2019-09-20   07:55:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD to Head 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag (Direkt Final)

6_S
Gren 6, 200m Frisim Herrar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  25 m  2:03.20   
377  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  2:03.70   
304  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  2:06.96   
641  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  2:07.37   
271  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  2:08.81   
658  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  2:10.12   
536  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  50 m  2:10.81   
71  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  2:12.50   
542  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  2:13.03   
10  298  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  2:14.12   
11  275  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  50 m  2:14.17   
12  335  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  2:15.23   
13  144  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  2:15.75   
14  245  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  2:16.53   
15  48  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  25 m  2:16.55   
16  161  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  2:17.10   
17  248  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  50 m  2:17.50   
18  523  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  2:17.61   
19  736  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  50 m  2:17.62   
20  130  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:18.14   
21  301  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  2:18.39   
22  217  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  2:18.60   
23  399  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  2:18.75   
24  177  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  2:19.36   
25  616  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  2:20.64   
26  520  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  2:21.21   
27  559  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  2:21.52   
28  119  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  2:22.32   
29  158  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  2:22.91   
30  544  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  50 m  2:23.00   
31  295  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  2:23.66   
32  110  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  2:23.89   
33  339  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  2:24.68   
34  312  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  50 m  2:25.47   
35  212  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  2:26.26   
36  503  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  50 m  2:26.37   
37  267  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  50 m  2:27.23   
38  290  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  2:27.25   
39  525  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  2:27.51   
40  484  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  2:28.39   
41  143  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  2:29.49   
42  628  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  2:29.50   
43  68  Parsa Arian  2002  JÄRFÄLLA S  AD3302  25 m  2:29.97   
44  223  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  2:30.06   
45  63  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  2:30.59   
46  480  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  2:31.44   
47  648  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  2:32.81   
48  612  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  2:32.95   
49  174  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  2:36.00   
50  342  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  2:36.51   
51  706  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  2:36.58   
52  548  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  50 m  2:37.69   
53  742  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  50 m  2:37.90   
54  185  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  2:39.52   
55  167  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  2:42.17   
56  69  Parsa Daniel  2003  JÄRFÄLLA S  AL8503  25 m  2:42.24   
57  735  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  50 m  2:42.64   
58  698  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  50 m  2:42.68   
59  180  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  2:43.09   
60  322  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  2:43.26   
61  611  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  2:44.16   
62  721  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  50 m  2:45.51   
63  500  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  2:47.99   
64  141  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  2:48.16   
65  201  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  25 m  2:48.36   
66  44  Gunnarsson Jonsson Pontus  2003  JÄRFÄLLA S  AF3303  50 m  2:48.64   
67  699  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  2:50.57   
68  424  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  2:54.31   
69  310  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  2:59.41   
70  341  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  3:36.74   
71  547  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  25 m     
72  690  Dahlberg Larsson Zim  2003  SPIF SF  AV1503  25 m     
73  696  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  25 m     
74  703  Hjälm Emanuel  2002  SPIF SF  AV2702  25 m     
75  726  Njegovanovic Adam  2003  SPIF SF  AW5703  25 m     
76  743  Ullberg Harrison Tom  2003  SPIF SF  AZ6103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner