2019-08-25   20:51:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 50 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:23   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 14, 50m Selkäuinti Naiset  Alkuerät (10) 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Ciia Korkeamäki  2001  01A046  Vanders    25m  33.90  34.90   
Viivi Sorri  2003  03A290  Gladius    25m  33.79  34.79   
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m  33.84  34.84   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Daniela Nummi  2000  00A754  HSS    25m  33.72  34.72   
Petra Uusikumpu  2001  01A644  SiWa    25m  33.55  34.55   
Emmi Vainio  1993  93A279  KuUS    25m  33.28  34.28   
Anni Manninen  2001  01A194  SiWa    50m  34.27  34.27   
Riina Karola  2000  00A449  JUK    25m  33.28  34.28   
Anna Rantanen  2001  01A301  UiTa    50m  34.38  34.38   
Inka-Liisa Puttonen  1995  95A469  MiUS    50m  34.65  34.65   
Vilma Uuttu  2001  01A432  LaUS    25m  33.73  34.73   

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Saana Yritys  2003  03A035  NU    50m  34.23  34.23   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  34.15  34.15   
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    25m  32.99  33.99   
Petra Heikkinen  2002  02A103  OU    50m  33.90  33.90   
Martta Nygård  2003  03A230  OU    50m  33.92  33.92   
Meri Lauronen  2002  02A133  AQUILA    25m  33.11  34.11   
Jenni Kylkisalo  1999  99B122  VUS-VSS    25m  33.17  34.17   
Laura Känsäkangas  1999  99A968  SeUi    25m  33.27  34.27   

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  33.55  33.55   
Aino Räike  1999  99A561  ÅSK    25m  32.31  33.31   
Sofia Hinkka  2001  01A852  TuUS    25m  32.16  33.16   
Tytti Härkönen  2001  01A287  LrU    25m  32.09  33.09   
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  33.13  33.13   
Saara Vesa  1999  99A909  ORCA    25m  32.26  33.26   
Iiris Himanto  2001  01A922  Gladius    25m  32.35  33.35   
Alina Antila  2004  04A829  TuUS    50m  33.85  33.85   

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Julia Bruneau  1999  99A066  LaUS    50m  33.05  33.05   
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    50m  32.89  32.89   
Elli-Kaisa Saarinen  2001  01A680  VeUS    25m  31.76  32.76   
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    25m  31.69  32.69   
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    25m  31.72  32.72   
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    25m  31.78  32.78   
Iida-Maria Laine  2001  01A626  OU    50m  32.99  32.99   
Noora Angelva  1999  99A472  Cetus    25m  32.07  33.07   

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nea Tiesmäki  2000  00A689  Cetus    25m  31.63  32.63   
Olivia Hellsten  2000  00A064  SiWa    25m  31.60  32.60   
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    25m  31.41  32.41   
Ronja Mehtonen  1999  99A136  SalU    25m  31.17  32.17   
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  31.40  32.40   
Nea Virta  1996  96A141  UiTa    25m  31.49  32.49   
Marilla Parhiala  2000  00B046  HSS    50m  32.61  32.61   
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    25m  31.67  32.67   

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Erika Kattilakoski  2000  00A372  HU    25m  31.14  32.14   
Netta Nyberg  2001  01A250  UiTa    25m  31.02  32.02   
Aino Jussila  2000  00A485  UiTa    25m  30.97  31.97   
Noora Kokko  2001  01A853  HU    25m  30.86  31.86   
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    25m  30.89  31.89   
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  31.02  32.02   
Jonna Jauhiainen  2000  00A245  Cetus    25m  31.05  32.05   
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  32.17  32.17   

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emma Männikkö  1998  98A372  UiTa    25m  30.74  31.74   
Emma Nieminen  1996  96A009  UiTa    50m  31.10  31.10   
Nea-Amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    50m  29.91  29.91   
Jenna Laukkanen  1995  95A962  SCV    25m  27.67  28.67   
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    50m  29.65  29.65   
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    25m  29.52  30.52   
Erika Ketola  2000  00A124  HSS    25m  30.43  31.43   
Ida Slöör  2001  01A578  Cetus    25m  30.82  31.82   

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Peppi Päiviö  1999  99A882  Cetus    25m  30.71  31.71   
Iida Koiranen  2000  00A143  Vanders    50m  30.78  30.78   
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    25m  28.91  29.91   
Fanny Teijonsalo  1996  96A027  Cetus    25m  27.60  28.60   
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  ÅSK    25m  28.21  29.21   
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    25m  29.26  30.26   
Petra Äkkinen  2000  00A150  VUS-VSS    25m  30.40  31.40   
Henna Kainulainen  1998  98A255  HSS    50m  31.78  31.78   

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Helmi Heinonen  2002  02A204  RaisU    25m  30.56  31.56   
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    50m  30.66  30.66   
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    50m  29.75  29.75   
Mimosa Jallow  1994  94A395  Plaani    50m  28.15  28.15   
Susanne Hirvonen  1997  97A118  Plaani    25m  28.12  29.12   
Viola Kilpeläinen  1998  98A386  HSS    25m  29.04  30.04   
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    25m  30.18  31.18   
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  30.77  31.77   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner