2019-10-16   16:35:00
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Alm. Brand Bank Cup Frederiksberg 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Alm. Brand Bank Cup 2016    Udskriftsdato  17 september 2016   
  Stævne by  Frederiksberg    Udskriftstidspunkt  08:40   
  Arrangør  Hovedstadens Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  17 september 2016         
 
 
 
Løb 3, 50m Frisvømning Damer  Finaler (6) 
Vejledende starttid 09:40 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
86  Zoe Overby Traberg  2006  0646AB  HOVEDSTAD    25m  44.09 
49  Sofie Amalie Krag  2006  0678AD  HOVEDSTAD    25m  39.98 
56  Juliane Sarauw Lundsgaard  2006  0638AB  HOVEDSTAD    25m  41.40 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
94  Josefine Zebitz  2004  0454AI  HOVEDSTAD    25m  39.01 
102  Josephine Gribsvad  2003  0384AR  HILLERØD    25m  35.47 
52  Kirstine Haunstrup Larsen  2005  0596AD  HOVEDSTAD    25m  34.90 
75  Matilde Schmidt-Lund  2005  0542AC  HOVEDSTAD    25m  35.32 
44  Agnete Høyer  2005  0512AH  HOVEDSTAD    25m  38.24 
17  Malu Melody Christensen  2006  0636AF  HOVEDSTAD    25m  39.47 

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
19  Nanette Skou Clausen  2005  0514AE  HOVEDSTAD    25m  34.55 
69  Rebecca Petersen  2005  0572AD  HOVEDSTAD    25m  33.43 
Jasmin Egeskov Andersen  2005  0506AE  HOVEDSTAD    25m  32.34 
15  Olivia Callesen  2004  0432AK  HOVEDSTAD    25m  33.05 
108  Ida Zeiler Terkildsen  2004  0494AD  HILLERØD    25m  34.01 
50  Ana Rosa Kragh  2005  0518AD  HOVEDSTAD    25m  34.76 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
43  Hannah Höesch  2003  0336AM  HOVEDSTAD    25m  32.15 
109  Frida Uldall  2003  0364AJ  HILLERØD    25m  31.55 
26  Coco Li Fuhrmann  2006  0678AC  HOVEDSTAD    25m  30.78 
127  Emma Hansen  2004  0434AM  GLADSAXE    25m  31.47 
98  Johanne Baes Aaholst  2004  0454AE  HILLERØD    25m  31.66 
65  Ofelia Vejsager Nøddekær  2005  0582AF  HOVEDSTAD    25m  32.26 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
16  Clara Carlquist  2003  0314AN  HOVEDSTAD    25m  30.65 
128  Frederikke Marie Hansen  2003  0358AH  GLADSAXE    25m  28.68 
23  Luna Donde Feilberg  2000  0036AJ  HOVEDSTAD    25m  28.43 
64  Josefine Strand Nielsen  2000  0048AI  HOVEDSTAD    25m  28.50 
84  Naja Thomsen  2003  0398AK  HOVEDSTAD    25m  30.02 
54  Mia Lindberg  2003  0322AC  HOVEDSTAD    25m  30.69 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
61  Emma Maagøe  1999  9996AH  HOVEDSTAD    25m  28.00 
34  Mathilde Hager  2001  0154AB  HOVEDSTAD    25m  26.62 
30  Maria Grandt  1998  9806AF  HOVEDSTAD    25m  25.75 
46  Tenna Jensen  1998  9828AH  HOVEDSTAD    25m  26.31 
41  Johanne Hingebjerg  2002  0298AA  HOVEDSTAD    25m  27.42 
37  Vera Staun Hansen  1999  9938AO  HOVEDSTAD    25m  28.08 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  17 september 2016 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark