2019-09-20   03:12:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  22:34   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2016         
 
 
 
Laji 17, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (19) 
Erä 1 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Essi Urpalainen  2003  03B241  UI    25m     
Helle Peill  2003  03A591  Cetus    25m     
Jenni Konnu  2006  06A662  UI    25m     
               
               

 
Erä 2 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Mikaela Välläri  2004  04B154  SGR    25m     
Oona Kokko  2003  03B248  UI    25m     
Maria Pesso  2002  02A299  SGR    25m     
Anni Seppälä  2003  03A398  HU    25m     
               

 
Erä 3 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuike Hakala  2001  01B372  Cetus    25m     
Venny Heimala  2003  03B223  UI    25m     
Amanda Nilsson  2006  06A427  Cetus    25m     
Sofia Held  2001  01B089  BS-PU    25m     
Linda Ilonen  2004  04A986  Cetus    25m     
Lotta Nuotio  2004  04B206  UI    25m     

 
Erä 4 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rebecca Risso Ricci  2006  06A548  Cetus    25m     
Sara Pöllänen  2004  04A570  HTU    25m  1:55.79  1:55.79 
Taru Lax  2005  05A739  Cetus    25m  1:46.64  1:46.64 
Nella Saarela  2005  05A184  HTU    50m  1:49.81  1:47.81 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    25m  2:00.05  2:00.05 
Eea Huhtanen  2004  04B142  UI    25m     

 
Erä 5 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    25m  1:40.88  1:40.88 
Malla Kostiainen  2006  06A418  Cetus    25m  1:39.92  1:39.92 
Helmi Jämsén  2005  05A859  Cetus    25m  1:38.96  1:38.96 
Linnea Alakörkkö  2004  04B094  Cetus    25m  1:39.66  1:39.66 
Ruth Risso Ricci  2006  06A550  Cetus    25m  1:40.30  1:40.30 
Hedda-Liina Honkaniemi  2006  06A353  JUK    25m  1:43.91  1:43.91 

 
Erä 6 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heta Kosunen  2006  06A417  Cetus    25m  1:37.11  1:37.11 
Ada Salaspuro  2005  05A748  Cetus    25m  1:36.47  1:36.47 
Aino Soininen  2005  05A415  HTU    25m  1:34.60  1:34.60 
Iiris Virtanen  2004  04A820  SGR    25m  1:36.33  1:36.33 
Jenni Korkeamäki  2007  07A078  Cetus    50m  1:38.98  1:36.98 
Olesia Leshchuk  2006  06A423  Cetus    25m  1:38.09  1:38.09 

 
Erä 7 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annika Idman  2004  04A306  Cetus    25m  1:33.11  1:33.11 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m  1:32.49  1:32.49 
Janica Nieminen  2005  05A403  HyUS    25m  1:31.75  1:31.75 
Emma-Lotta Ahola  2005  05A527  JUK    25m  1:32.05  1:32.05 
Eevi Hirsi  2007  07A102  HTU    25m  1:32.57  1:32.57 
Wilma Wallenius  2005  05A795  HyUS    25m  1:33.90  1:33.90 

 
Erä 8 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Mäkelä  2004  04B106  Gladius    25m  1:31.69  1:31.69 
Lotta Akkanen  2005  05A801  ORCA    25m  1:30.43  1:30.43 
Laura Zurban  2006  06A428  Cetus    25m  1:29.61  1:29.61 
Hilla Kuitunen  2005  05A397  HU    25m  1:29.87  1:29.87 
Maria Mustonen  2005  05A222  ORCA    25m  1:30.78  1:30.78 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m  1:31.69  1:31.69 

 
Erä 9 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanni Hynninen  2006  06A347  HU    25m  1:28.93  1:28.93 
Julia Ylä-Autio  2004  04B033  Cetus    25m  1:28.75  1:28.75 
Kaarina Rihte  2005  05A740  Cetus    25m  1:26.73  1:26.73 
Kirke Mõtsnik  2007    TOP    25m  1:27.86  1:27.86 
Alessia Omeri  2001  01B347  ORCA    25m  1:28.83  1:28.83 
Aino Vepsäläinen  2001  01A714  HTU    50m  1:31.41  1:29.41 

 
Erä 10 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Nuotio  2006  06A623  UI    25m  1:25.92  1:25.92 
Hilla Wiemers  2005  05A637  ORCA    50m  1:27.14  1:25.14 
Mirtel-Madlen Siimar  2007    TOP    25m  1:24.44  1:24.44 
Henna Saarela  2002  02A718  HTU    25m  1:24.57  1:24.57 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m  1:25.48  1:25.48 
Sofia Kraptsak  2005  05A442  ORCA    25m  1:26.07  1:26.07 

 
Erä 11 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  1:22.32  1:22.32 
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    25m  1:20.89  1:20.89 
Aida Ahlgren  2002  02B010  Cetus    25m  1:20.09  1:20.09 
Loreen Ulp  2006    TOP    25m  1:20.62  1:20.62 
Arina Ksenia Rinkinen  2005  05A418  USH    25m  1:21.97  1:21.97 
Ella Parviainen  2003  03A902  HU    25m  1:22.66  1:22.66 

 
Erä 12 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Torniainen  2001  01A451  HTU    50m  1:20.84  1:18.84 
Yasmin AIS  2003  03B166  ORCA    50m  1:19.74  1:17.74 
Amanda Ahlgren  2001  01A821  BS-PU    25m  1:16.73  1:16.73 
Erja Tiljander  2000  00B194  HyUS    50m  1:18.77  1:16.77 
Maria Agnes Galeis  2005    TOP    25m  1:18.50  1:18.50 
Fanny Jonasson  2001  01B257  BS-PU    50m  1:21.27  1:19.27 

 
Erä 13 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marita Sukko  1996    TOP    25m  1:15.85  1:15.85 
Tatyana Goldberg  2005    TOP    25m  1:14.82  1:14.82 
Jenny Vain  2004    TOP    25m  1:12.90  1:12.90 
Johanna Luukkonen  2001  01B060  HyUS    25m  1:13.24  1:13.24 
Hanna Kauhanen  2003  03A779  SGR    50m  1:17.56  1:15.56 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    25m  1:16.64  1:16.64 

 
Erä 14 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Laine  2002  02A522  HU    25m  1:11.50  1:11.50 
Sini Tiussa  2003  03B112  UI    50m  1:13.13  1:11.13 
Sara Rosqvist  2001  01B177  BS-PU    50m  1:13.09  1:11.09 
Maria Yritys  2002  02A147  HyUS    25m  1:11.12  1:11.12 
Anna Piller  2006    TOP    25m  1:11.16  1:11.16 
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    50m  1:14.82  1:12.82 

 
Erä 15 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marie Währn  2000  00B292  Cetus    25m  1:10.70  1:10.70 
Ella Hurtta  2003  03A522  AQUILA    25m  1:10.27  1:10.27 
Ronja Ryyti  2000  00A774  HTU    25m  1:10.04  1:10.04 
Nelli Vihola  2005  05A051  HU    25m  1:10.07  1:10.07 
Saima Huovinen  2003  03A614  HU    25m  1:10.38  1:10.38 
Kreetta Uusitalo  2003  03A222  BS-PU    25m  1:10.96  1:10.96 

 
Erä 16 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:09.82  1:09.82 
Emmi Partanen  2003  03A550  Cetus    50m  1:11.67  1:09.67 
Taiga Yritys  2003  03A036  HyUS    25m  1:09.18  1:09.18 
Essi Helle  2002  02A942  HU    25m  1:09.42  1:09.42 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    25m  1:09.76  1:09.76 
Tilla Saarentaus  2005  05A335  HU    25m  1:09.95  1:09.95 

 
Erä 17 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Heino  1999  99A547  SGR    25m  1:08.78  1:08.78 
Kaarin Rapinoja  2003  03A105  Cetus    50m  1:10.15  1:08.15 
Ida Törnqvist  1999  99A838  BS-PU    50m  1:09.41  1:07.41 
Rosalia Turunen  2002  02B202  BS-PU    25m  1:08.14  1:08.14 
Iina von Schrowe  2003  03A146  Cetus    25m  1:08.56  1:08.56 
Tiiu Korhonen  2003  03A878  AQUILA    25m  1:08.81  1:08.81 

 
Erä 18 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nella Korpela  2002  02A577  Cetus    50m  1:08.79  1:06.79 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    25m  1:06.45  1:06.45 
Saana Yritys  2003  03A035  HyUS    25m  1:05.34  1:05.34 
Elisabeth Marie Salm  2002  02A530  BS-PU    50m  1:08.29  1:06.29 
Milla-Lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    25m  1:06.51  1:06.51 
Meri Ojala  2000  00A737  HU    25m  1:06.96  1:06.96 

 
Erä 19 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    50m  1:06.89  1:04.89 
Roosa-Maria Tempakka  2000  00A361  SGR    50m  1:06.07  1:04.07 
Laura Kalvet  2002    TOP    25m  1:02.26  1:02.26 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  1:02.65  1:02.65 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    25m  1:04.44  1:04.44 
Fanny Nyström  1999  99A834  BS-PU    50m  1:07.30  1:05.30 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner