2019-10-18   04:14:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 26
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:17   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet  Alkuerät (10) 
ME: Rafael MUÑOZ (1988) 22.43 2009-04-05 
EE: Rafael MUÑOZ (1988) 22.43 2009-04-05 
SE: Jere Hård (1978) 23.50 2002-07-30 
Nuorten SE: Niko Mäkelä (1998) 24.43 2015-06-23 
 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    50m  29.62  29.62   
Joel Knaapi  2001  01A132  Cetus    50m  29.45  29.45   
Elias Filippovits  2002  02A955  ORCA    50m  29.38  29.38   
Jakob Nordman  1996  96A934  ÅSK    25m  28.35  29.35   
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    25m  28.36  29.36   
Elias Kukkonen  2002  02A569  ORCA    25m  28.43  29.43   
Arttu Mäki  1998  98A772  Cetus    50m  29.50  29.50   
Kosti Kaaresvirta  1999  99A771  SCV    50m  29.65  29.65   

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Severi Nieminen  1999  99B298  Gladius    50m  29.16  29.16   
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  28.14  29.14   
Lauri Jämsén  2000  00A637  JUK    50m  29.03  29.03   
Eetu Einto  2001  01A927  NU    50m  28.97  28.97   
Pyry Kurkinen  1998  98A462  SWIM    50m  29.00  29.00   
Artturi Kaarlenkaski  1997  97A304  UiTa    25m  28.04  29.04   
Ossi Kleimola  2001  01A663  KoU    50m  29.15  29.15   
Eetu Malvela  2000  00B072  Plaani    50m  29.20  29.20   

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Veeti Laine  2000  00A876  Cetus    50m  28.90  28.90   
Georgy Babenov  2000  00A783  ORCA    50m  28.82  28.82   
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    50m  28.74  28.74   
Lassi Grönroos  2000  00A219  SalU    50m  28.68  28.68   
Joel Tarvainen  1998  98A684  KUS-GSS    50m  28.73  28.73   
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    50m  28.77  28.77   
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    50m  28.83  28.83   
Kalle Hyttinen  2001  01B140  BS-PU    50m  28.95  28.95   

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    50m  28.63  28.63   
Elias Soukola  1999  99A759  JUK    50m  28.38  28.38   
Henri Koski  2000  00A803  Gladius    50m  28.16  28.16   
Anssi Hätälä  1994  94A080  OU    50m  27.98  27.98   
Arttu Heikkinen  2000  00A448  UiTa    50m  28.13  28.13   
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    50m  28.20  28.20   
Alexey Belfer  2000  00A786  ORCA    50m  28.38  28.38   
Sasa Seppälä  1998  98B111  HaUS    50m  28.65  28.65   

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Leevi Lehti  2000  00A000  PUS    50m  27.91  27.91   
Jani Hartikainen  1993  93A375  SWIM    50m  27.85  27.85   
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    50m  27.75  27.75   
Alex Lassila  2000  00B034  Cetus    50m  27.58  27.58   
Joona Ruuskanen  2000  00A503  Cetus    25m  26.64  27.64   
Jere Ruuhonen  2001  01A461  Cetus    50m  27.76  27.76   
Leo Kuusela  1999  99A661  AQUILA    50m  27.89  27.89   
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  26.92  27.92   

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Oskar Mäkelä  1998  98B074  Octopus    50m  27.47  27.47   
Tapio Junninen  1995  95A553  Vanders    50m  27.34  27.34   
Konsta Kallinen  1999  99A049  OuLo    50m  27.31  27.31   
Henri Hellström  1997  97A430  RaisU    25m  26.28  27.28   
Ville Ihalainen  1996  96A079  KuUS    50m  27.29  27.29   
Matias Yritys  1997  97A539  Plaani    50m  27.33  27.33   
Jyri Toitturi  1996  96A418  LrU    50m  27.41  27.41   
Kaleva Latvala  1984  84A039  KUS-GSS    50m  27.56  27.56   

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Leevi Suhonen  1999  99A419  SWIM    50m  27.20  27.20   
Olli Soramies  1998  98A496  VoVi    50m  27.17  27.17   
Miika Tolvanen  1996  96A432  JoUS    50m  26.95  26.95   
Rasmus Kujala  1999  99A190  HSS    50m  26.90  26.90   
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    50m  26.95  26.95   
Arttu Vänttinen  1996  96A743  Plaani    50m  27.02  27.02   
Jani-Markus Sula  1999  99A052  ÅSK    50m  27.20  27.20   
Juho Päivinen  1996  96B112  JUK    50m  27.27  27.27   

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Kaarlo Seppänen  1999  99A225  HSS    25m  25.79  26.79   
Jaakko Kuusisto  2000  00A638  ÅSK    50m  26.42  26.42   
Arttu Erkinaro  1992  92A595  OU    50m  25.62  25.62   
Ari-Pekka Liukkonen  1989  89A286  Cetus    50m  24.48  24.48   
Janne Markus Markkanen  1994  94A792  SWIM    50m  24.89  24.89   
Kalle Pyykkönen  1996  96A549  UiTa    50m  25.94  25.94   
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    50m  26.65  26.65   
Lauri Hatunen  1998  98A200  VUS-VSS    50m  26.89  26.89   

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    50m  26.77  26.77   
Sami Aaltomaa  1992  92A300  OU    50m  26.31  26.31   
Juha Kollin  1993  93A900  VUS-VSS    50m  25.42  25.42   
Niko Mäkelä  1998  98A679  RiUS    50m  24.43  24.43   
Nikita Saunonen  1997  97A225  AUi    50m  24.87  24.87   
Juho Seppälä  1999  99B048  SiWa    50m  25.88  25.88   
Antti Leiponen  1998  98A235  JUK    50m  26.63  26.63   
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    50m  26.85  26.85   

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Saku Salo  1995  95A816  UiTa    50m  26.72  26.72   
Niki Karlsson  2000  00A065  HSS    25m  25.23  26.23   
Mikael Laakso  1997  97A008  RiUS    50m  25.20  25.20   
Riku Pöytäkivi  1993  93A973  HSS    50m  23.93  23.93   
Eemil Varho  1997  97A537  RaUS    50m  24.75  24.75   
Juho Grönblom  1998  98A357  RaisU    25m  24.69  25.69   
Werner Heräjärvi  1999  99A844  Plaani    50m  26.58  26.58   
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    50m  26.81  26.81   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner