2019-08-20   17:04:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Concordia Forsikring Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

20_S
Løb 20, 200m Medley Damer 
Katrine Holm Sørensen, 2.14.29, Esbjerg, 2013 
Løbssponsor: Garant Tæpper 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2017 
658  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  2:55.11   
624  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  2:57.08   
447  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  2:57.97   
433  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  25 m  3:01.19   
587  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  3:09.82   
578  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  25 m  3:15.56   
45  Hagen Emilie Alexandra  2005  Elverum    25 m  3:16.62   
412  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  3:20.03   
364  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  25 m     
10  651  Nilsen Jessy Ann  2006  Farsund SK    25 m     
11  656  Hagen Alma van der  2005  Farsund SK    25 m     
Årg. 2004-2004 
411  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  2:46.17   
191  Dige Laura Marie  2004  AAS  0404AE  25 m  2:49.53   
437  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  2:51.94   
450  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  2:54.53   
668  Dyrman Nicoline  2004  AARS  0446AM  25 m  2:55.07   
340  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  2:55.29   
388  Danielsen Laura Rønn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  2:57.51   
51  Svarstad Eline Søfting  2004  Elverum    25 m  3:06.03   
52  Sveen-Bratvold Elise  2004  Elverum    25 m  3:07.87   
10  550  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  3:45.85   
11  671  Søbakk Julianne Sandal  2004  Ullensaker    25 m  3:46.44   
12  231  Svensgaard Nanna  2004  STRUER  0458AT  25 m  3:50.15   
Årg. 2003-2003 
263  Andersen Michelle Kramer  2003  ESBJERG  0358AT  25 m  2:37.60   
418  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  25 m  2:44.09   
409  Iversen Matilde  2003  AALBORG  0316AX  25 m  2:45.84   
36  Vilhelmsen Anne Linnea  2003  Vågsbygd    25 m  2:48.08   
661  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  2:48.23   
514  Nielsen Camilla Angaard  2003  ODDER  0386AJ  25 m  2:48.64   
448  Thomsen Thea Holm  2003  AALBORG  0328AP  25 m  2:51.64   
594  Kjær Camilla  2003  THISTED  0354AD  25 m  2:52.73   
659  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  2:53.10   
10  354  Forsberg Alberte Skov  2003  SKIVE  0346AT  25 m  2:56.56   
11  636  Farag Sara  2003  SØNDERBORG  0356AT  25 m  2:58.06   
12  71  Hammerseth Margrethe  2003  Ullensaker    25 m  2:59.48   
13  660  Philipsen Michelle  2003  SMUT  0352AU  25 m  3:01.99   
14  101  Troldborg Ida  2003  AABYBRO  0372AS  25 m  3:03.28   
15  63  Vie Ingrid  2003  Elverum    25 m  3:03.80   
16  324  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  3:03.98   
17  393  Gallop Nikoline V  2003  AALBORG  0396AR  25 m  3:04.39   
18  620  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  3:06.07   
19  510  Lauridse Matilde Dalgaard  2003  ODDER  0396AV  25 m  3:06.54   
20  107  Bjerre Victoria  2003  AABYBRO  0334AW  25 m  3:17.21   
21  590  Jensen Julie Nyvang  2003  THISTED  0394AX  25 m  3:29.23   
Årg. 2002-2002 
371  Brøgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  25 m  2:29.66   
577  Bach Thea Søe  2002  THISTED  0222AD  25 m  2:34.20   
304  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  2:35.02   
365  Bertelsen Anne Bøjstrup  2002  AALBORG  0204AU  25 m  2:37.02   
83  Fagge Cathrine Emile  2002  Lillesand    25 m  2:39.76   
308  Peders Alberte Sommerlund  2002  ESBJERG  0262AR  25 m  2:39.77   
443  Schøn Lea Serup  2002  AALBORG  0266AI  25 m  2:40.03   
610  Sølvkjær Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  2:41.51   
605  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  25 m  2:44.48   
10  316  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  25 m  2:44.58   
11  548  Als Lærke  2002  NORD  0214AU  25 m  2:47.24   
12  230  Svensgaard Maja Stie  2002  STRUER  0288AQ  25 m  2:50.81   
13  307  Pederse Frederikke Møller  2002  ESBJERG  0248AS  25 m  2:52.49   
14  289  Jensen Rikke Vagtborg  2002  ESBJERG  0234AX  25 m  2:58.04   
15  600  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  2:59.74   
16  116  Sørensen Gro  2002  AAS  0248BC  25 m  3:16.71   
17  69  Hagen Martine  2002  Ullensaker    25 m     
Årg. 2000-2001 
451  Villesen Katrine Bukh  2000  AALBORG  0042AL  25 m  2:14.76   
129  Larsen Julie Lundorff  2000  SILKEBORG  0018AC  25 m  2:20.95   
476  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  25 m  2:22.01   
482  Fynbo Emma Bugge  2001  HOLSTEBRO  0158AE  25 m  2:22.90   
203  Johannsen Line  2001  AAS  0146AN  25 m  2:24.41   
305  Nielsen Ellen  2001  ESBJERG  0168AP  25 m  2:26.27   
123  Flø Esther  2001  SILKEBORG  0108AR  25 m  2:30.54   
122  Ellling Helena V.  2000  SILKEBORG  0078AC  25 m  2:30.70   
485  Hatting Maria Cleman  2001  HOLSTEBRO  0106AK  25 m  2:31.50   
10  126  Fuglsang Matilde  2000  SILKEBORG  0088BA  25 m  2:31.66   
11  282  Glargaard Maria Møller  2001  ESBJERG  0182AE  25 m  2:31.85   
12  292  Jørgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  2:37.44   
13  276  Eickhardt Jannie  2001  ESBJERG  0134AI  25 m  2:39.54   
14  170  Jespersen Victoria K.  2001  AAS  0184AN  25 m  2:39.59   
15  88  Knutsen Kristine Fellingsfors  2000  Arendal SK    25 m  2:41.01   
16  480  Byskov Natascha Holm  2000  HOLSTEBRO  0072AY  25 m  2:46.08   
17  130  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  2:49.17   
18  321  Winkler Freja  2001  ESBJERG  0188AV  25 m  2:54.07   
19  227  Nissen Lea Hyldal  2000  STRUER  0048BE  25 m  2:57.40   
20  218  Astrup Sofie  2001  STRUER  0198AX  25 m  2:58.23   
21  27  Pavljuk Elin L.  2001  Vågsbygd    25 m  2:59.94   
22  82  Opheim Hedvig  2000  Lillesand    25 m  3:00.61   
23  631  Drewsen Anne Kopp  2001  S 68  0106AX  25 m  3:27.41   
24  229  Pedersen Anna  2001  STRUER  0194BA  25 m  3:33.20   
Årg. 0-1999 
266  Barkardottir Nanna Bjørk  1998  ESBJERG  9846BE  25 m  2:26.50   
201  Jensen Anna Brandenborg  1999  AAS  9924AU  25 m  2:38.08   
491  Pedersen Maja Sandholm  1998  HOLSTEBRO  9818AF  25 m  2:40.79   
549  Christensen Laura  1997  NORD  9708AY  25 m  2:53.38   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  30 september 2016 
Licens til Thisted Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark