2019-10-18   10:32:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 20
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  22:34   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2016         
 
 
 
Laji 20, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (10) 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Valerii Gvozdiuk  2004  04B172  USH    25m     
Toni Mikkonen  1998  98B242  SUS    25m     
Niilo Jokinen  2006  06A170  HTU    25m     
               
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jegor Goverdov  2004  04B180  USH    25m     
Markus Heiskanen  2004  04A547  SGR    25m     
Anton Koronen  2005  05A753  HTU    50m  1:11.62  1:10.12 
Perttu Salmenhaara  1977  77A111  HSS    25m  1:17.87  1:17.87 
Janke Kemppinen  2001  01B373  BS-PU    25m     
               

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Tolppala  2007  07A165  ORCA    25m  1:01.73  1:01.73 
Alex Karlsson  2006  06A469  BS-PU    25m  58.89  58.89 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    25m  57.80  57.80 
Laur Välja  2007    RAM    25m  58.14  58.14 
Robin Sõggel  2006    RAM    25m  59.32  59.32 
Rihard Kiil  2007    RAM    25m  1:08.33  1:08.33 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
William Fagerstedt  2005  05A803  BS-PU    25m  56.10  56.10 
Aaro Imppola  2006  06A298  HyUS    25m  53.72  53.72 
Artur Ots  2007    RAM    25m  52.14  52.14 
Robin Tint  2005    RAM    25m  53.18  53.18 
Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006  06A606  BS-PU    25m  54.86  54.86 
Veeti Inkilä  2006  06A411  Cetus    25m  56.66  56.66 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Laur  2003    RAM    25m  51.11  51.11 
Margus Veske  2005    RAM    25m  50.09  50.09 
Rasmus Rutanen  2001  01B328  BS-PU    50m  50.19  48.69 
Karl Hendrik Vainjärv  2005    TOP    25m  48.99  48.99 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    25m  50.89  50.89 
Wilhelm Tomingas  2006    RAM    25m  51.79  51.79 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Georg Hendrik Veso  2005    ORCASC    25m  47.87  47.87 
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    25m  47.46  47.46 
Joona Saarnio  2004  04A671  JUK    25m  45.65  45.65 
Johann Markus Liivak  2002    ORCASC    25m  46.00  46.00 
Rasmus Roiko  2004  04B069  ORCA    25m  47.86  47.86 
Verneri Hauska  2003  03B137  JUK    25m  48.54  48.54 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Christopher Tokko  2001    RAM    25m  44.59  44.59 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    25m  43.56  43.56 
Antti Issakainen  2001  01B010  UI    25m  43.05  43.05 
Richard Lõoke  2006    TOP    25m  43.13  43.13 
Serhat Kalin  2005  05A411  USH    25m  43.83  43.83 
Kasper Nyman  2001  01B329  BS-PU    50m  46.21  44.71 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roni Lönnqvist  2000  00B291  UI    25m  41.05  41.05 
Rasmus Paal  2003    AUDENTES    25m  40.22  40.22 
Arto Tanttu  2001  01B009  UI    25m  39.98  39.98 
Eetu Häkkinen  2001  01B075  JUK    25m  40.14  40.14 
Kirill Antipov  2003  03B243  USH    25m  40.65  40.65 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  41.97  41.97 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksander Konovalov  2002    TOP    25m  39.30  39.30 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  37.17  37.17 
Matias Blomfelt  2000  00B064  HU    25m  34.97  34.97 
Antti Oinonen  2003  03B081  UI    25m  35.43  35.43 
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    25m  39.23  39.23 
Glen Marcus Villems  2004    ORCASC    25m  39.83  39.83 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niilo Olander  2001  01B360  BS-PU    25m  33.46  33.46 
Christopher Palvadre  2003    TOP    25m  32.93  32.93 
Tristan Forslund  1998  98A296  BS-PU    25m  31.06  31.06 
Henri Koski  2000  00A803  Gladius    25m  31.76  31.76 
Aarne Santamäki  1998  98B263  Gladius    25m  33.30  33.30 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  33.95  33.95 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner