2019-10-20   05:00:26
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Concordia Forsikring Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

22_S
Løb 22, 50m Frisvømning Damer 
Julie Levisen, 0.25.32, Aalborg, 2014 
Løbssponsor: Ejner Hessel 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2017 
658  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  31.49   
639  Jensen Ellen  2005  SØNDERBORG  0546AF  25 m  32.73   
587  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  32.89   
578  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  25 m  34.91   
390  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  25 m  35.69   
66  Engebrets Fredrikke Oline  2005  Ullensaker    25 m  36.79   
626  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  37.50   
73  Kletvang Stina  2005  Ullensaker    25 m  38.84   
589  Jensen Amalie Nyvang  2005  THISTED  0526AM  25 m  40.58   
10  357  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  25 m  42.87   
11  582  Eriksen Julie  2005  THISTED  0552AP  25 m  49.08   
12  356  Kellberg Cirkeline Ly  2005  SKIVE  0584AU  25 m     
13  651  Nilsen Jessy Ann  2006  Farsund SK    25 m     
Årg. 2004-2004 
515  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  31.53   
335  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  32.04   
179  Larsen Sarah  2004  AAS  0474AJ  25 m  32.16   
171  Bjerg Martha  2004  AAS  0454AK  25 m  32.58   
337  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  32.65   
674  Winther Maria Dyrhauge  2004  ODDER  0468AN  25 m  32.69   
178  Justesen Frida Saks  2004  AAS  0452AM  25 m  32.93   
327  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  32.99   
214  Skrydstrup Clara  2004  AAS  0488AK  25 m  33.15   
10  176  Jensen Agnes Bojsen  2004  AAS  0442AG  25 m  33.76   
11  625  Kjærsgaard Lærke  2004  S 68  0488AQ  25 m  34.14   
12  232  Terp Anne  2004  STRUER  0452AQ  25 m  34.34   
13  355  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  34.89   
14  52  Sveen-Bratvold Elise  2004  Elverum    25 m  35.70   
15  623  Jørgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  37.06   
16  222  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  38.02   
17  550  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  39.46   
18  564  Pihl Emilie  2004  NORD  0468AT  25 m  39.82   
19  164  Thomsen Mathilde  2004  ÅRHUS 1900  0418AP  25 m  41.09   
20  361  Simonse Kirstine Bengaard  2004  SKIVE  0476AX  25 m  42.27   
Årg. 2003-2003 
347  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  25 m  28.02   
341  Olsen Luna Emilie  2003  A6  0312AC  25 m  28.19   
334  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  29.34   
32  Bratland Solveig  2003  Vågsbygd    25 m  29.50   
34  Hammerstrøm Tirill  2003  Vågsbygd    25 m  29.77   
325  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  25 m  30.48   
215  Sørensen Emilie Wolf  2003  AAS  0362AL  25 m  30.90   
661  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  30.90   
511  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  25 m  31.06   
10  659  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  31.23   
11  521  Bjørnevåg Adele  2003  KristianSA    25 m  31.27   
12  184  Mols Katrine  2003  AAS  0326AP  25 m  31.87   
13  617  Asmussen Lærke  2003  S 68  0306AN  25 m  32.19   
14  607  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  32.42   
15  113  Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  25 m  32.48   
16  328  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  32.74   
17  79  Valentinaite Ieva  2003  Ullensaker    25 m  32.75   
18  629  Christensen Pernille  2003  S 68  0308AR  25 m  32.80   
19  324  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  32.81   
20  221  Gadgaard Stine Rejkjær  2003  STRUER  0342AW  25 m  32.86   
21  619  Jensen Catherina Juul  2003  S 68  0326AX  25 m  32.86   
22  594  Kjær Camilla  2003  THISTED  0354AD  25 m  33.01   
23  71  Hammerseth Margrethe  2003  Ullensaker    25 m  33.04   
24  35  Helmundsen Marthine S.  2003  Vågsbygd    25 m  33.15   
25  33  Refstie Kristine  2003  Vågsbygd    25 m  33.65   
26  523  Madsen Maya  2003  KristianSA    25 m  33.85   
27  634  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  25 m  34.19   
28  182  Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  25 m  34.74   
29  187  Ryhammer Anne Katrine  2003  AAS  0382AQ  25 m  35.30   
30  630  Christensen Zenia  2003  S 68  0322BB  25 m  41.41   
Årg. 2002-2002 
204  Lamberg Sigrid Lei  2002  AAS  0288AI  25 m  27.57   
443  Schøn Lea Serup  2002  AALBORG  0266AI  25 m  27.97   
612  Sørensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  25 m  28.08   
512  Madsen Maja Fridberg  2002  ODDER  0236AL  25 m  28.38   
371  Brøgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  25 m  28.75   
304  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  28.85   
81  Strømman Lea Adalia  2002  Lillesand    25 m  29.63   
268  Christensen Cecilie  2002  ESBJERG  0208AV  25 m  29.68   
635  Christiansen Johanne S.  2002  SØNDERBORG  0264AB  25 m  29.85   
10  316  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  25 m  30.27   
11  554  Jensen Charlotte S.  2002  NORD  0242AF  25 m  30.84   
12  577  Bach Thea Søe  2002  THISTED  0222AD  25 m  30.94   
13  672  Østrøm Sara Dahl  2002  Ullensaker    25 m  31.11   
14  505  Ingeberg Sofia  2002  ODDER  0252AV  25 m  31.22   
15  600  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  31.22   
16  548  Als Lærke  2002  NORD  0214AU  25 m  31.67   
17  108  Treney Emma Rose  2002  AABYBRO  0216AU  25 m  32.24   
18  230  Svensgaard Maja Stie  2002  STRUER  0288AQ  25 m  32.40   
19  610  Sølvkjær Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  32.93   
20  116  Sørensen Gro  2002  AAS  0248BC  25 m  35.52   
21  618  Gadegaard Emma Oline  2002  S 68  0298AR  25 m  36.32   
22  69  Hagen Martine  2002  Ullensaker    25 m  37.45   
Årg. 2000-2001 
330  Jensen Julie Kepp  2000  A6  0042AA  25 m  25.01   
489  Mortensen Amalie Søby  2001  HOLSTEBRO  0112AJ  25 m  26.06   
305  Nielsen Ellen  2001  ESBJERG  0168AP  25 m  26.71   
342  Petersson Katja Korbo  2001  A6  0134AA  25 m  26.95   
372  Bærentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  27.52   
362  Andersen Louise Bach  2001  AALBORG  0164AM  25 m  27.59   
408  Holm Line Sloth  2001  AALBORG  0198AO  25 m  27.79   
451  Villesen Katrine Bukh  2000  AALBORG  0042AL  25 m  27.83   
540  Svege Dina  2000  SKTEAM SØR    25 m  27.88   
10  438  Poulsen Johanne Marie  2001  AALBORG  0144AC  25 m  27.89   
11  126  Fuglsang Matilde  2000  SILKEBORG  0088BA  25 m  28.03   
12  217  Østerberg Nikoline  2000  AAS  0098AU  25 m  28.06   
13  292  Jørgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  28.25   
14  457  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    25 m  28.25   
15  441  Rijkhoff Lisa  2001  AALBORG  0136AF  25 m  28.32   
16  468  Pflug Jonette Kristiansen  2001  Porsgrunn    25 m  28.53   
17  539  Ruenes Othine  2001  SKTEAM SØR    25 m  28.69   
18  111  Aakre Marit  2000  Bergkam.    25 m  28.96   
19  417  Koch Stefanie Brun  2001  AALBORG  0196AC  25 m  29.06   
20  185  Olesen Mathilde Hvass  2001  AAS  0126AO  25 m  29.09   
21  290  Jensen Sarah Bryld  2001  ESBJERG  0152AQ  25 m  29.11   
22  599  Lyhne Smilla  2000  THISTED  0046AL  25 m  29.12   
23  424  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  25 m  29.19   
24  282  Glargaard Maria Møller  2001  ESBJERG  0182AE  25 m  29.22   
25  88  Knutsen Kristine Fellingsfors  2000  Arendal SK    25 m  29.27   
26  360  Rytter Elisa  2001  SKIVE  0192AW  25 m  29.50   
27  199  Hald Ida Bøgh  2001  AAS  0184AX  25 m  29.61   
28  288  Isager Kasandra  2000  ESBJERG  0016BE  25 m  29.71   
29  100  Larsen Emma Viborg  2001  AABYBRO  0112AT  25 m  29.85   
30  30  Schreiner Tuva  2001  Vågsbygd    25 m  30.17   
31  333  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  30.17   
32  298  Madsen Katharina Schmidt  2001  ESBJERG  0196AH  25 m  30.19   
33  464  Johnsson Kristine  2001  Porsgrunn    25 m  30.27   
34  460  Vidnes Edle Irene  2001  Porsgrunn    25 m  30.28   
35  352  Alexandersen Lærke Cassøe  2001  SKIVE  0162AZ  25 m  30.47   
36  559  Kornum Maria  2001  NORD  0114AV  25 m  30.52   
37  26  Elefsen Julie Elise  2000  Vågsbygd    25 m  31.10   
38  86  Bjørnestad Thea  2000  Farsund SK    25 m  31.28   
39  322  Vogt Nadia Nørskov  2000  ESBJERG  0046AC  25 m  31.37   
40  480  Byskov Natascha Holm  2000  HOLSTEBRO  0072AY  25 m  31.45   
41  163  Almvig Anne  2001  ÅRHUS 1900  0148AV  25 m  31.52   
42  565  Aagaard Camilla  2000  NORD  0044AY  25 m  31.57   
43  459  Sørensen Andrea  2000  Porsgrunn    25 m  31.61   
44  226  Munch Christina Berggren  2001  STRUER  0136AY  25 m  32.52   
45  220  Christensen Klea  2001  STRUER  0196AX  25 m  33.28   
46  29  Hammer Elise  2001  Vågsbygd    25 m  33.43   
47  227  Nissen Lea Hyldal  2000  STRUER  0048BE  25 m  34.19   
48  218  Astrup Sofie  2001  STRUER  0198AX  25 m  34.65   
49  229  Pedersen Anna  2001  STRUER  0194BA  25 m  39.94   
50  114  Gundersen Rosa  2001  AAS  0132BE  25 m  40.87   
Årg. 0-1999 
407  Hole Elida Marie Folkedal  1996  AALBORG  9622BA  25 m  26.23   
543  Tørnkvist Malene  1998  SKTEAM SØR    25 m  27.01   
486  Jensen Merete Toft  1999  HOLSTEBRO  9926AD  25 m  27.28   
444  Schøn Lisa  1999  AALBORG  9956AR  25 m  27.39   
392  Gade Jackie  1998  AALBORG  9836AS  25 m  27.45   
538  Tørnkvist Oda Sodefjed  1998  SKTEAM SØR    25 m  27.46   
541  Næssen Nora  1999  SKTEAM SØR    25 m  27.74   
336  Jørgensen Vibe Toftte  1999  A6  9956AQ  25 m  28.16   
297  Lauridsen Simone H.  1999  ESBJERG  9952AG  25 m  28.18   
10  265  Armstrong Shanna  1998  ESBJERG  9894AG  25 m  28.25   
11  339  Mass Isabel  1998  A6  9848AA  25 m  28.48   
12  266  Barkardottir Nanna Bjørk  1998  ESBJERG  9846BE  25 m  28.54   
13  466  Nordbø Rannei  1999  Porsgrunn    25 m  29.48   
14  162  Sørensen Emma F.  1998  ÅRHUS 1900  9812AT  25 m  30.15   
15  662  Christensen Caroline  1999  SMUT  9962AR  25 m  30.37   
16  522  Moen Alma  1997  KristianSA    25 m  31.55   
17  467  Johnsson Margrete  1999  Porsgrunn    25 m  31.57   
18  561  Nielsen Karoline  1997  NORD  9736AL  25 m  32.51   
19  549  Christensen Laura  1997  NORD  9708AY  25 m  33.62   
20  161  Jen Thora Elise Færgemann  1998  ÅRHUS 1900  9836AT  25 m  33.92   
21  520  Nes Hedda  1999  KristianSA    25 m  34.76   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  30 september 2016 
Licens til Thisted Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark