2019-09-22   18:34:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2016, Stenungsund

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 100m Medley F 12 
 
Sponsor: Aspenbad 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:17.14   
102  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:17.22   
20  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:20.16   
215  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  1:21.25   
30  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  1:23.37   
246  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:24.45   
245  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  1:26.24   
156  Sundblad Liine  2004  MASS  AS4404  25 m  1:27.09   
164  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:27.56   
10  138  Scheutz Attefors Matilda  2004  MASS  AS6404  25 m  1:28.12   
11  255  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  1:28.20   
12  233  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  1:28.59   
13  78  Zhirkova Polina  2004  KUNGÄLV  AN4204  25 m  1:29.07   
14  94  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  1:29.36   
15  126  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  25 m  1:29.40   
16  15  Buer Levy Stella  2004  GÖTEBORG  AZ3604  25 m  1:30.44   
17  167  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  1:30.67   
18  70  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  1:30.89   
19  127  Ohlsson Linnea  2004  MASS  AS7204  25 m  1:32.10   
20  76  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  1:33.32   
21  147  Sonesson Linnea  2004  MASS  AK0104  25 m  1:35.95   
22  159  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  1:37.96   
23  52  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  BR2604  25 m  1:38.01   
24  96  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  1:38.73   
25  143  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  1:39.24   
26  83  Anderson Lisa  2004  MASS  BK3804  25 m  1:40.02   
27  217  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  1:41.26   
28  150  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  1:41.95   
29  128  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  1:42.35   
30  163  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  25 m  1:43.05   
31  28  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  1:44.49   
32  160  Söderström Emilia  2004  MASS  BF6804  25 m  1:45.23   
33  38  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  1:54.17   
34  Prytz Malin  2004  ALE    25 m     
35  13  Ahlstrand Linnea  2004  GÖTEBORG  BK6404  25 m     
36  26  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  25 m     
37  33  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  25 m     
38  59  Honsberg Ebba  2004  KUNGÄLV  BH7604  25 m     
39  62  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  25 m     
40  65  Kristiansson Hannah  2004  KUNGÄLV  BR4604  25 m     
41  133  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m     
42  166  Wikström Alexandra  2004  MASS  BO5404  25 m     
43  263  Hadj Belgacem Sandra  2004  ÅMÅLS SS  BV6604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  26 november 2016 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  14:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner