2019-09-19   00:16:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  22:34   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2016         
 
 
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (13) 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kia Andreasen  2004  04A581  SGR    25m     
Amanda Nilsson  2006  06A427  Cetus    25m     
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    25m     
Ellen Mänttäri  2000  00B163  BS-PU    25m     
Helle Peill  2003  03A591  Cetus    25m     
Alessia Omeri  2001  01B347  ORCA    25m     

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lada Belozjorova  2006  06A129  SD    25m     
Ilona Kajava  2004  04B168  ORCA    25m     
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    25m     
Aino Soininen  2005  05A415  HTU    25m     
Yasmin AIS  2003  03B166  ORCA    25m     
Ekaterina Klementieva  2004  04B202  UI    25m     

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jessica Åström  2006  06A264  ORCA    25m     
Iiris Virtanen  2004  04A820  SGR    25m     
Emma Sevenius  2002  02B046  NU    25m     
Helmi Jämsén  2005  05A859  Cetus    25m     
Sofia Golubeva  2004  04B204  UI    25m     
Sara Pöllänen  2004  04A570  HTU    25m     

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    25m     
Anni Konnu  2004  04B138  UI    25m     
Ria Rahkonen  2005  05A495  HTU    25m  2:09.89  2:09.89 
Noora Mälkiä  2002  03B252  UI    25m     
Pippi Nordström  2001  01A854  HU    25m     
Ida Törnqvist  1999  99A838  BS-PU    25m     

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Selma Korhonen  2006  06A143  HU    25m  2:04.63  2:04.63 
Aleksandra Uusitalo  2005  05A738  Cetus    25m  2:00.16  2:00.16 
Iris Lahtinen  2006  06A525  Gladius    25m  1:57.23  1:57.23 
Malla Kostiainen  2006  06A418  Cetus    25m  1:59.51  1:59.51 
Emma Autio  2005  05A791  Cetus    25m  2:00.29  2:00.29 
Nella Saarela  2005  05A184  HTU    25m  2:07.75  2:07.75 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annika Idman  2004  04A306  Cetus    25m  1:53.05  1:53.05 
Lumi Öller  2006  06A074  HU    25m  1:47.37  1:47.37 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m  1:46.86  1:46.86 
Linnea Alakörkkö  2004  04B094  Cetus    25m  1:47.13  1:47.13 
Emmi Moilanen  2004  04A882  JUK    25m  1:48.77  1:48.77 
Anja Miao  2007  07A170  Cetus    25m  1:55.77  1:55.77 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Beata Koroknay-Pál  2004  04A678  Cetus    25m  1:45.20  1:45.20 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m  1:43.01  1:43.01 
Henna Saarela  2002  02A718  HTU    25m  1:39.89  1:39.89 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m  1:41.39  1:41.39 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  1:43.99  1:43.99 
Aino Vepsäläinen  2001  01A714  HTU    25m  1:45.53  1:45.53 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Zurban  2006  06A428  Cetus    25m  1:38.66  1:38.66 
Linell Soodla  2005    ORCASC    25m  1:36.40  1:36.40 
Lotta Akkanen  2005  05A801  ORCA    25m  1:34.59  1:34.59 
Verna Haravuori  2004  04A475  JUK    25m  1:35.91  1:35.91 
Kirke Mõtsnik  2007    TOP    25m  1:37.55  1:37.55 
Carmen Marie Aavik  2006    ORCASC    25m  1:39.34  1:39.34 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanna-Marleen Mõtsnik  2006    TOP    25m  1:32.37  1:32.37 
Siiri Torniainen  2001  01A451  HTU    25m  1:30.45  1:30.45 
Sanni Luostarinen  2002  02B200  JUK    25m  1:29.51  1:29.51 
Katarina Vutt  2006    TOP    25m  1:30.41  1:30.41 
Malin Lindblom  2006  06A073  BS-PU    25m  1:31.43  1:31.43 
Mirtel-Madlen Siimar  2007    TOP    25m  1:34.10  1:34.10 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatyana Goldberg  2005    TOP    25m  1:27.40  1:27.40 
Wilma Savonen  2004  04A096  Cetus    25m  1:26.97  1:26.97 
Negiin Javadi  2002  02A652  Cetus    25m  1:24.63  1:24.63 
Mia Marleen Kaabel  2005    TOP    25m  1:26.70  1:26.70 
Martina Uusitalo  2003  03A541  Cetus    25m  1:27.37  1:27.37 
Vilma Puisto  2003  03B119  UI    25m  1:28.17  1:28.17 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nella Korpela  2002  02A577  Cetus    25m  1:22.48  1:22.48 
Linnea Saarikivi  2000  00A779  Cetus    25m  1:21.86  1:21.86 
Wilma Walther  2001  01A522  HTU    25m  1:21.29  1:21.29 
Milla Hälikkä  2004  04A108  HU    25m  1:21.30  1:21.30 
Angelina Praun  2005    TOP    25m  1:21.90  1:21.90 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    25m  1:23.13  1:23.13 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tiiu Korhonen  2003  03A878  AQUILA    25m  1:20.86  1:20.86 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    25m  1:19.25  1:19.25 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  1:18.08  1:18.08 
Gizela Gunin  2004    TOP    25m  1:18.90  1:18.90 
Viivi Sorri  2003  03A290  Gladius    25m  1:20.34  1:20.34 
Daniela Helanne  2000  00A544  BS-PU    25m  1:21.13  1:21.13 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    25m  1:16.41  1:16.41 
Angelina Paju  2004    AUDENTES    25m  1:14.10  1:14.10 
Laura Kalvet  2002    TOP    25m  1:09.93  1:09.93 
Ada Nyström  2001  01A572  BS-PU    25m  1:13.94  1:13.94 
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    25m  1:14.23  1:14.23 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  1:17.53  1:17.53 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner