2019-09-19   00:15:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  22:34   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2016         
 
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Sorri  2003  03A290  Gladius    25m     
Pinja Lepistö  2007  07A051  HU    25m     
Veera Mäkelä  2004  04B106  Gladius    25m     
Milla Hälikkä  2004  04A108  HU    25m     
Diana Khazieva  2007  07A427  SD    25m     
Nelli Peltoniemi  2002  02B239  Cetus    25m     

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Virokannas  2006  06A414  ORCA    25m     
Isabella Serko  2008  08A012  HU    25m     
Ida Nuppola  2002  02A815  BS-PU    25m     
Ilona Sauliala  2008  08A114  HU    25m     
Noora Kokko  2001  01A853  HU    25m     
Emmi Silvola  2004  04B147  HyUS    25m     

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Räsänen  2006  06A485  SGR    25m     
Roosa-Maria Tempakka  2000  00A361  SGR    25m     
Wilma Wallenius  2005  05A795  HyUS    25m     
Nicole Hänninen  2009  09A019  HTU    25m     
Emilia Westerholm  2004  04A987  ORCA    25m     
Eva Melvas  2002  02B253  ORCA    25m     

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaisa Apunen  2007  07A297  HU    25m     
Vivi Hänninen  2007  07A225  HTU    25m     
Lada Belozjorova  2006  06A129  SD    25m     
Aava Aula  2004  04A128  HU    25m     
Fanny Nyström  1999  99A834  BS-PU    25m     
Ida Törnqvist  1999  99A838  BS-PU    25m     

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    25m     
Nelli Ponnikas  2004  04B112  HyUS    25m     
Laura Lehtoila  2008  08A050  ORCA    25m     
Nea Winqvist  2002  02A729  BS-PU    25m     
Iiris Himanto  2001  01A922  Gladius    25m     
Lotta Ikonen  2007  07A422  HTU    25m     

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Holmila  2005  05A973  HTU    25m     
Emma Hakala  2004  04A330  HU    25m     
Lotta Akkanen  2005  05A801  ORCA    25m     
Karoliina Kalda  2007  07A143  HU    25m     
Ilona Kajava  2004  04B168  ORCA    25m     
Ada Nyström  2001  01A572  BS-PU    25m     

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Yritys  2003  03A035  HyUS    25m     
Ella-Maija Syväniemi  2004  04A654  Gladius    25m     
Teresa Miettunen  2004  04B074  HTU    25m  23.60  23.60 
Hertta Suominen  2007  07A205  HTU    25m  29.29  29.29 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    25m     
Auri Keurulainen  2004  04A255  Cetus    25m     

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Waula Taimela  2005  05A350  Gladius    25m  21.54  21.54 
Kädy-Liis Kuningas  2005    RAM    25m  20.22  20.22 
Iris Lahtinen  2006  06A525  Gladius    25m  19.95  19.95 
Ria Rahkonen  2005  05A495  HTU    25m  20.07  20.07 
Marilin Markson  2007    ORCASC    25m  21.00  21.00 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    25m  22.52  22.52 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mia Maar  2007    RAM    25m  19.83  19.83 
Pinja Suominen  2006  06A141  Gladius    25m  19.30  19.30 
Anna Mercedes Preden  2006    RAM    25m  19.13  19.13 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    25m  19.14  19.14 
Weera Taimela  2005  05A352  Gladius    25m  19.45  19.45 
Sofie Nauklér  2006  06A537  SGR    25m  19.86  19.86 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofie Johansson  2005  05A346  Gladius    25m  18.33  18.33 
Erika Matilde Ojamaa  2005    ORCASC    25m  18.00  18.00 
Kaisa Raid  2005    ORCASC    25m  16.00  16.00 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    25m  16.06  16.06 
Anastasia Bayanov  2007  07A340  SD    25m  18.27  18.27 
Kia Andreasen  2004  04A581  SGR    25m  18.72  18.72 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marie Währn  2000  00B292  Cetus    25m  15.78  15.78 
Elina Heino  1999  99A547  SGR    25m  15.41  15.41 
Angelina Paju  2004    AUDENTES    25m  14.66  14.66 
Olivia Sorvari  2003  03A025  HTU    25m  14.73  14.73 
Hilla Mäkivuokko  2001  01A682  Gladius    25m  15.48  15.48 
Karla Nevalainen  2002  02A156  HTU    25m  15.95  15.95 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sini Tiussa  2003  03B112  UI    25m  14.51  14.51 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  13.75  13.75 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    25m  13.26  13.26 
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    25m  13.37  13.37 
Maija Tiainen  1996  96A256  SUS    25m  13.92  13.92 
Suvi-Maaria Heinonen  2002  02A441  SalU    25m  14.65  14.65 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner