2019-11-14   12:44:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

1_S
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
374  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  1:32.44  1:29.44   
331  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  1:34.63  1:31.63   
59  Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  50 m  1:34.84  1:31.84   
183  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  25 m  1:33.57  1:33.57   
10  Luoma Lumi  2005  HyUS  05A133  50 m  1:38.63  1:35.63   
181  Pekkala Siiri  2005  SiWa  05A211  25 m  1:35.75  1:35.75   
Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  25 m  1:36.73  1:36.73   
160  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  50 m  1:40.47  1:37.47   
103  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  1:38.57  1:38.57   
10  332  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  25 m  1:39.61  1:39.61   
11  64  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  1:40.18  1:40.18   
12  73  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  50 m  1:46.58  1:43.58   
13  361  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  50 m  1:46.80  1:43.80   
14  15  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  25 m  1:44.19  1:44.19   
15  369  Kaivola Sini  2005  NU  05A061  50 m  1:47.69  1:44.69   
16  115  Tuura Inari  2005  RiUS  05A867  25 m  1:47.38  1:47.38   
17  320  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m  1:49.96  1:49.96   
18  Laitinen Jonna Marjatta  2005  HyUS  05A128  25 m  1:53.58  1:53.58   
19  293  Ahvenainen Essi  2005  Vanders  05A073  25 m  1:56.07  1:56.07   
20  26  Wallenius Wilma  2005  HyUS  05A795  25 m       
21  71  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  25 m       
22  376  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  25 m       
12 v 
252  Taiponen Aada  2004  STRiksu  04A449  25 m  1:22.45  1:22.45   
380  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  1:23.30  1:23.30   
309  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:27.30  1:24.30   
203  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  25 m  1:24.46  1:24.46   
39  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  25 m  1:25.01  1:25.01   
353  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  25 m  1:26.95  1:26.95   
Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  25 m  1:28.37  1:28.37   
92  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:29.26  1:29.26   
142  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  1:32.88  1:29.88   
10  176  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  25 m  1:30.42  1:30.42   
11  141  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  50 m  1:35.78  1:32.78   
12  116  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  25 m  1:32.86  1:32.86   
13  328  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  1:38.87  1:35.87   
14  149  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  50 m  1:39.65  1:36.65   
15  105  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  1:37.26  1:37.26   
16  131  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  25 m  1:38.62  1:38.62   
17  165  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  25 m  1:39.66  1:39.66   
18  186  Sinerkari Nanna  2004  SiWa  04A366  50 m  1:42.74  1:39.74   
19  187  Siurola Peppi  2004  SiWa  04A219  50 m  1:43.05  1:40.05   
20  280  Saarinen Vilma  2004  Octopus  04A699  50 m  1:48.51  1:45.51   
21  121  Weckman Vilmiina  2004  RiUS  04A267  25 m  1:47.40  1:47.40   
22  306  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  25 m  1:48.53  1:48.53   
23  177  Nätti Maija  2004  SiWa  04A480  50 m  1:51.68  1:48.68   
24  130  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  25 m  1:48.72  1:48.72   
25  135  Haara Reetta  2004  SiWa  04A530  25 m  1:49.79  1:49.79   
26  334  Vesanen Siiri  2004  Vanders  04A357  50 m  2:02.87  1:59.87   
27  294  Eloranta Silja  2004  Vanders  04A171  25 m  2:00.06  2:00.06   
28  156  Laaksonen Elina  2004  SiWa  04A362  25 m  2:05.59  2:05.59   
29  23  Silvola Emmi  2004  HyUS  04B147  25 m       
30  24  Tarkiainen Sonja  2004  HyUS  04B117  25 m       
13 v 
58  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  1:21.48  1:18.48   
321  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  1:28.18  1:25.18   
360  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  25 m  1:26.29  1:26.29   
28  Yritys Saana  2003  HyUS  03A035  25 m  1:26.84  1:26.84   
297  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  25 m  1:27.11  1:27.11   
111  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  25 m  1:29.96  1:29.96   
229  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  50 m  1:33.14  1:30.14   
46  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  25 m  1:31.29  1:31.29   
356  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  50 m  1:34.67  1:31.67   
10  164  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  25 m  1:32.19  1:32.19   
11  223  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:33.67  1:33.67   
12  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  25 m  1:33.93  1:33.93   
13  226  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  25 m  1:34.00  1:34.00   
14  30  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m  1:35.48  1:35.48   
15  250  Ahti Peppi-stiina  2003  STRiksu  03A921  50 m  1:38.49  1:35.49   
16  29  Yritys Taiga  2003  HyUS  03A036  25 m  1:36.78  1:36.78   
17  175  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  50 m  1:40.67  1:37.67   
18  179  Pantsu Sara  2003  SiWa  03A846  25 m  1:39.39  1:39.39   
19  382  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  1:39.90  1:39.90   
20  169  Mattila Aava  2003  SiWa  03A833  25 m  1:40.57  1:40.57   
21  323  Pitkäkangas Ella  2003  Vanders  03A206  25 m  1:41.44  1:41.44   
22  316  Nikkilä Julie  2003  Vanders  03A256  25 m  1:41.59  1:41.59   
23  57  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  25 m  1:41.92  1:41.92   
24  54  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  25 m  1:48.57  1:48.57   
25  249  Tulkki Kiira  2003  HaUS  03B102  25 m  1:50.89  1:50.89   
26  232  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  50 m  1:54.07  1:51.07   
27  172  Mielty Amanda  2003  SiWa  03A574  25 m       
14 v 
378  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  1:20.37  1:20.37   
143  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  1:23.64  1:20.64   
296  Grundström Tuisku  2002  Vanders  02A014  25 m  1:20.85  1:20.85   
52  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  25 m  1:21.69  1:21.69   
72  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:23.04  1:23.04   
148  Kareinen Jenny  2002  SiWa  02A000  25 m  1:23.67  1:23.67   
251  Ekroos Erin  2002  STRiksu  02B006  50 m  1:27.45  1:24.45   
Kontiainen Aino  2002  HyUS  02A770  25 m  1:27.48  1:27.48   
95  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  50 m  1:31.27  1:28.27   
10  327  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  25 m  1:30.75  1:30.75   
11  42  Luostarinen Sanni  2002  JUK  02B200  25 m  1:37.44  1:37.44   
12  97  Riikonen Henna  2002  RiUS  02B143  25 m  1:38.33  1:38.33   
13  140  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  50 m  1:47.49  1:44.49   
14  322  Pakaslahti Lilja  2002  Vanders  02A881  50 m  1:57.08  1:54.08   
15 v 
100  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  1:13.57  1:13.57   
77  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  25 m  1:22.68  1:22.68   
349  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  50 m  1:26.94  1:23.94   
256  Hämäläinen Venla  2001  Octopus  01B057  25 m  1:27.26  1:27.26   
259  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  25 m  1:28.82  1:28.82   
234  Suihko Maria  2001  TuUS  01B181  50 m  1:34.63  1:31.63   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner