2019-11-12   09:41:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, T11,12,13,14,15 100m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
269  Niemi Emilia  2005  Octopus  05A368  25 m  1:06.02  1:06.02   
59  Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  50 m  1:08.98  1:06.98   
195  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  25 m  1:09.58  1:09.58   
374  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  1:14.20  1:12.20   
10  Luoma Lumi  2005  HyUS  05A133  25 m  1:12.84  1:12.84   
183  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  50 m  1:15.22  1:13.22   
181  Pekkala Siiri  2005  SiWa  05A211  50 m  1:15.94  1:13.94   
137  Hakkarainen Heta  2005  SiWa  05A191  50 m  1:16.15  1:14.15   
Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  50 m  1:16.55  1:14.55   
10  331  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  25 m  1:15.14  1:15.14   
11  361  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  50 m  1:17.37  1:15.37   
12  332  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  25 m  1:17.77  1:17.77   
13  160  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  25 m  1:17.80  1:17.80   
14  91  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  25 m  1:19.47  1:19.47   
15  144  Hörkkö Alma  2005  SiWa  05A331  50 m  1:21.72  1:19.72   
16  103  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  50 m  1:22.29  1:20.29   
17  329  Rissanen Iina  2005  Vanders  05A102  50 m  1:23.83  1:21.83   
18  320  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m  1:22.64  1:22.64   
19  155  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  50 m  1:26.79  1:24.79   
20  64  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  1:24.89  1:24.89   
21  369  Kaivola Sini  2005  NU  05A061  25 m  1:25.13  1:25.13   
22  Laitinen Jonna Marjatta  2005  HyUS  05A128  25 m  1:25.61  1:25.61   
23  190  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  25 m  1:25.97  1:25.97   
24  238  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  50 m  1:30.06  1:28.06   
25  138  Hankala Aino Emilia  2005  SiWa  05A553  25 m  1:28.65  1:28.65   
26  381  Welling Ronja  2005  NU  05A172  25 m  1:29.43  1:29.43   
27  15  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  25 m  1:31.75  1:31.75   
28  283  Stenbacka Sara  2005  Octopus  05A166  25 m  1:33.98  1:33.98   
29  101  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  50 m  1:37.27  1:35.27   
30  26  Wallenius Wilma  2005  HyUS  05A795  25 m  1:36.95  1:36.95   
31  115  Tuura Inari  2005  RiUS  05A867  25 m  1:37.23  1:37.23   
32  271  Palovaara Ella  2005  Octopus  05A562  25 m  1:45.74  1:45.74   
33  122  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  1:47.13  1:47.13   
34  71  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  25 m  1:49.93  1:49.93   
35  265  Lustig Hertta  2005  Octopus  05A812  25 m       
36  288  Teittinen Lotta  2005  Octopus  05A931  25 m       
12 v 
309  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:05.67  1:03.67   
92  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:06.41  1:06.41   
203  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  1:09.17  1:07.17   
211  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  25 m  1:08.34  1:08.34   
328  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m  1:08.36  1:08.36   
380  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  1:09.38  1:09.38   
186  Sinerkari Nanna  2004  SiWa  04A366  25 m  1:09.90  1:09.90   
353  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:12.30  1:10.30   
176  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  25 m  1:11.09  1:11.09   
10  105  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  1:11.97  1:11.97   
11  252  Taiponen Aada  2004  STRiksu  04A449  25 m  1:12.06  1:12.06   
12  39  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  25 m  1:12.31  1:12.31   
13  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  1:14.53  1:12.53   
14  116  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  50 m  1:15.02  1:13.02   
15  149  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  50 m  1:15.42  1:13.42   
16  141  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  50 m  1:16.25  1:14.25   
17  142  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  1:17.42  1:15.42   
18  165  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  25 m  1:16.87  1:16.87   
19  218  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  1:16.97  1:16.97   
20  110  Siivonen Anna-Maria  2004  RiUS  04A563  50 m  1:19.20  1:17.20   
21  306  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  25 m  1:18.43  1:18.43   
22  261  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  50 m  1:20.60  1:18.60   
23  335  Vilenius Ella  2004  Vanders  04A003  25 m  1:19.56  1:19.56   
24  82  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  50 m  1:21.91  1:19.91   
25  130  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  25 m  1:20.38  1:20.38   
26  131  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  50 m  1:25.46  1:23.46   
27  294  Eloranta Silja  2004  Vanders  04A171  25 m  1:24.45  1:24.45   
28  177  Nätti Maija  2004  SiWa  04A480  25 m  1:26.13  1:26.13   
29  161  Lehtonen Silja  2004  SiWa  04A582  50 m  1:28.44  1:26.44   
30  156  Laaksonen Elina  2004  SiWa  04A362  25 m  1:26.56  1:26.56   
31  80  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  50 m  1:29.74  1:27.74   
32  224  Mikkonen Veera  2004  TuUS  04A240  50 m  1:33.33  1:31.33   
33  162  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  25 m  1:32.49  1:32.49   
34  170  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  50 m  1:35.81  1:33.81   
35  98  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  25 m  1:34.09  1:34.09   
36  193  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  25 m  1:36.80  1:36.80   
37  23  Silvola Emmi  2004  HyUS  04B147  25 m  1:37.54  1:37.54   
38  21  Ponnikas Nelli  2004  HyUS  04B112  25 m  1:39.62  1:39.62   
13 v 
58  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  1:06.79  1:04.79   
360  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  50 m  1:07.53  1:05.53   
297  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  25 m  1:06.98  1:06.98   
28  Yritys Saana  2003  HyUS  03A035  25 m  1:07.28  1:07.28   
229  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  25 m  1:08.97  1:08.97   
356  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  50 m  1:12.13  1:10.13   
89  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  50 m  1:12.32  1:10.32   
250  Ahti Peppi-stiina  2003  STRiksu  03A921  25 m  1:10.63  1:10.63   
316  Nikkilä Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  1:12.65  1:10.65   
10  30  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m  1:12.32  1:12.32   
11  111  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  25 m  1:12.59  1:12.59   
12  382  Wuori Edla  2003  NU  03A345  50 m  1:14.69  1:12.69   
13  63  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  50 m  1:16.55  1:14.55   
14  166  Löfgren Henrietta  2003  SiWa  03A262  25 m  1:14.76  1:14.76   
15  223  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:14.98  1:14.98   
16  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  1:15.58  1:15.58   
17  46  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  25 m  1:15.73  1:15.73   
18  323  Pitkäkangas Ella  2003  Vanders  03A206  50 m  1:18.53  1:16.53   
19  152  Kotova Anastasia  2003  SiWa  03A794  50 m  1:20.06  1:18.06   
20  175  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  50 m  1:21.02  1:19.02   
21  54  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  50 m  1:21.34  1:19.34   
22  126  Äikäs Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  1:20.25  1:20.25   
23  113  Tertsunen Saana  2003  RiUS  03A567  25 m  1:21.03  1:21.03   
24  57  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  25 m  1:21.62  1:21.62   
25  84  Malinen Heidi  2003  RiUS  03A352  25 m  1:21.89  1:21.89   
26  232  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  1:23.87  1:23.87   
27  172  Mielty Amanda  2003  SiWa  03A574  25 m  1:27.43  1:27.43   
28  29  Yritys Taiga  2003  HyUS  03A036  25 m       
14 v 
52  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  1:02.60  1:00.60   
310  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  25 m  1:00.74  1:00.74   
284  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  1:03.21  1:01.21   
359  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  1:03.72  1:01.72   
378  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  1:03.27  1:03.27   
143  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  1:05.89  1:03.89   
72  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:04.69  1:04.69   
216  Karell Saana  2002  TuUS  02A869  50 m  1:07.60  1:05.60   
147  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  1:08.99  1:06.99   
10  347  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  1:09.27  1:07.27   
11  214  Jokela Mikaela  2002  TuUS  02A810  50 m  1:09.52  1:07.52   
12  95  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  50 m  1:09.53  1:07.53   
13  139  Harju Sofia  2002  SiWa  02A556  50 m  1:10.27  1:08.27   
14  251  Ekroos Erin  2002  STRiksu  02B006  25 m  1:08.37  1:08.37   
15  219  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  25 m  1:09.95  1:09.95   
16  358  Kääpä Iisa  2002  AQUILA  02A454  50 m  1:15.01  1:13.01   
17  97  Riikonen Henna  2002  RiUS  02B143  25 m  1:14.28  1:14.28   
18  27  Yritys Maria  2002  HyUS  02A147  25 m  1:14.71  1:14.71   
19  140  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  50 m  1:18.89  1:16.89   
20  231  Sauranen Saara  2002  TuUS  02B186  25 m  1:18.69  1:18.69   
21  48  Pitkänen Laura  2002  JUK  02B208  50 m  1:23.39  1:21.39   
22  322  Pakaslahti Lilja  2002  Vanders  02A881  50 m  1:24.07  1:22.07   
23  42  Luostarinen Sanni  2002  JUK  02B200  50 m  1:25.45  1:23.45   
24  128  Aarnikoivu Emma  2002  SiWa  02A254  50 m  1:26.19  1:24.19   
15 v 
370  Kallas Merili  2001  NU  01A876  25 m  1:02.56  1:02.56   
308  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  50 m  1:05.53  1:03.53   
197  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  50 m  1:06.15  1:04.15   
303  Korkeamäki Ciia  2001  Vanders  01A046  50 m  1:06.66  1:04.66   
349  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  25 m  1:04.68  1:04.68   
167  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  50 m  1:06.93  1:04.93   
234  Suihko Maria  2001  TuUS  01B181  25 m  1:04.94  1:04.94   
357  Kotola Vilma  2001  AQUILA  01A426  25 m  1:05.23  1:05.23   
61  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  1:05.88  1:05.88   
10  259  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  25 m  1:06.35  1:06.35   
11  37  Kivi Katariina  2001  JUK  01A988  50 m  1:08.55  1:06.55   
12  68  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  50 m  1:09.52  1:07.52   
13  256  Hämäläinen Venla  2001  Octopus  01B057  50 m  1:10.26  1:08.26   
14  69  Heiskanen Annika  2001  RiUS  01A375  25 m  1:10.65  1:10.65   
15  266  Malinen Oona  2001  Octopus  01A736  50 m  1:14.58  1:12.58   
16  11  Luukkonen Johanna  2001  HyUS  01B060  50 m  1:16.31  1:14.31   
17  290  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  25 m  1:16.58  1:16.58   
18  324  Pulli Jenny  2001  Vanders  01B152  50 m  1:21.52  1:19.52   
19  50  Saarela Emmi  2001  JUK  01A846  25 m       
20  304  Laouari Yasmin  2001  Vanders  01A921  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner