2019-10-20   00:14:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Alm. Brand Bank Cup Frederiksberg 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

5_S
Løb 5, 25m undervandsben Ryg Dam 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
143  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  25 m  15.69   
139  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  16.57   
144  Rudbeck Terese Kjøller  2003  GLADSAXE  0342AQ  25 m  17.02   
128  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  17.21   
127  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  17.34   
111  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  17.69   
126  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  17.89   
63  Maagøe Sofie  2003  HOVEDSTAD  0366AA  25 m  18.21   
116  Bøttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  18.95   
10  35  Hagihara Mathilde  2004  HOVEDSTAD  0468AJ  25 m  18.99   
11  78  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  18.99   
12  124  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  18.99   
13  69  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  19.02   
14  149  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  19.21   
15  137  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  19.86   
16  16  Carlquist Clara  2003  HOVEDSTAD  0314AN  25 m  19.89   
17  87  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  19.99   
18  28  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  25 m  20.00   
19  57  Madonsela Emilia Naledi  2003  HOVEDSTAD  0394AV  25 m  20.00   
20  50  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  20.22   
21  146  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  20.30   
22  118  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  20.31   
23  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  20.53   
24  62  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  21.11   
25  133  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  21.30   
26  65  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  21.32   
27  26  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  21.54   
28  42  Hoeck Rebecca  2004  HOVEDSTAD  0488AF  25 m  21.99   
29  60  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  22.36   
30  19  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  23.72   
31  75  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  23.99   
32  52  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  24.11   
33  40  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  24.32   
34  44  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  24.72   
35  67  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  24.77   
36  72  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  25.30   
37  17  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  25.94   
38  82  Thomsen Emilie Fabricius  2006  HOVEDSTAD  0638AI  25 m  26.00   
39  56  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  26.08   
40  49  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  26.41   
41  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  26.53   
42  86  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  26.73   
43  71  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  27.10   
44  14  Bøgeskov Anna Dicte  2007  HOVEDSTAD  0748AC  25 m  27.63   
45  134  Kjørtsholtsen Laura  2004  GLADSAXE  0428AH  25 m  27.65   
46  66  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD    25 m  28.00   
47  39  Heidemann Carla  2007  HOVEDSTAD  0782AB  25 m  28.01   
48  80  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  28.47   
49  10  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  29.29   
50  85  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  29.50   
51  79  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  30.22   
52  45  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  30.28   
53  74  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  30.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  17 september 2016 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark