2019-08-19   03:22:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Concordia Forsikring Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

4_S
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer 
Louise B. Dalgaard, 0.31.56, Aalborg, 2013 
Løbssponsor: 3N Lak - Lakeksperten Thisted 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2017 
624  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  40.53   
587  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  43.58   
578  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  25 m  45.21   
73  Kletvang Stina  2005  Ullensaker    25 m  47.99   
447  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  48.25   
626  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  50.91   
589  Jensen Amalie Nyvang  2005  THISTED  0526AM  25 m  53.91   
357  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  25 m  53.95   
582  Eriksen Julie  2005  THISTED  0552AP  25 m  54.00   
10  66  Engebrets Fredrikke Oline  2005  Ullensaker    25 m  54.57   
11  356  Kellberg Cirkeline Ly  2005  SKIVE  0584AU  25 m     
Årg. 2004-2004 
668  Dyrman Nicoline  2004  AARS  0446AM  25 m  38.43   
335  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  38.70   
450  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  39.42   
200  Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  25 m  39.83   
340  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  40.54   
355  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  40.54   
437  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  40.55   
327  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  40.57   
52  Sveen-Bratvold Elise  2004  Elverum    25 m  48.04   
10  222  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  48.08   
11  219  Bach Else  2004  STRUER  0422AZ  25 m  50.40   
12  597  Kristensen Ida  2004  THISTED  0498AQ  25 m  51.83   
13  232  Terp Anne  2004  STRUER  0452AQ  25 m  52.01   
14  550  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  53.13   
15  564  Pihl Emilie  2004  NORD  0468AT  25 m  54.00   
Årg. 2003-2003 
334  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  35.77   
113  Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  25 m  35.83   
332  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  36.77   
32  Bratland Solveig  2003  Vågsbygd    25 m  36.81   
263  Andersen Michelle Kramer  2003  ESBJERG  0358AT  25 m  37.35   
182  Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  25 m  37.69   
347  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  25 m  38.45   
187  Ryhammer Anne Katrine  2003  AAS  0382AQ  25 m  39.45   
521  Bjørnevåg Adele  2003  KristianSA    25 m  40.00   
10  659  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  40.66   
11  79  Valentinaite Ieva  2003  Ullensaker    25 m  40.69   
12  36  Vilhelmsen Anne Linnea  2003  Vågsbygd    25 m  40.72   
13  661  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  40.84   
14  620  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  40.97   
15  34  Hammerstrøm Tirill  2003  Vågsbygd    25 m  40.99   
16  33  Refstie Kristine  2003  Vågsbygd    25 m  42.56   
17  328  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  42.91   
18  35  Helmundsen Marthine S.  2003  Vågsbygd    25 m  43.97   
19  221  Gadgaard Stine Rejkjær  2003  STRUER  0342AW  25 m  44.83   
20  629  Christensen Pernille  2003  S 68  0308AR  25 m  46.77   
21  630  Christensen Zenia  2003  S 68  0322BB  25 m  48.87   
22  324  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  49.48   
23  594  Kjær Camilla  2003  THISTED  0354AD  25 m  49.83   
24  634  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  25 m  51.86   
Årg. 2002-2002 
435  Pallesen Victoria Haahr  2002  AALBORG  0226AC  25 m  33.29   
204  Lamberg Sigrid Lei  2002  AAS  0288AI  25 m  34.60   
488  Lausten Sascha  2002  HOLSTEBRO  0202AJ  25 m  36.50   
635  Christiansen Johanne S.  2002  SØNDERBORG  0264AB  25 m  36.97   
610  Sølvkjær Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  37.26   
304  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  37.74   
365  Bertelsen Anne Bøjstrup  2002  AALBORG  0204AU  25 m  37.98   
612  Sørensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  25 m  38.71   
289  Jensen Rikke Vagtborg  2002  ESBJERG  0234AX  25 m  39.53   
10  83  Fagge Cathrine Emile  2002  Lillesand    25 m  39.97   
11  268  Christensen Cecilie  2002  ESBJERG  0208AV  25 m  40.56   
12  512  Madsen Maja Fridberg  2002  ODDER  0236AL  25 m  40.61   
13  548  Als Lærke  2002  NORD  0214AU  25 m  40.69   
14  600  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  43.64   
15  618  Gadegaard Emma Oline  2002  S 68  0298AR  25 m  44.50   
16  230  Svensgaard Maja Stie  2002  STRUER  0288AQ  25 m  44.59   
Årg. 2000-2001 
129  Larsen Julie Lundorff  2000  SILKEBORG  0018AC  25 m  34.25   
123  Flø Esther  2001  SILKEBORG  0108AR  25 m  34.60   
282  Glargaard Maria Møller  2001  ESBJERG  0182AE  25 m  34.86   
464  Johnsson Kristine  2001  Porsgrunn    25 m  35.29   
480  Byskov Natascha Holm  2000  HOLSTEBRO  0072AY  25 m  35.29   
26  Elefsen Julie Elise  2000  Vågsbygd    25 m  35.75   
322  Vogt Nadia Nørskov  2000  ESBJERG  0046AC  25 m  36.23   
468  Pflug Jonette Kristiansen  2001  Porsgrunn    25 m  36.55   
276  Eickhardt Jannie  2001  ESBJERG  0134AI  25 m  37.11   
10  321  Winkler Freja  2001  ESBJERG  0188AV  25 m  37.89   
11  170  Jespersen Victoria K.  2001  AAS  0184AN  25 m  38.17   
12  460  Vidnes Edle Irene  2001  Porsgrunn    25 m  38.61   
13  424  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  25 m  38.64   
14  88  Knutsen Kristine Fellingsfors  2000  Arendal SK    25 m  39.38   
15  185  Olesen Mathilde Hvass  2001  AAS  0126AO  25 m  39.71   
16  451  Villesen Katrine Bukh  2000  AALBORG  0042AL  25 m  40.25   
17  562  Ottesen Camilla  2000  NORD  0032AE  25 m  40.60   
18  539  Ruenes Othine  2001  SKTEAM SØR    25 m  40.82   
19  220  Christensen Klea  2001  STRUER  0196AX  25 m  40.96   
20  565  Aagaard Camilla  2000  NORD  0044AY  25 m  41.14   
21  459  Sørensen Andrea  2000  Porsgrunn    25 m  41.89   
22  218  Astrup Sofie  2001  STRUER  0198AX  25 m  43.68   
23  163  Almvig Anne  2001  ÅRHUS 1900  0148AV  25 m  43.92   
24  29  Hammer Elise  2001  Vågsbygd    25 m  45.13   
25  82  Opheim Hedvig  2000  Lillesand    25 m  47.60   
26  229  Pedersen Anna  2001  STRUER  0194BA  25 m  48.17   
Årg. 0-1999 
407  Hole Elida Marie Folkedal  1996  AALBORG  9622BA  25 m  31.72   
394  Hald Julie D.  1996  AALBORG  9692AX  25 m  31.91   
297  Lauridsen Simone H.  1999  ESBJERG  9952AG  25 m  32.66   
462  Karlberg Stine  1999  Porsgrunn    25 m  33.63   
339  Mass Isabel  1998  A6  9848AA  25 m  33.96   
266  Barkardottir Nanna Bjørk  1998  ESBJERG  9846BE  25 m  34.55   
201  Jensen Anna Brandenborg  1999  AAS  9924AU  25 m  34.60   
541  Næssen Nora  1999  SKTEAM SØR    25 m  34.89   
491  Pedersen Maja Sandholm  1998  HOLSTEBRO  9818AF  25 m  35.00   
10  538  Tørnkvist Oda Sodefjed  1998  SKTEAM SØR    25 m  35.48   
11  131  Pontoppidan Nicoline  1998  SILKEBORG  9876AL  25 m  35.90   
12  162  Sørensen Emma F.  1998  ÅRHUS 1900  9812AT  25 m  36.16   
13  265  Armstrong Shanna  1998  ESBJERG  9894AG  25 m  36.17   
14  662  Christensen Caroline  1999  SMUT  9962AR  25 m  37.68   
15  444  Schøn Lisa  1999  AALBORG  9956AR  25 m  38.19   
16  467  Johnsson Margrete  1999  Porsgrunn    25 m  40.02   
17  561  Nielsen Karoline  1997  NORD  9736AL  25 m  40.46   
18  522  Moen Alma  1997  KristianSA    25 m  41.39   
19  549  Christensen Laura  1997  NORD  9708AY  25 m  42.72   
20  456  Matsson Elina  1999  Porsgrunn    25 m  44.61   
21  520  Nes Hedda  1999  KristianSA    25 m  46.39   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  30 september 2016 
Licens til Thisted Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark