
Alissa Eloranta  1999  99A486  Cetus    50m  59.93  59.93   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner