2019-10-23   12:51:58
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Alm. Brand Bank Cup Frederiksberg 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

3_S
Løb 3, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
30  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD  9806AF  25 m  25.75   
46  Jensen Tenna  1998  HOVEDSTAD  9828AH  25 m  26.31   
34  Hager Mathilde  2001  HOVEDSTAD  0154AB  25 m  26.62   
41  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  25 m  27.42   
61  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  28.00   
37  Hansen Vera Staun  1999  HOVEDSTAD  9938AO  25 m  28.08   
23  Feilberg Luna Donde  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  25 m  28.43   
64  Nielsen Josefine Strand  2000  HOVEDSTAD  0048AI  25 m  28.50   
128  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  28.68   
10  84  Thomsen Naja  2003  HOVEDSTAD  0398AK  25 m  30.02   
11  16  Carlquist Clara  2003  HOVEDSTAD  0314AN  25 m  30.65   
12  54  Lindberg Mia  2003  HOVEDSTAD  0322AC  25 m  30.69   
13  26  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  30.78   
14  127  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  31.47   
15  109  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  31.55   
16  98  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  31.66   
17  43  Höesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  32.15   
18  65  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  32.26   
19  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  32.34   
20  15  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  33.05   
21  69  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  33.43   
22  108  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  34.01   
23  19  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  34.55   
24  50  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  34.76   
25  52  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  34.90   
26  75  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  35.32   
27  102  Gribsvad Josephine  2003  HILLERØD  0384AR  25 m  35.47   
28  44  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  38.24   
29  94  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  39.01   
30  17  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  39.47   
31  49  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  39.98   
32  56  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  41.40   
33  86  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  44.09   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  17 september 2016 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark