2020-02-16   21:36:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vikingadoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

10_S
Gren 10, 100m Medley Damer 
Sponsor: Tetra Pak AB 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
53  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:08.67   
19  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:11.00   
160  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:18.81   
55  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m  1:19.39   
22  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  1:20.72   
20  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  1:21.75   
181  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:22.24   
96  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:26.88   
68  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:26.90   
10  183  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:27.93   
11  70  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  1:27.96   
12  221  Kusnadi Michelle  2001  MKK  BS5201  25 m  1:28.08  EFT 
13  72  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  1:30.45   
14  10  Gunnarsson Siri  2002  SS IDEN  AZ9201  25 m  1:31.20   
15  35  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:31.67   
16  85  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:31.97   
17  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  1:32.50   
18  50  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  1:33.67   
19  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  1:38.04   
20  93  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:38.07   
21  78  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  1:42.31   
22  84  Norvenius Filippa  2005  MKK  BB6405  25 m  1:48.40   
23  13  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  1:49.07   
24  33  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  2:04.00   
25  34  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  11 november 2016 
Licensierad till: Simsällskapet Iden  Utskriftstid  21:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner