2019-11-12   22:31:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
374  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  25 m  1:20.64  1:20.64   
195  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  25 m  1:22.09  1:22.09   
59  Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  25 m  1:24.56  1:24.56   
361  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  25 m  1:28.13  1:28.13   
10  Luoma Lumi  2005  HyUS  05A133  25 m  1:28.60  1:28.60   
160  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  25 m  1:30.28  1:30.28   
144  Hörkkö Alma  2005  SiWa  05A331  25 m  1:30.97  1:30.97   
91  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  25 m  1:37.47  1:37.47   
103  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  50 m  1:40.23  1:38.23   
10  64  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  1:40.89  1:40.89   
11  73  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  1:46.91  1:46.91   
12  215  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  25 m       
12 v 
309  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:11.32  1:09.32   
92  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:13.40  1:13.40   
380  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  1:20.09  1:20.09   
203  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  1:23.24  1:21.24   
252  Taiponen Aada  2004  STRiksu  04A449  25 m  1:21.66  1:21.66   
353  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:24.19  1:22.19   
39  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  25 m  1:25.54  1:25.54   
186  Sinerkari Nanna  2004  SiWa  04A366  50 m  1:30.03  1:28.03   
116  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  25 m  1:28.69  1:28.69   
10  110  Siivonen Anna-Maria  2004  RiUS  04A563  25 m  1:34.92  1:34.92   
11  105  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  1:37.98  1:37.98   
12  235  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  25 m       
13 v 
321  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  1:17.05  1:15.05   
356  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  25 m  1:16.35  1:16.35   
89  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  1:19.57  1:19.57   
226  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  25 m  1:29.45  1:29.45   
70  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  1:29.51  1:29.51   
Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  1:32.11  1:32.11   
111  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  25 m  1:33.22  1:33.22   
29  Yritys Taiga  2003  HyUS  03A036  25 m       
46  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  25 m       
14 v 
310  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  25 m  1:06.80  1:06.80   
284  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  1:10.21  1:08.21   
257  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  1:10.90  1:08.90   
347  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  1:16.53  1:14.53   
52  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  25 m  1:15.12  1:15.12   
34  Haravuori Ella  2002  JUK  02A706  25 m  1:17.67  1:17.67   
147  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  25 m  1:17.74  1:17.74   
188  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  25 m  1:20.14  1:20.14   
327  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  25 m  1:25.95  1:25.95   
10  219  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  50 m  1:29.52  1:27.52   
15 v 
16  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  1:10.25  1:10.25   
43  Mylly Mariel  2001  JUK  01B048  50 m  1:16.72  1:14.72   
233  Sinivuori Maari  2001  TuUS  01A354  25 m  1:17.21  1:17.21   
77  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  50 m  1:19.62  1:17.62   
37  Kivi Katariina  2001  JUK  01A988  25 m  1:18.60  1:18.60   
61  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  1:19.29  1:19.29   
68  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:20.33  1:20.33   
259  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  50 m  1:26.24  1:24.24   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner