2019-09-23   00:30:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  22:34   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2016         
 
 
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jegor Goverdov  2004  04B180  USH    25m     
Muhammed Tantula  2002  02A645  SGR    25m     
Niilo Olander  2001  01B360  BS-PU    25m     
               
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    25m     
Pauli Rantatupa  2005  05A960  Cetus    25m     
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    25m     
Eeli Susan  1997  97A934  HU    25m     
Valerii Gvozdiuk  2004  04B172  USH    25m     
               

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Serhat Kalin  2005  05A411  USH    25m     
Veeti Inkilä  2006  06A411  Cetus    25m  1:01.53  1:01.53 
Anton Visulainen  2005  05A796  HTU    50m  1:00.15  59.15 
Otto Vauhkonen  2007  07A174  Cetus    25m  1:00.28  1:00.28 
Touko Luukkonen  2002  02A789  HU    25m     
Ahti Liimatainen  2005  05A800  HU    25m     

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anton Koronen  2005  05A753  HTU    50m  59.32  58.32 
Joona Jakoaho  2006  06A583  HyUS    25m  57.46  57.46 
Vladimir Tsvetkov  2006  06A595  HyUS    25m  52.77  52.77 
Alessandro Leon Lerario  2006  06A282  HU    25m  54.99  54.99 
Niko Antman  2006  06A259  Gladius    50m  58.63  57.63 
Niilo Jokinen  2006  06A170  HTU    25m  59.08  59.08 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emil Herman Antero Halttunen  2007    ORCASC    25m  52.20  52.20 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    25m  51.36  51.36 
Alex Karlsson  2006  06A469  BS-PU    25m  50.30  50.30 
Kaspar Jörgen Attim  2006    RAM    25m  50.32  50.32 
Artemi Tsinjonnõi  2008  08A169  Cetus    25m  51.68  51.68 
Niko Partanen  2005  05A767  ORCA    25m  52.71  52.71 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Martin Rasmus Kiisla  2007    RAM    25m  49.90  49.90 
Patrick Saimre  2007    ORCASC    25m  49.15  49.15 
Mikael Böckerman  2006  06A338  Gladius    25m  48.86  48.86 
Henri Erlund  2003  03A226  HTU    25m  48.99  48.99 
Ahti Halttunen  2006  06A447  HyUS    25m  49.21  49.21 
Nikita Shishinin  2006  06A116  ORCA    50m  51.05  50.05 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oliver Lorvi  2006    ORCASC    25m  48.30  48.30 
Leon Tammel  2004    ORCASC    25m  47.50  47.50 
William Fagerstedt  2005  05A803  BS-PU    25m  46.19  46.19 
Aivar Paalberg  2006    RAM    25m  47.31  47.31 
Onni Rahkonen  2007  07A079  SGR    50m  48.89  47.89 
Mikael Repo  2005  05A395  HU    25m  48.49  48.49 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saku Ahde  2003  03A063  HTU    25m  46.03  46.03 
Kalle Tonttila  2004  04A811  HU    25m  43.03  43.03 
Rasmus Roiko  2004  04B069  ORCA    25m  43.00  43.00 
Mathias Käär  2005    ORCASC    25m  43.00  43.00 
Henri Toommägi  2005    ORCASC    25m  44.50  44.50 
Artur Eerik Kiik  2006    RAM    25m  46.15  46.15 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kasper Laapio  2002  02B212  UI    25m  42.12  42.12 
Miska Sarkkinen  2005  05A510  HU    25m  41.22  41.22 
Aaron Pirinen  2005  05A567  JUK    25m  40.17  40.17 
Tino Kaukonen  2004  04A213  HTU    25m  41.18  41.18 
Justus Riikonen  2001  01B345  UI    25m  41.39  41.39 
Lasse Niemi  2006  06A032  HU    25m  42.77  42.77 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erik Talts  2002    ORCASC    25m  39.60  39.60 
Freddy Gunin  2002    TOP    25m  38.60  38.60 
Joakim Kuhlberg  2004  04A072  BS-PU    25m  36.93  36.93 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  37.04  37.04 
Jimi Kojo  2005  05A032  AQUILA    25m  39.56  39.56 
Aron Forslund  2005  05A526  BS-PU    25m  39.70  39.70 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roni Lönnqvist  2000  00B291  UI    25m  36.72  36.72 
Rasmus Paal  2003    AUDENTES    25m  36.11  36.11 
Leevi Ylikulppi  2003  03A266  Cetus    50m  37.03  36.03 
Antti Issakainen  2001  01B010  UI    25m  36.09  36.09 
Tristan Tsopp  2004    AUDENTES    25m  36.65  36.65 
Arto Tanttu  2001  01B009  UI    25m  36.81  36.81 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kalle Hyttinen  2001  01B140  BS-PU    50m  34.32  33.32 
Jan Markus Kaabel  2002    TOP    25m  32.70  32.70 
Tristan Forslund  1998  98A296  BS-PU    25m  29.71  29.71 
Kaspar Helde  2002    TOP    25m  32.20  32.20 
Roni Törnqvist  2000  00A554  BS-PU    25m  32.90  32.90 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    50m  36.47  35.47 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner