2019-10-18   03:14:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD to Head 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag (Direkt Final)

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Polisen HEAD to Head 2016    Utskriftsdatum  07 oktober 2016   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  16:42   
  Arrangör  Polisens IF Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 oktober 2016         
 
 
 
Gren 7, 400m Frisim Damer 15-16  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
184  Noémi Andras  2001  BJ1601  SPÅRVÄGEN    25m  5:36.23 
711  Hjördis Köhler  2001  BM6401  SPIF SF    25m  5:34.01 
697  Tuva Glimmerud-Gullbjörk  2000  BP6600  SPIF SF    25m  5:29.91 
273  Elin Öberg  2000  BA6600  SPÅRVÄGEN    25m  5:19.90 
155  Ella Langell Högblom  2001  BF1801  SKURU IK    25m  5:17.73 
679  Alice Albinzon  2000  AY1200  SPIF SF    25m  5:18.80 
153  Matilda Högberg-Klang  2000  AU3600  SKURU IK    25m  5:24.53 
233  Alicia Kjerrman  2001  BL6801  SPÅRVÄGEN    50m  5:33.12 
263  Linda Svensson  2000  AR8200  SPÅRVÄGEN    25m  5:35.05 
621  Camila Valenzuela Jorquera  2001  BK1601  ÖSMO SS    25m  6:05.92 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
537  Vanessa Hübinette  2001  AY1201  VÄSBY SS    25m  5:12.23 
79  Linnea Wall  2001  AV1601  JÄRFÄLLA S    25m  5:07.86 
391  Rebecca Zerne  2001  AS8401  SÖDERTÖRN    25m  5:02.30 
745  Caroline Wallenborg  2000  AL3800  SPIF SF    25m  4:58.55 
249  Fanny Odin  2000  AR7200  SPÅRVÄGEN    25m  4:57.63 
715  Alexandra Lindén  2001  BG4801  SPIF SF    50m  4:57.94 
489  Frida Nöu  2001  AC2801  TÄBY SIM    25m  5:02.04 
225  Kristin Jansson  2001  BC4601  SPÅRVÄGEN    25m  5:03.38 
472  Anna Ladis  2001  BH7801  TÄBY SIM    25m  5:10.77 
701  Andrea Grill  2000  BH8400  SPIF SF    25m  5:13.76 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
108  Louise Ericsson  2001  AN8601  SALTSJÖB    50m  4:53.31 
299  Saga Skarin  2000  AP3400  SKK    25m  4:49.47 
291  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    25m  4:46.12 
680  Hermella Alem  2000  AK1600  SPIF SF    25m  4:41.31 
76  Elin Södersten  2000  AI5800  JÄRFÄLLA S    25m  4:30.52 
36  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  JÄRFÄLLA S    25m  4:40.99 
292  Elsa Nordström  2001  AV9401  SKK    25m  4:42.86 
372  Emily Lamb  2000  BL0600  SÖDERTÖRN    25m  4:47.31 
496  Esther Rydbeck Nordén  2001  BN8801  TÄBY SIM    25m  4:50.80 
187  Julia Augustsson  2000  BC9200  SPÅRVÄGEN    25m  4:55.61 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  16:42 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner