2019-09-17   04:50:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  22:34   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2016         
 
 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (20) 
Erä 1 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lotta Nuotio  2004  04B206  UI    25m     
Sofia Golubeva  2004  04B204  UI    25m     
Hertta Suominen  2007  07A205  HTU    25m     
               
               

 
Erä 2 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vivi Hänninen  2007  07A225  HTU    25m     
Sofia Held  2001  01B089  BS-PU    25m     
Noora Mälkiä  2002  03B252  UI    25m     
Nicole Hänninen  2009  09A019  HTU    25m     
Tuike Hakala  2001  01B372  Cetus    25m     
               

 
Erä 3 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heidi Still  2006  06A230  Cetus    25m  1:55.93  50.64 
Kädy-Liis Kuningas  2005    RAM    25m  49.21  49.21 
Emilia Holmila  2005  05A973  HTU    25m  48.80  48.80 
Teresa Miettunen  2004  04B074  HTU    25m  48.80  48.80 
Laura Lehtoila  2008  08A050  ORCA    25m  49.28  49.28 
Ronja Weckström  2005  05A239  HU    50m  53.00  52.00 

 
Erä 4 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Autio  2005  05A791  Cetus    25m  47.65  47.65 
Peppi Virokannas  2006  06A414  ORCA    25m  45.38  45.38 
Jenni Raittinen  2001  01B362  NU    25m  44.69  44.69 
Matilda Nyberg  2004  04B177  HU    25m  44.98  44.98 
Eedi Imppola  2008  08A165  HyUS    25m  47.50  47.50 
Emma Sund  2005  05A915  BS-PU    25m  48.17  48.17 

 
Erä 5 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Mercedes Preden  2006    RAM    25m  43.15  43.15 
Linda Ilonen  2004  04A986  Cetus    25m  42.34  42.34 
Teela Saarentaus  2007  07A070  HU    25m  42.33  42.33 
Emilia Westerholm  2004  04A987  ORCA    25m  42.34  42.34 
Aino Puustelli  2005  05A884  HU    25m  43.09  43.09 
Weera Taimela  2005  05A352  Gladius    25m  43.94  43.94 

 
Erä 6 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janna Pysäys  2005  05A644  HU    25m  41.35  41.35 
Kätrin Kristelle Nõmm  2005    ORCASC    25m  41.16  41.16 
Hilla Kuitunen  2005  05A397  HU    25m  40.99  40.99 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m  41.11  41.11 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    25m  41.29  41.29 
Mikaela Välläri  2004  04B154  SGR    25m  41.88  41.88 

 
Erä 7 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anastasia Bayanov  2007  07A340  SD    25m  39.65  39.65 
Kaarina Rihte  2005  05A740  Cetus    25m  39.39  39.39 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m  38.87  38.87 
Iris Emilia Sepper  2004    RAM    25m  39.02  39.02 
Kamilla Virtanen  2002  02A348  HU    25m  39.45  39.45 
Julia Ylä-Autio  2004  04B033  Cetus    25m  40.75  40.75 

 
Erä 8 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilona Kajava  2004  04B168  ORCA    25m  38.55  38.55 
Venny Heimala  2003  03B223  UI    25m  38.32  38.32 
Maria Agnes Galeis  2005    TOP    25m  38.30  38.30 
Janica Nieminen  2005  05A403  HyUS    25m  38.31  38.31 
Jenni Konnu  2006  06A662  UI    25m  38.46  38.46 
Fionna Barnes  2005  05A674  HTU    25m  38.69  38.69 

 
Erä 9 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eea Huhtanen  2004  04B142  UI    25m  37.99  37.99 
Sara Pakarinen  2001  01A994  HU    25m  36.93  36.93 
Loreen Ulp  2006    TOP    25m  36.31  36.31 
Fanny Jonasson  2001  01B257  BS-PU    50m  37.67  36.67 
Kirke Mõtsnik  2007    TOP    25m  37.30  37.30 
Sanni Nuotio  2006  06A623  UI    25m  38.27  38.27 

 
Erä 10 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Yasmin AIS  2003  03B166  ORCA    25m  36.21  36.21 
Eva Melvas  2002  02B253  ORCA    25m  35.71  35.71 
Kaisa Mäkinen  2005  05A447  HU    25m  35.52  35.52 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    25m  35.57  35.57 
Ellen Mänttäri  2000  00B163  BS-PU    25m  35.80  35.80 
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    25m  36.27  36.27 

 
Erä 11 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marita Sukko  1996    TOP    25m  35.28  35.28 
Anni Seppälä  2003  03A398  HU    25m  35.00  35.00 
Malin Lindblom  2006  06A073  BS-PU    25m  34.80  34.80 
Olivia Sorvari  2003  03A025  HTU    25m  34.94  34.94 
Oona Kokko  2003  03B248  UI    25m  35.24  35.24 
Rauha Heikkinen  2005  05A366  HU    25m  35.50  35.50 

 
Erä 12 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Karla Nevalainen  2002  02A156  HTU    25m  34.61  34.61 
Miisa Mäkelä  2002  02A639  HU    50m  34.72  33.72 
Roosa Pilsari  2003  03B030  JUK    25m  33.24  33.24 
Aida Silvennoinen  2003  03B031  La-Ka    25m  33.41  33.41 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    25m  34.00  34.00 
Amanda Ahlgren  2001  01A821  BS-PU    50m  35.63  34.63 

 
Erä 13 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Gizela Gunin  2004    TOP    25m  32.70  32.70 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    50m  33.53  32.53 
Pinja Kinnunen  2004  04A287  HU    50m  33.46  32.46 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    50m  33.53  32.53 
Lumi Luoma  2005  05A133  HyUS    25m  32.54  32.54 
Johanna Luukkonen  2001  01B060  HyUS    50m  34.07  33.07 

 
Erä 14 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenny Vain  2004    TOP    25m  32.31  32.31 
Sara Rosqvist  2001  01B177  BS-PU    50m  33.10  32.10 
Sarah Tepponen  2001  01A897  HU    25m  32.08  32.08 
Elina Heino  1999  99A547  SGR    50m  33.09  32.09 
Nelli Peltoniemi  2002  02B239  Cetus    50m  33.14  32.14 
Saima Huovinen  2003  03A614  HU    25m  32.38  32.38 

 
Erä 15 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Nuppola  2002  02A815  BS-PU    50m  32.95  31.95 
Essi Helle  2002  02A942  HU    25m  31.88  31.88 
Ada Nyström  2001  01A572  BS-PU    25m  31.78  31.78 
Tatyana Goldberg  2005    TOP    25m  31.78  31.78 
Marie Währn  2000  00B292  Cetus    50m  32.92  31.92 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    25m  32.02  32.02 

 
Erä 16 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniela Helanne  2000  00A544  BS-PU    25m  31.54  31.54 
Elisabeth Marie Salm  2002  02A530  BS-PU    50m  32.08  31.08 
Meri Ojala  2000  00A737  HU    25m  30.92  30.92 
Katariina Kivi  2001  01A988  JUK    50m  32.02  31.02 
Anna Piller  2006    TOP    25m  31.37  31.37 
Rosalia Turunen  2002  02B202  BS-PU    25m  31.72  31.72 

 
Erä 17 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Suvi-Maaria Heinonen  2002  02A441  SalU    50m  31.82  30.82 
Ida Törnqvist  1999  99A838  BS-PU    50m  31.76  30.76 
Auri Keurulainen  2004  04A255  Cetus    25m  30.15  30.15 
Maija Tiainen  1996  96A256  SUS    25m  30.27  30.27 
Ella Haravuori  2002  02A706  JUK    50m  31.80  30.80 
Ella Hurtta  2003  03A522  AQUILA    25m  30.87  30.87 

 
Erä 18 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    25m  30.08  30.08 
Angelina Paju  2004    AUDENTES    25m  29.99  29.99 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    50m  30.87  29.87 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  29.97  29.97 
Sini Tiussa  2003  03B112  UI    25m  30.03  30.03 
Jade Huhtamaa  2002  02A114  HU    50m  31.09  30.09 

 
Erä 19 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanna Saarinen  1998  98A362  SiWa    50m  30.75  29.75 
Fanny Nyström  1999  99A834  BS-PU    25m  29.36  29.36 
Roosa-Maria Tempakka  2000  00A361  SGR    25m  28.92  28.92 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  28.95  28.95 
Emma Issakainen  2002  02A714  UI    50m  30.65  29.65 
Vilja Laaksonen  2002  02A941  JUK    50m  30.87  29.87 

 
Erä 20 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Himanto  2001  01A922  Gladius    25m  28.41  28.41 
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    25m  27.87  27.87 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  28.58  27.58 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    25m  27.81  27.81 
Erika Kattilakoski  2000  00A372  HU    25m  27.90  27.90 
Elisabet Mätlik  2002    TOP    25m  28.59  28.59 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner