2019-10-24   03:39:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Alm. Brand Bank Cup Frederiksberg 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

27_S
Løb 27, 25m Undervandsben Mav Dam 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
41  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  25 m  14.00   
Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  19.99   
35  Hagihara Mathilde  2004  HOVEDSTAD  0468AJ  25 m  19.99   
78  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  19.99   
16  Carlquist Clara  2003  HOVEDSTAD  0314AN  25 m  20.00   
60  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  20.00   
94  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  20.00   
62  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  20.50   
26  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  20.99   
10  65  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  20.99   
11  69  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  20.99   
12  74  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  21.30   
13  67  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  21.80   
14  75  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  21.99   
15  87  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  21.99   
16  82  Thomsen Emilie Fabricius  2006  HOVEDSTAD  0638AI  25 m  22.00   
17  42  Hoeck Rebecca  2004  HOVEDSTAD  0488AF  25 m  22.99   
18  66  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD    25 m  23.00   
19  72  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  23.40   
20  80  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  23.50   
21  19  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  24.99   
22  44  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  24.99   
23  50  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  24.99   
24  49  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  25.99   
25  52  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  25.99   
26  56  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  25.99   
27  71  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  26.10   
28  17  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  26.99   
29  86  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  26.99   
30  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  28.00   
31  85  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  28.00   
32  39  Heidemann Carla  2007  HOVEDSTAD  0782AB  25 m  35.00   
33  79  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  37.10   
34  14  Bøgeskov Anna Dicte  2007  HOVEDSTAD  0748AC  25 m  45.00   
35  40  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  45.00   
36  10  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:05.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  17 september 2016 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark