2019-09-18   23:56:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD to Head 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 100m Frisim Damer 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
55  Kinane Hannah  2006  JÄRFÄLLA S  AC5406  25 m  1:19.94   
181  Alkas Alias Alexandra  2006  SPÅRVÄGEN  AE2406  25 m  1:20.78   
145  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  1:24.75   
427  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:26.31   
311  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  1:26.75   
80  Wallin Mira  2006  JÄRFÄLLA S  AC6406  25 m  1:27.14   
348  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  1:30.59   
215  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  25 m  1:30.99   
154  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  1:31.94   
10  221  Holmberg Ella  2006  SPÅRVÄGEN  AK7406  50 m  1:34.17   
11  140  Bäckström Linnea  2006  SKURU IK  AH8806  25 m  1:35.84   
12  117  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  1:38.40   
13  437  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  1:43.21   
14  476  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:45.31   
15  483  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  1:47.29   
16  418  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m     
17  475  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m     
18  652  Lundmark Angnes  2006  SS04  AH2806  25 m     
19  693  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m     
20  739  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
2_S
Gren 2, 100m Frisim Herrar 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
378  Pavlovic Cano Nicola  2007  SÖDERTÖRN  AC2507  25 m  1:22.05   
236  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  1:22.70   
355  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  50 m  1:24.03   
227  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  25 m  1:29.66   
423  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:30.30   
442  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  50 m  1:33.30   
514  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  50 m  1:34.89   
438  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  50 m  1:37.37   
353  Welin-Berger Simon  2006  SÖDERTÄLJE  AB6306  50 m  1:44.34   
10  344  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  1:49.65   
11  388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m     
12  434  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  25 m     
13  447  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  25 m     
14  462  Hogg Joel  2007  TÄBY SIM  AD6307  25 m     
15  499  Seel Jesper  2006  TÄBY SIM  AN9306  25 m     
16  511  Al-Ubaidi Emil  2006  TÄBY SIM  AE0306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
3_S
Gren 3, 200m Frisim Damer 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
61  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  25 m  2:27.73   
157  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  2:30.35   
266  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  2:32.11   
565  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  2:34.14   
467  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  2:34.57   
282  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  2:36.33   
682  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  50 m  2:36.68   
78  Tsirona Ioanna  2004  JÄRFÄLLA S  AE2404  25 m  2:37.64   
570  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  2:38.23   
10  533  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  2:39.85   
11  333  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  2:40.46   
12  569  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  2:42.51   
13  430  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  2:43.29   
14  337  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  50 m  2:44.07   
15  58  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  2:44.90   
16  188  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  2:45.19   
17  47  Hansen Sofia  2004  JÄRFÄLLA S  AL9604  50 m  2:47.01   
18  139  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  2:47.62   
19  474  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  2:48.21   
20  657  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  2:49.07   
21  552  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  2:50.98   
22  441  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  2:50.99   
23  446  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  2:51.94   
24  45  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  50 m  2:52.38   
25  46  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  50 m  2:54.14   
26  614  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  2:54.69   
27  650  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  2:55.11   
28  741  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  2:55.45   
29  146  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  2:55.46   
30  250  Olsson Veronica  2005  SPÅRVÄGEN  AG6805  25 m  2:55.61   
31  235  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  2:57.01   
32  550  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  2:57.05   
33  502  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  2:57.80   
34  422  Bailey Darcey  2004  TÄBY SIM  BH3404  25 m  2:58.44   
35  142  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  2:58.57   
36  485  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM  BH0604  25 m  3:00.47   
37  164  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  3:00.80   
38  81  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  50 m  3:02.57   
39  568  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  50 m  3:03.56   
40  54  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  3:03.57   
41  435  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  3:04.60   
42  737  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  50 m  3:04.64   
43  538  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  3:04.98   
44  166  Read Melody  2005  SKURU IK  AU8605  25 m  3:06.73   
45  670  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  3:07.20   
46  431  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  3:07.23   
47  456  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  3:09.19   
48  481  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  3:10.10   
49  268  Uddeholt Lisa  2005  SPÅRVÄGEN  AX6405  50 m  3:10.92   
50  460  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  3:12.18   
51  758  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m  3:14.03   
52  136  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  3:14.53   
53  351  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  50 m  3:16.12   
54  316  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  50 m  3:16.39   
55  498  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  3:17.24   
56  517  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  50 m  3:18.60   
57  323  Hellberg Aliette  2004  SÖDERTÄLJE  AL5204  25 m  3:18.66   
58  508  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  50 m  3:19.49   
59  759  Morota Nova  2005  SPÅRVÄGEN  AJ6405  50 m  3:19.53   
60  209  Groth Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AV2605  50 m  3:20.82   
61  204  Färm Alina  2005  SPÅRVÄGEN  AV3605  50 m  3:21.10   
62  358  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  3:22.47   
63  331  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  3:27.55   
64  458  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  50 m  3:28.15   
65  708  Kelkay Amanda  2005  SPIF SF  AK9805  50 m  3:30.89   
66  206  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  25 m  3:36.21   
67  346  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  50 m  3:39.39   
68  319  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  50 m  3:51.85   
69  246  Nivenius Karolina  2005  SPÅRVÄGEN  BC8405  25 m  3:52.16   
70  40  Finnhammar Stella  2005  JÄRFÄLLA S  AO7805  25 m     
71  52  Iwarson Hanna  2005  JÄRFÄLLA S  AI7805  25 m     
72  72  Sidén Emelie  2005  JÄRFÄLLA S  AL9605  25 m     
73  176  Åhlen Wilma  2005  SKURU IK  AO8205  25 m     
74  199  Eld Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AS5205  25 m     
75  265  Tjäder Vera  2005  SPÅRVÄGEN  AX3405  25 m     
76  421  Aronsson Erika  2005  TÄBY SIM  AM2205  25 m     
77  436  Day Julia  2005  TÄBY SIM  AT9805  25 m     
78  440  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m     
79  478  Lindgren Junie  2004  TÄBY SIM  BO2604  25 m     
80  482  Lowbrink Edla  2004  TÄBY SIM  BT3404  25 m     
81  490  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m     
82  505  Sundberg Nora  2005  TÄBY SIM  AP4205  25 m     
83  513  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m     
84  656  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m     
85  689  Bäckström Leia  2004  SPIF SF  BT4804  25 m     
86  714  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  25 m     
87  716  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  25 m     
88  717  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m     
89  718  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
4_S
Gren 4, 200m Frisim Herrar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
67  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  2:20.54   
518  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  2:32.32   
65  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  2:32.49   
712  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  2:33.43   
300  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  2:37.57   
493  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  50 m  2:39.87   
350  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  2:41.45   
84  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  2:47.02   
330  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  25 m  3:02.45   
10  186  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  3:03.70   
11  329  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  3:03.73   
12  470  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  50 m  3:04.74   
13  260  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  25 m  3:04.88   
14  241  Malm Carl  2005  SPÅRVÄGEN  AL7905  50 m  3:11.00   
15  466  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  50 m  3:16.72   
16  317  Bärgaskörd Jona  2004  SÖDERTÄLJE  AU6704  25 m  3:16.97   
17  183  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  3:20.60   
18  321  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m  3:32.28   
19  133  Araskog Martin  2004  SKURU IK  AJ4704  25 m  3:34.94   
20  214  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  50 m  3:54.45   
21  39  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m     
22  50  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m     
23  51  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m     
24  74  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m     
25  194  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  25 m     
26  254  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  25 m     
27  318  Carlbaum Vidar  2005  SÖDERTÄLJE  AR9305  25 m     
28  320  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m     
29  327  Johansson Joakim  2005  SÖDERTÄLJE  AK7105  25 m     
30  389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m     
31  419  Amanbaev Adam  2005  TÄBY SIM  AI6305  25 m     
32  457  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
5_S
Gren 5, 200m Frisim Damer 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
328  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  2:11.36   
756  Roloff Emma  2002  SÖDERTÖRN  at6402  25 m  2:11.50   
554  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  2:13.65   
38  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  50 m  2:14.72   
746  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  2:15.79   
336  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  2:16.62   
710  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  2:17.12   
49  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  2:17.18   
60  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m  2:17.35   
10  218  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  2:17.74   
11  281  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  2:18.81   
12  109  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  2:18.92   
13  62  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  25 m  2:19.43   
14  178  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  2:20.32   
15  347  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  2:20.38   
16  276  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  2:20.56   
17  443  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  25 m  2:21.40   
18  653  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  2:21.73   
19  75  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  25 m  2:21.94   
20  77  Tsirona Dimitra  2002  JÄRFÄLLA S  AP3602  25 m  2:22.70   
21  280  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  25 m  2:23.56   
22  302  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  2:24.28   
23  567  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  2:24.53   
24  222  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  50 m  2:25.90   
25  352  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  2:25.90   
26  35  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  25 m  2:25.94   
27  83  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  25 m  2:25.96   
28  531  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  2:25.96   
29  148  Hansson Tora  2002  SKURU IK  AW6802  25 m  2:26.40   
30  57  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  50 m  2:26.47   
31  242  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  2:26.88   
32  551  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  2:27.02   
33  545  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  2:27.14   
34  432  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  2:27.23   
35  504  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  2:27.43   
36  357  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  2:27.84   
37  529  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  2:28.35   
38  272  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  2:28.61   
39  53  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  50 m  2:28.95   
40  70  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  2:29.06   
41  734  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  2:31.60   
42  683  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  2:31.99   
43  213  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  2:32.37   
44  33  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  50 m  2:32.83   
45  406  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  2:32.91   
46  306  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  2:34.02   
47  334  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  2:34.13   
48  527  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  2:34.66   
49  409  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  2:35.28   
50  179  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  2:36.19   
51  412  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  2:36.26   
52  539  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  2:36.55   
53  534  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  50 m  2:36.68   
54  654  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  2:36.98   
55  702  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  2:37.03   
56  629  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  2:37.18   
57  747  Vang-Jensen Caroline  2003  SPIF SF  BV0803  25 m  2:37.57   
58  564  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  2:38.13   
59  305  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  2:38.47   
60  314  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  2:38.71   
61  151  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  2:39.19   
62  707  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  2:39.39   
63  349  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  2:39.99   
64  633  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  50 m  2:40.53   
65  43  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  2:42.18   
66  289  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  2:43.60   
67  354  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  2:43.73   
68  666  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  2:43.74   
69  416  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  2:44.69   
70  278  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  2:45.35   
71  37  de Besche Ebba  2003  JÄRFÄLLA S  AD0803  25 m  2:46.29   
72  247  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  2:48.86   
73  444  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  50 m  2:49.55   
74  340  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  2:50.87   
75  728  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  2:54.69   
76  672  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  2:55.90   
77  561  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  2:59.70   
78  618  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  3:01.01   
79  356  Yitbarek Simona  2003  SÖDERTÄLJE  BW3603  25 m  3:18.19   
80  733  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m  3:29.70   
81  338  Müller Vilma  2002  SÖDERTÄLJE  AV7802  25 m  3:41.84   
82  124  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m     
83  279  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m     
84  296  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m     
85  405  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m     
86  526  Azarian Diana  2003  VÄSBY SS  AV6803  25 m     
87  528  Barzelatto Julia  2002  VÄSBY SS  BV8602  25 m     
88  541  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  25 m     
89  557  Rehnström Oline  2002  VÄSBY SS  BV7402  25 m     
90  563  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m     
91  627  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m     
92  635  Engström Ronja  2002  SS04  BJ7802  25 m     
93  643  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m     
94  651  Lumby Jessen Benedicte  2003  SS04  BW5403  25 m     
95  659  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  25 m     
96  730  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  25 m     
97  750  Viazovskaia Puma  2003  SPIF SF  CA5603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
6_S
Gren 6, 200m Frisim Herrar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  25 m  2:03.20   
377  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  2:03.70   
304  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  2:06.96   
641  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  2:07.37   
271  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  2:08.81   
658  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  2:10.12   
536  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  50 m  2:10.81   
71  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  2:12.50   
542  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  2:13.03   
10  298  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  2:14.12   
11  275  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  50 m  2:14.17   
12  335  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  2:15.23   
13  144  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  2:15.75   
14  245  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  2:16.53   
15  48  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  25 m  2:16.55   
16  161  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  2:17.10   
17  248  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  50 m  2:17.50   
18  523  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  2:17.61   
19  736  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  50 m  2:17.62   
20  130  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:18.14   
21  301  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  2:18.39   
22  217  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  50 m  2:18.60   
23  399  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  2:18.75   
24  177  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  2:19.36   
25  616  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  2:20.64   
26  520  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  2:21.21   
27  559  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  2:21.52   
28  119  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  2:22.32   
29  158  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  2:22.91   
30  544  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  50 m  2:23.00   
31  295  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  2:23.66   
32  110  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  2:23.89   
33  339  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  2:24.68   
34  312  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  50 m  2:25.47   
35  212  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  2:26.26   
36  503  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  50 m  2:26.37   
37  267  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  50 m  2:27.23   
38  290  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  2:27.25   
39  525  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  2:27.51   
40  484  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  2:28.39   
41  143  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  2:29.49   
42  628  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  2:29.50   
43  68  Parsa Arian  2002  JÄRFÄLLA S  AD3302  25 m  2:29.97   
44  223  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  2:30.06   
45  63  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  2:30.59   
46  480  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  2:31.44   
47  648  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  2:32.81   
48  612  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  2:32.95   
49  174  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  2:36.00   
50  342  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  2:36.51   
51  706  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  2:36.58   
52  548  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  50 m  2:37.69   
53  742  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  50 m  2:37.90   
54  185  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  2:39.52   
55  167  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  2:42.17   
56  69  Parsa Daniel  2003  JÄRFÄLLA S  AL8503  25 m  2:42.24   
57  735  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  50 m  2:42.64   
58  698  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  50 m  2:42.68   
59  180  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  50 m  2:43.09   
60  322  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  2:43.26   
61  611  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  2:44.16   
62  721  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  50 m  2:45.51   
63  500  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  2:47.99   
64  141  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  2:48.16   
65  201  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  25 m  2:48.36   
66  44  Gunnarsson Jonsson Pontus  2003  JÄRFÄLLA S  AF3303  50 m  2:48.64   
67  699  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  2:50.57   
68  424  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  2:54.31   
69  310  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  2:59.41   
70  341  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  3:36.74   
71  547  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  25 m     
72  690  Dahlberg Larsson Zim  2003  SPIF SF  AV1503  25 m     
73  696  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  25 m     
74  703  Hjälm Emanuel  2002  SPIF SF  AV2702  25 m     
75  726  Njegovanovic Adam  2003  SPIF SF  AW5703  25 m     
76  743  Ullberg Harrison Tom  2003  SPIF SF  AZ6103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
7_S
Gren 7, 400m Frisim Damer 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
76  Södersten Elin  2000  JÄRFÄLLA S  AI5800  25 m  4:30.52   
36  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  25 m  4:40.99   
680  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  4:41.31   
292  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  4:42.86   
291  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  4:46.12   
325  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  4:46.94   
372  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  25 m  4:47.31   
299  Skarin Saga  2000  SKK  AP3400  25 m  4:49.47   
496  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  4:50.80   
10  108  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  50 m  4:53.31   
11  187  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  4:55.61   
12  294  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m  4:56.11   
13  249  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  4:57.63   
14  715  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  50 m  4:57.94   
15  745  Wallenborg Caroline  2000  SPIF SF  AL3800  25 m  4:58.55   
16  489  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  5:02.04   
17  391  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  25 m  5:02.30   
18  225  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  5:03.38   
19  308  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  5:03.86   
20  79  Wall Linnea  2001  JÄRFÄLLA S  AV1601  25 m  5:07.86   
21  472  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  5:10.77   
22  537  Hübinette Vanessa  2001  VÄSBY SS  AY1201  25 m  5:12.23   
23  701  Grill Andrea  2000  SPIF SF  BH8400  25 m  5:13.76   
24  155  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  5:17.73   
25  679  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  5:18.80   
26  273  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  5:19.90   
27  153  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  5:24.53   
28  697  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SPIF SF  BP6600  25 m  5:29.91   
29  233  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  50 m  5:33.12   
30  711  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  5:34.01   
31  459  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  5:34.25   
32  263  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  5:35.05   
33  184  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  5:36.23   
34  621  Valenzuela Jorquera Camila  2001  ÖSMO SS  BK1601  25 m  6:05.92   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
8_S
Gren 8, 400m Frisim Herrar 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
41  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  4:20.93   
705  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  4:24.74   
383  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  25 m  4:27.73   
286  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  4:32.50   
303  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  4:32.69   
82  Westberg Pontus  2000  JÄRFÄLLA S  AS9500  25 m  4:33.41   
284  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  4:33.54   
738  Stålmarck David  2001  SPIF SF  AI4701  25 m  4:35.14   
66  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  4:36.33   
10  687  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  4:40.61   
11  288  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  4:48.12   
12  64  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  25 m  4:48.58   
13  692  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  4:54.93   
14  32  Adelöw Anton  2001  JÄRFÄLLA S  AI5901  25 m  4:55.35   
15  324  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  50 m  5:06.67   
16  553  Olsson Anton  2001  VÄSBY SS  AO0301  25 m  5:15.41   
17  171  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  5:22.18   
18  566  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  5:24.00   
19  740  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  25 m  5:27.28   
20  620  Tegbo Sebastian  2001  ÖSMO SS  AT9501  50 m  5:30.91   
21  315  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  50 m  5:56.52   
22  326  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  50 m  6:11.46   
23  748  Vang-Jensen Christoffer  2001  SPIF SF  AZ5301  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
9_S
Gren 9, 400m Frisim Damer 17 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
262  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  4:23.90   
191  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  4:34.26   
686  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  4:37.02   
688  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  4:37.38   
729  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  4:39.61   
684  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  4:43.16   
205  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  4:48.52   
297  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  4:57.00   
208  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  50 m  4:58.00   
10  202  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  4:58.91   
11  203  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  5:09.00   
12  198  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  50 m  5:19.55   
13  224  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  5:22.27   
14  704  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  5:30.69   
15  196  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m  5:43.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
10_S
Gren 10, 400m Frisim Herrar 17 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
732  Q Hammarlind Joakim  1993  SPIF SF  AM7593  25 m  3:59.72   
694  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  4:09.33   
257  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  4:12.07   
695  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  4:17.29   
731  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  25 m  4:19.64   
751  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  4:20.11   
277  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m  4:25.19   
722  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  25 m  4:25.88   
752  Åström Alfred  1997  SPIF SF  AP0197  25 m  4:26.95   
10  727  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  4:27.21   
11  691  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  4:27.59   
12  252  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  4:30.92   
13  757  Tingbrand Wilmer  1998  SÖDERTÖRN  am2998  25 m  4:32.15   
14  370  Jändel Viktor  1996  SÖDERTÖRN  AV6196  25 m  4:46.43   
15  258  Stupane Rudolfs  1999  SPÅRVÄGEN  AX0599  50 m  4:59.89   
16  190  Bladin Samuel  1999  SPÅRVÄGEN  AO4399  25 m  5:17.68   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
11_S
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
181  Alkas Alias Alexandra  2006  SPÅRVÄGEN  AE2406  25 m  42.63   
17  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  50 m  45.41   
215  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  25 m  46.87   
221  Holmberg Ella  2006  SPÅRVÄGEN  AK7406  25 m  47.07   
427  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  47.11   
55  Kinane Hannah  2006  JÄRFÄLLA S  AC5406  25 m  47.76   
Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m  48.01   
145  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  49.53   
639  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  49.59   
10  30  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  50 m  50.48   
11  348  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  50.82   
12  652  Lundmark Angnes  2006  SS04  AH2806  25 m  51.43   
13  154  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  51.53   
14  739  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  25 m  52.82   
15  373  Lundberg Malva  2007  SÖDERTÖRN  AM6207  25 m  53.24   
16  311  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  50 m  54.12   
17  92  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  25 m  54.74   
18  162  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  55.22   
19  80  Wallin Mira  2006  JÄRFÄLLA S  AC6406  25 m  55.31   
20  476  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  55.41   
21  363  Coles Adiyat  2008  SÖDERTÖRN  AB1808  25 m  55.74   
22  117  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  55.93   
23  519  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  50 m  56.19   
24  693  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  50 m  56.23   
25  437  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  57.63   
26  483  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  57.83   
27  264  Thunberg Agnes  2007  SPÅRVÄGEN  AD8807  50 m  57.94   
28  126  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  57.97   
29  216  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  25 m  58.00   
30  219  Hjort Mowitz Lola  2006  SPÅRVÄGEN  AI8406  25 m  58.04   
31  229  Karlsson Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  AD4807  25 m  58.20   
32  120  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  58.22   
33  475  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  50 m  58.43   
34  114  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  59.89   
35  115  Leira Hagberg Alva  2006  SALTSJÖB  AS2606  25 m  59.97   
36  274  Öhlén Astrid  2006  SPÅRVÄGEN  AV5206  50 m  1:00.78   
37  253  Rollvén Carla  2006  SPÅRVÄGEN  BA4406  25 m  1:02.94   
38  98  Björkholm Linnea  2008  SALTSJÖB  AD7408  25 m  1:16.45   
39  116  Löwenthal Sophie  2007  SALTSJÖB  AM3607  25 m  1:17.39   
40  197  Egmar Stella  2006  SPÅRVÄGEN  AW9806  25 m     
41  418  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m     
42  450  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM  AN2807  25 m     
43  461  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  25 m     
44  468  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
12_S
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
355  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  44.72   
423  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  46.55   
378  Pavlovic Cano Nicola  2007  SÖDERTÖRN  AC2507  25 m  46.62   
388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  47.15   
514  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  48.58   
236  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  50.50   
438  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  51.33   
227  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  25 m  52.43   
434  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  25 m  53.58   
10  442  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  50 m  54.63   
11  353  Welin-Berger Simon  2006  SÖDERTÄLJE  AB6306  25 m  56.26   
12  137  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  57.67   
13  344  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  1:01.14   
14  511  Al-Ubaidi Emil  2006  TÄBY SIM  AE0306  25 m  1:04.63   
15  207  Geaney Oliver  2006  SPÅRVÄGEN  AH0506  25 m  1:07.54   
16  462  Hogg Joel  2007  TÄBY SIM  AD6307  25 m     
17  465  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  25 m     
18  499  Seel Jesper  2006  TÄBY SIM  AN9306  25 m     
19  522  Zhao William  2006  TÄBY SIM  AN8306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
13_S
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
333  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  1:22.19   
569  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:22.25   
570  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  1:22.89   
61  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  25 m  1:23.40   
392  Åkerman Josefine  2004  SÖDERTÖRN  BL3404  25 m  1:25.52   
78  Tsirona Ioanna  2004  JÄRFÄLLA S  AE2404  25 m  1:25.53   
439  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  1:29.56   
266  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:29.76   
157  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  1:29.99   
10  682  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:30.24   
11  282  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  1:31.43   
12  14  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  1:32.74   
13  149  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:33.29   
14  441  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  1:33.54   
15  650  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  1:33.66   
16  555  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  1:34.04   
17  552  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  1:34.55   
18  741  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  1:34.84   
19  235  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  1:35.39   
20  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  1:35.92   
21  269  Vaamonde Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  50 m  1:36.15   
22  188  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  1:36.54   
23  146  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:36.75   
24  431  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:36.88   
25  139  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:37.02   
26  10  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  1:37.31   
27  533  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:37.36   
28  45  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  1:37.37   
29  474  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:37.65   
30  657  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  1:37.66   
31  614  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  1:37.84   
32  337  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  1:37.99   
33  550  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  1:38.09   
34  713  Lidman Shirley  2004  SPIF SF  BB6404  25 m  1:38.18   
35  351  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  1:38.41   
36  656  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  1:38.93   
37  22  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  1:38.94   
38  565  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:39.30   
39  54  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  1:40.48   
40  502  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:40.64   
41  517  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  50 m  1:40.79   
42  543  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  50 m  1:40.85   
43  467  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m  1:41.01   
44  47  Hansen Sofia  2004  JÄRFÄLLA S  AL9604  25 m  1:41.04   
45  737  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  25 m  1:41.06   
46  204  Färm Alina  2005  SPÅRVÄGEN  AV3605  25 m  1:41.46   
47  674  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  25 m  1:41.53   
48  81  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  1:41.67   
49  422  Bailey Darcey  2004  TÄBY SIM  BH3404  25 m  1:41.70   
50  199  Eld Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AS5205  25 m  1:41.72   
51  498  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  1:41.88   
52  421  Aronsson Erika  2005  TÄBY SIM  AM2205  25 m  1:42.01   
53  430  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:43.71   
54  164  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:43.98   
55  758  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m  1:44.03   
56  481  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:44.64   
57  250  Olsson Veronica  2005  SPÅRVÄGEN  AG6805  25 m  1:44.88   
58  718  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m  1:44.89   
59  568  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  1:44.96   
60  435  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:45.29   
61  446  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:45.33   
62  192  Chiuarzzo Åström Kristina  2004  SPÅRVÄGEN  BG1204  50 m  1:45.62   
63  209  Groth Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AV2605  25 m  1:46.81   
64  655  Mitrovic Isidora  2005  SS04  AS2205  25 m  1:46.93   
65  25  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  1:47.03   
66  331  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  1:47.31   
67  508  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  1:47.38   
68  460  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  1:47.50   
69  89  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  25 m  1:47.92   
70  319  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  1:48.18   
71  323  Hellberg Aliette  2004  SÖDERTÄLJE  AL5204  25 m  1:48.20   
72  93  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  25 m  1:48.28   
73  27  Tran Phan Vy Anh  2005  AUi  05A539  50 m  1:48.30   
74  176  Åhlen Wilma  2005  SKURU IK  AO8205  25 m  1:48.42   
75  433  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  25 m  1:49.02   
76  456  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  50 m  1:49.10   
77  88  Dombos Alice  2004  LIDINGÖ SK  BI7804  25 m  1:49.15   
78  759  Morota Nova  2005  SPÅRVÄGEN  AJ6405  25 m  1:49.76   
79  538  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  1:49.84   
80  246  Nivenius Karolina  2005  SPÅRVÄGEN  BC8405  25 m  1:50.51   
81  513  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  1:50.55   
82  478  Lindgren Junie  2004  TÄBY SIM  BO2604  25 m  1:51.09   
83  52  Iwarson Hanna  2005  JÄRFÄLLA S  AI7805  25 m  1:51.82   
84  107  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  1:52.32   
85  482  Lowbrink Edla  2004  TÄBY SIM  BT3404  25 m  1:52.93   
86  587  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  1:54.42   
87  265  Tjäder Vera  2005  SPÅRVÄGEN  AX3405  25 m  1:55.18   
88  535  Garbrant Stella  2004  VÄSBY SS  BH2204  25 m  1:55.22   
89  40  Finnhammar Stella  2005  JÄRFÄLLA S  AO7805  25 m  1:55.30   
90  316  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  1:55.36   
91  268  Uddeholt Lisa  2005  SPÅRVÄGEN  AX6405  25 m  1:55.89   
92  346  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  1:55.90   
93  458  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:56.09   
94  717  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  1:57.13   
95  479  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:57.73   
96  716  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  25 m  1:58.27   
97  708  Kelkay Amanda  2005  SPIF SF  AK9805  50 m  1:58.92   
98  485  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM  BH0604  25 m  2:01.99   
99  507  Svärd Tilda  2005  TÄBY SIM  BB9405  25 m  2:02.34   
100  122  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  2:03.60   
101  358  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  2:03.90   
102  206  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  25 m  2:07.17   
103  232  Kidane Theodora  2005  SPÅRVÄGEN  BG7205  25 m  2:10.72   
104  113  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m     
105  123  Pantzar Linnea  2005  SALTSJÖB  BE9405  25 m     
106  237  Lindgren Maja  2005  SPÅRVÄGEN  BI8205  25 m     
107  429  Boije-Lundgren Emeli  2005  TÄBY SIM  BL5605  25 m     
108  436  Day Julia  2005  TÄBY SIM  AT9805  25 m     
109  440  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m     
110  487  Nordin Lund Filippa  2005  TÄBY SIM  BL1605  25 m     
111  490  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m     
112  632  Dicander Tove  2005  SS04  BI0805  25 m     
113  647  Krans Cecilia  2005  SS04  BL4805  25 m     
114  667  Svanberg Lisa  2005  SS04  BG6605  25 m     
115  673  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  25 m     
116  689  Bäckström Leia  2004  SPIF SF  BT4804  25 m     
117  714  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
14_S
Gren 14, 100 Bröstsim Herrar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
518  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  1:16.41   
389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:17.48   
67  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  1:20.95   
725  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  1:26.09   
65  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  1:28.03   
712  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:29.10   
493  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  25 m  1:29.93   
Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  1:32.30   
350  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  1:33.36   
10  260  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  25 m  1:33.43   
11  530  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  1:33.85   
12  186  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  1:35.46   
13  15  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  50 m  1:38.26   
14  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  1:38.65   
15  397  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:39.10   
16  26  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  1:39.60   
17  74  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  1:41.51   
18  50  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  1:41.84   
19  560  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m  1:42.95   
20  84  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  1:43.19   
21  470  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  50 m  1:44.01   
22  20  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  50 m  1:45.58   
23  133  Araskog Martin  2004  SKURU IK  AJ4704  25 m  1:45.90   
24  200  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  25 m  1:47.11   
25  183  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  1:47.20   
26  607  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:47.33   
27  51  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  1:50.17   
28  19  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  1:50.22   
29  330  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  25 m  1:51.36   
30  466  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  50 m  1:51.66   
31  329  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  1:51.93   
32  317  Bärgaskörd Jona  2004  SÖDERTÄLJE  AU6704  25 m  1:52.21   
33  241  Malm Carl  2005  SPÅRVÄGEN  AL7905  50 m  1:55.20   
34  327  Johansson Joakim  2005  SÖDERTÄLJE  AK7105  25 m  1:56.73   
35  254  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  25 m  1:57.26   
36  138  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  1:57.65   
37  91  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  1:57.84   
38  39  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m  1:57.87   
39  231  Karlsson Karlström Milles  2005  SPÅRVÄGEN  AD0905  25 m  2:01.63   
40  419  Amanbaev Adam  2005  TÄBY SIM  AI6305  25 m  2:03.61   
41  214  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  50 m  2:06.19   
42  111  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m     
43  129  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m     
44  194  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  25 m     
45  318  Carlbaum Vidar  2005  SÖDERTÄLJE  AR9305  25 m     
46  320  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m     
47  594  Jansson Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AJ8504  25 m     
48  681  Al-Kallyas Karim  2004  SPIF SF  AW4504  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
15_S
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
579  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:16.40   
218  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:17.38   
644  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  1:17.42   
710  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:17.53   
531  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  50 m  1:17.74   
554  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  1:18.24   
352  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:18.30   
38  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  25 m  1:18.53   
445  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  1:19.10   
10  28  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  1:19.41   
11  336  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  1:19.64   
12  29  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  1:19.85   
13  296  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:20.02   
14  148  Hansson Tora  2002  SKURU IK  AW6802  25 m  1:20.16   
15  53  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  1:20.49   
16  49  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  50 m  1:20.70   
17  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  1:20.90   
18  328  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  1:21.14   
19  97  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  1:21.43   
20  551  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  1:21.67   
21  178  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:21.73   
22  598  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  1:21.90   
23  230  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:22.75   
24  57  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  50 m  1:22.84   
25  586  Galway Isabella  2003  ÅKERSBERGA  AA3203  25 m  1:22.94   
26  477  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  1:23.03   
27  35  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  25 m  1:23.07   
28  629  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:23.41   
29  347  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:23.48   
30  21  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  25 m  1:24.23   
31  279  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  1:24.34   
32  529  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:24.39   
33  676  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:24.74   
34  285  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:24.97   
35  75  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  25 m  1:24.98   
36  12  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  1:25.34   
37  60  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m  1:25.60   
38  567  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:25.83   
39  70  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  1:25.86   
40  539  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:26.05   
41  707  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  1:26.99   
42  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  1:27.00   
43  62  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  25 m  1:27.02   
44  240  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:27.14   
45  747  Vang-Jensen Caroline  2003  SPIF SF  BV0803  25 m  1:27.20   
46  77  Tsirona Dimitra  2002  JÄRFÄLLA S  AP3602  25 m  1:27.36   
47  357  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  1:27.46   
48  100  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:28.42   
49  242  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  50 m  1:28.74   
50  683  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:29.04   
51  416  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  1:29.15   
52  280  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  25 m  1:29.49   
53  561  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  1:29.86   
54  451  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  1:30.10   
55  410  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:30.14   
56  239  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:30.16   
57  405  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:30.33   
58  124  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:30.41   
59  349  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:30.41   
60  396  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:30.41   
61  287  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  1:31.29   
62  43  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  1:31.38   
63  83  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  25 m  1:31.83   
64  527  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  1:31.84   
65  724  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:31.96   
66  109  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:31.97   
67  306  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:32.00   
68  675  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:32.14   
69  309  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:32.18   
70  334  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  1:32.36   
71  640  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:32.62   
72  613  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  1:32.87   
73  222  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  50 m  1:33.08   
74  213  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:33.37   
75  654  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:33.59   
76  354  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:33.64   
77  99  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:33.83   
78  425  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  1:33.90   
79  564  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  1:34.00   
80  603  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  1:34.54   
81  121  Palmborg Astrid  2003  SALTSJÖB  BH0803  25 m  1:34.80   
82  33  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  1:34.90   
83  501  Sköld Maja  2002  TÄBY SIM  AP1602  50 m  1:34.92   
84  643  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  50 m  1:35.30   
85  340  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  1:35.39   
86  545  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  1:35.61   
87  534  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  50 m  1:35.73   
88  702  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:35.84   
89  734  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  1:36.26   
90  663  Reiman Alexandra  2002  SS04  BS9602  25 m  1:36.31   
91  380  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  25 m  1:36.63   
92  509  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:36.76   
93  105  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:36.81   
94  255  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:36.99   
95  272  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:37.50   
96  494  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  1:37.63   
97  151  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:37.67   
98  314  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  50 m  1:38.60   
99  672  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  1:39.35   
100  733  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m  1:41.08   
101  313  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  25 m  1:41.55   
102  338  Müller Vilma  2002  SÖDERTÄLJE  AV7802  25 m  1:42.65   
103  618  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  1:43.03   
104  179  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:43.12   
105  563  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  1:43.39   
106  728  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:43.67   
107  163  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  1:43.72   
108  156  Lesse Matilda  2002  SKURU IK  BQ3602  25 m  1:43.83   
109  528  Barzelatto Julia  2002  VÄSBY SS  BV8602  25 m  1:44.88   
110  583  Flatow Clara  2003  ÅKERSBERGA  BI9603  25 m  1:45.05   
111  356  Yitbarek Simona  2003  SÖDERTÄLJE  BW3603  25 m  1:45.62   
112  172  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  50 m  1:47.02   
113  659  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  50 m  1:47.50   
114  615  Kokoric Bianca  2003  ÖSMO SS  BW9603  25 m  1:47.58   
115  173  Wahlén Malin  2003  SKURU IK  BK8803  50 m  1:48.08   
116  623  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  1:49.45   
117  526  Azarian Diana  2003  VÄSBY SS  AV6803  25 m  1:50.55   
118  709  Koivisto Terése  2003  SPIF SF  BG6203  25 m  1:50.89   
119  589  Hedelin Towalie  2002  ÅKERSBERGA  BN8202  25 m  1:51.00   
120  635  Engström Ronja  2002  SS04  BJ7802  50 m  1:51.10   
121  636  Forghani Maryam  2002  SS04  BW3602  50 m  1:53.64   
122  585  Frejd Denise  2003  ÅKERSBERGA  BI8603  25 m  2:13.36   
123  605  Thyrberg Saga  2003  ÅKERSBERGA  BI1803  25 m  2:19.48   
124  168  Schmidt Cornelia  2003  SKURU IK  BQ6403  25 m     
125  584  Flodin Malin  2002  ÅKERSBERGA  BX9602  25 m     
126  730  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  25 m     
127  750  Viazovskaia Puma  2003  SPIF SF  CA5603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
16_S
Gren 16, 100 Bröstsim Herrar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  25 m  1:10.10   
403  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:11.68   
658  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:12.08   
542  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  1:12.20   
16  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  50 m  1:12.84   
259  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  1:13.56   
271  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  1:13.60   
Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  1:13.92   
736  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:14.66   
10  536  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:14.74   
11  755  Almvret Erik  2002  JÄRFÄLLA S  AD6702  25 m  1:14.85   
12  177  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  1:15.35   
13  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  1:15.72   
14  158  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:15.84   
15  335  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  1:16.14   
16  304  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  1:16.44   
17  189  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  1:17.42   
18  298  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:17.69   
19  301  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:18.64   
20  217  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  1:19.14   
21  130  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:19.70   
22  71  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  1:20.18   
23  606  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  1:20.71   
24  492  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  1:20.72   
25  664  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  50 m  1:21.08   
26  185  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  1:21.64   
27  161  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  1:22.06   
28  312  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  1:22.39   
29  544  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  1:22.69   
30  424  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:22.75   
31  248  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  1:23.04   
32  290  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:23.45   
33  706  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  1:24.06   
34  244  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  25 m  1:24.40   
35  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  1:24.57   
36  735  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  25 m  1:24.87   
37  68  Parsa Arian  2002  JÄRFÄLLA S  AD3302  25 m  1:25.18   
38  616  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  1:25.30   
39  628  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:25.56   
40  226  Jansson Ludvig  2002  SPÅRVÄGEN  AI0902  25 m  1:25.82   
41  503  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  1:26.24   
42  495  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  1:26.26   
43  275  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:26.92   
44  641  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  1:28.48   
45  245  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  1:28.49   
46  212  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  1:28.76   
47  630  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:29.70   
48  556  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  1:30.03   
49  339  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:30.47   
50  525  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:31.06   
51  417  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  25 m  1:32.00   
52  562  Sundgren Oliver  2003  VÄSBY SS  AW7303  25 m  1:32.45   
53  400  Gillman Emil  2003  TYRESÖ SS  AK2303  25 m  1:32.75   
54  256  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  1:32.91   
55  608  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  1:33.78   
56  612  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  1:34.18   
57  597  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  1:34.38   
58  201  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  25 m  1:34.72   
59  110  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  50 m  1:34.93   
60  726  Njegovanovic Adam  2003  SPIF SF  AW5703  25 m  1:35.08   
61  415  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  1:35.12   
62  322  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  1:35.22   
63  342  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  1:35.31   
64  698  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  50 m  1:35.50   
65  180  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  1:37.11   
66  742  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  1:37.14   
67  510  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  50 m  1:37.18   
68  699  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  1:37.34   
69  341  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  1:37.45   
70  721  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  50 m  1:37.85   
71  69  Parsa Daniel  2003  JÄRFÄLLA S  AL8503  25 m  1:38.32   
72  611  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  1:38.32   
73  669  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  50 m  1:38.52   
74  44  Gunnarsson Jonsson Pontus  2003  JÄRFÄLLA S  AF3303  25 m  1:38.66   
75  548  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  1:38.99   
76  307  Agarwal Daniel  2002  SÖDERTÄLJE  AU2302  25 m  1:39.25   
77  167  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  50 m  1:39.88   
78  690  Dahlberg Larsson Zim  2003  SPIF SF  AV1503  50 m  1:39.95   
79  559  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  50 m  1:40.39   
80  622  Aglert Erik  2002  SS04  AY4102  50 m  1:41.27   
81  696  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  25 m  1:41.34   
82  48  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  25 m  1:41.52   
83  645  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  50 m  1:43.64   
84  578  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m  1:44.26   
85  332  Lange Jacob  2002  SÖDERTÄLJE  AR5702  25 m  1:45.79   
86  590  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:51.58   
87  486  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  50 m  1:53.21   
88  703  Hjälm Emanuel  2002  SPIF SF  AV2702  25 m  1:58.43   
89  310  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  50 m  2:01.01   
90  602  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  2:02.32   
91  63  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m     
92  638  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m     
93  743  Ullberg Harrison Tom  2003  SPIF SF  AZ6103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
17_S
Gren 17, 100m Bröstsim Damer 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
745  Wallenborg Caroline  2000  SPIF SF  AL3800  25 m  1:12.59   
187  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  1:14.85   
697  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SPIF SF  BP6600  25 m  1:17.19   
308  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  1:17.44   
283  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:17.58   
76  Södersten Elin  2000  JÄRFÄLLA S  AI5800  25 m  1:18.36   
700  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:18.56   
134  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  1:20.57   
79  Wall Linnea  2001  JÄRFÄLLA S  AV1601  25 m  1:21.66   
10  512  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  1:22.27   
11  744  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  1:22.47   
12  488  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  1:22.91   
13  715  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  1:23.29   
14  261  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  1:23.93   
15  249  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:24.09   
16  18  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  25 m  1:24.15   
17  31  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:24.56   
18  679  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  1:25.97   
19  497  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  1:26.00   
20  233  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  1:26.19   
21  680  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  1:26.59   
22  36  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  25 m  1:27.30   
23  401  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  1:29.99   
24  184  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  1:30.40   
25  234  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:30.57   
26  537  Hübinette Vanessa  2001  VÄSBY SS  AY1201  25 m  1:31.57   
27  24  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  1:31.62   
28  263  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:32.02   
29  325  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  1:32.21   
30  225  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  1:35.51   
31  660  Palmqvist Maja  2001  SS04  BM0401  25 m  1:37.75   
32  238  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:39.11   
33  574  Bailey Kelsey  2001  ÅKERSBERGA  BK4401  25 m  1:41.02   
34  155  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:42.00   
35  159  Lundgren Emma  2001  SKURU IK  AO6801  25 m  1:42.34   
36  101  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:42.62   
37  599  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  1:43.18   
38  711  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  1:43.39   
39  619  Pasanen Sandra  2001  ÖSMO SS  BV8401  50 m  1:49.66   
40  558  Roeland Elisa  2001  VÄSBY SS  BU0801  25 m  1:51.59   
41  609  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:53.75   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
18_S
Gren 18, 100 Bröstsim Herrar 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
383  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  25 m  1:09.00   
303  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  1:09.49   
705  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  1:09.86   
376  Mylläri Anton  2001  SÖDERTÖRN  AB9501  25 m  1:11.04   
41  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  1:11.33   
284  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  1:14.25   
243  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  1:14.81   
345  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  1:15.03   
82  Westberg Pontus  2000  JÄRFÄLLA S  AS9500  25 m  1:15.50   
10  32  Adelöw Anton  2001  JÄRFÄLLA S  AI5901  25 m  1:15.56   
11  723  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  1:15.85   
12  66  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  1:16.43   
13  687  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  1:17.41   
14  286  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  1:18.17   
15  315  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  1:20.81   
16  171  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:21.91   
17  64  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  25 m  1:22.41   
18  211  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  1:22.86   
19  748  Vang-Jensen Christoffer  2001  SPIF SF  AZ5301  25 m  1:23.09   
20  165  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  25 m  1:24.40   
21  617  Mardeni Zain  2001  ÖSMO SS  AY0501  25 m  1:24.67   
22  135  Bergman Nils  2001  SKURU IK  AX2901  25 m  1:26.77   
23  740  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  25 m  1:28.24   
24  620  Tegbo Sebastian  2001  ÖSMO SS  AT9501  25 m  1:31.43   
25  326  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  1:33.23   
26  324  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  50 m  1:33.35   
27  553  Olsson Anton  2001  VÄSBY SS  AO0301  50 m  1:38.65   
28  566  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  1:39.17   
29  170  Sjöborg Noah  2001  SKURU IK  AY9501  25 m  1:42.71   
30  169  Sjöborg Adam  2001  SKURU IK  AY8501  25 m  1:43.55   
31  577  Beiming Oliver  2001  ÅKERSBERGA  AT1301  25 m  1:46.36   
32  573  Badaoui Anwar  2000  ÅKERSBERGA  BA5300  25 m     
33  580  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m     
34  591  Husseini Idris  2000  ÅKERSBERGA  BA8100  25 m     
35  719  Lindström Leo  2001  SPIF SF  AY1501  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
19_S
Gren 19, 100m Bröstsim Damer 17 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
688  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  1:16.58   
729  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  1:18.18   
684  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  1:19.29   
210  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:19.39   
361  Bothe Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  1:23.06   
191  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  1:23.83   
394  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:24.04   
205  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  1:26.19   
704  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:28.31   
10  592  Högström Emelie  1999  ÅKERSBERGA  AR5299  25 m  1:31.05   
11  582  Ehrngren Isabelle  1999  ÅKERSBERGA  BC0699  25 m  1:33.31   
12  224  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  50 m  1:36.03   
13  637  Hyllander Hanna  1999  SS04  BS9699  50 m  1:38.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
20_S
Gren 20, 100 Bröstsim Herrar 17 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
367  Filinau Alexej  1998  SÖDERTÖRN  AL3998  25 m  1:07.68   
751  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  1:08.83   
731  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  25 m  1:08.95   
610  Wågström Victor  1994  ÅKERSBERGA  AY0394  50 m  1:09.16   
13  Kyynäräinen Henri  1994  AUi  94A805  25 m  1:11.73   
695  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  1:12.28   
691  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  1:12.41   
11  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  1:12.77   
727  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  1:22.45   
10  252  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  50 m  1:24.89   
11  258  Stupane Rudolfs  1999  SPÅRVÄGEN  AX0599  50 m  1:26.99   
12  369  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  1:27.07   
13  375  Musacchio Andrea  1999  SÖDERTÖRN  AY6199  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
21_S
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
181  Alkas Alias Alexandra  2006  SPÅRVÄGEN  AE2406  25 m  39.57   
92  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  25 m  40.51   
427  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  40.58   
30  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  50 m  41.22   
Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  41.60   
652  Lundmark Angnes  2006  SS04  AH2806  25 m  41.91   
55  Kinane Hannah  2006  JÄRFÄLLA S  AC5406  25 m  41.94   
154  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  42.13   
311  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  42.43   
10  17  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  50 m  43.34   
11  221  Holmberg Ella  2006  SPÅRVÄGEN  AK7406  25 m  44.35   
12  80  Wallin Mira  2006  JÄRFÄLLA S  AC6406  25 m  44.37   
13  475  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m  44.93   
14  145  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  45.40   
15  215  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  25 m  45.71   
16  693  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  46.39   
17  739  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  50 m  46.44   
18  418  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  50 m  46.89   
19  162  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  47.34   
20  483  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  48.14   
21  219  Hjort Mowitz Lola  2006  SPÅRVÄGEN  AI8406  25 m  48.19   
22  348  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  48.27   
23  437  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  50 m  48.38   
24  197  Egmar Stella  2006  SPÅRVÄGEN  AW9806  25 m  49.09   
25  264  Thunberg Agnes  2007  SPÅRVÄGEN  AD8807  50 m  50.30   
26  639  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  50.45   
27  476  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  50 m  50.84   
28  117  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  52.21   
29  519  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  25 m  52.28   
30  274  Öhlén Astrid  2006  SPÅRVÄGEN  AV5206  50 m  53.14   
31  229  Karlsson Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  AD4807  25 m  55.16   
32  253  Rollvén Carla  2006  SPÅRVÄGEN  BA4406  25 m  55.75   
33  216  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  25 m  57.50   
34  116  Löwenthal Sophie  2007  SALTSJÖB  AM3607  25 m  1:07.20   
35  98  Björkholm Linnea  2008  SALTSJÖB  AD7408  25 m  1:10.33   
36  104  Cunningham Helena  2007  SALTSJÖB  AN3407  25 m     
37  363  Coles Adiyat  2008  SÖDERTÖRN  AB1808  25 m     
38  373  Lundberg Malva  2007  SÖDERTÖRN  AM6207  25 m     
39  450  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM  AN2807  25 m     
40  468  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
22_S
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
355  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  40.27   
236  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  41.71   
423  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  44.06   
227  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  25 m  44.76   
514  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  50 m  45.55   
462  Hogg Joel  2007  TÄBY SIM  AD6307  25 m  45.60   
137  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  50 m  46.89   
442  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  47.34   
438  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  50 m  47.90   
10  434  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  25 m  48.44   
11  511  Al-Ubaidi Emil  2006  TÄBY SIM  AE0306  25 m  49.61   
12  353  Welin-Berger Simon  2006  SÖDERTÄLJE  AB6306  25 m  49.76   
13  344  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  55.86   
14  207  Geaney Oliver  2006  SPÅRVÄGEN  AH0506  25 m  1:00.50   
15  127  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m     
16  465  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  25 m     
17  499  Seel Jesper  2006  TÄBY SIM  AN9306  25 m     
18  516  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  25 m     
19  522  Zhao William  2006  TÄBY SIM  AN8306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
23_S
Gren 23, 100m Ryggsim Damer 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
555  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  1:16.66   
269  Vaamonde Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:16.98   
657  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  1:17.01   
61  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  25 m  1:17.33   
474  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:17.97   
362  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:18.13   
682  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:18.37   
569  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:18.44   
333  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  1:19.02   
10  157  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  1:20.77   
11  22  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  1:21.39   
12  188  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  1:21.75   
13  282  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  1:22.15   
14  78  Tsirona Ioanna  2004  JÄRFÄLLA S  AE2404  25 m  1:22.23   
15  656  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  1:22.31   
16  565  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:22.59   
17  10  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  1:22.95   
18  235  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  50 m  1:22.96   
19  266  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:23.24   
20  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  1:23.32   
21  14  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  1:23.93   
22  713  Lidman Shirley  2004  SPIF SF  BB6404  25 m  1:24.03   
23  337  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  1:24.10   
24  351  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  1:24.88   
25  570  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  1:25.17   
26  446  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:25.32   
27  759  Morota Nova  2005  SPÅRVÄGEN  AJ6405  25 m  1:25.62   
28  533  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:25.71   
29  552  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  1:25.77   
30  47  Hansen Sofia  2004  JÄRFÄLLA S  AL9604  25 m  1:25.80   
31  543  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  1:26.03   
32  441  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  1:26.07   
33  467  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  1:26.59   
34  430  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:27.23   
35  670  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  1:28.43   
36  199  Eld Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AS5205  25 m  1:28.73   
37  421  Aronsson Erika  2005  TÄBY SIM  AM2205  25 m  1:28.95   
38  433  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  25 m  1:29.44   
39  132  Almgren Mathilda  2005  SKURU IK  AD1805  25 m  1:29.53   
40  250  Olsson Veronica  2005  SPÅRVÄGEN  AG6805  25 m  1:29.57   
41  139  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:29.59   
42  485  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM  BH0604  25 m  1:29.90   
43  439  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:29.99   
44  142  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  1:30.07   
45  502  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:30.63   
46  650  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  1:30.73   
47  568  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  1:30.74   
48  45  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  1:30.94   
49  93  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  25 m  1:31.13   
50  54  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  1:31.17   
51  81  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  1:31.39   
52  166  Read Melody  2005  SKURU IK  AU8605  25 m  1:31.99   
53  422  Bailey Darcey  2004  TÄBY SIM  BH3404  25 m  1:32.17   
54  614  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  1:32.47   
55  25  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  1:32.89   
56  58  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  1:33.05   
57  268  Uddeholt Lisa  2005  SPÅRVÄGEN  AX6405  50 m  1:33.60   
58  164  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:33.61   
59  149  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:33.62   
60  88  Dombos Alice  2004  LIDINGÖ SK  BI7804  25 m  1:33.71   
61  481  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:33.93   
62  456  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:34.08   
63  209  Groth Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AV2605  25 m  1:34.32   
64  72  Sidén Emelie  2005  JÄRFÄLLA S  AL9605  25 m  1:34.35   
65  741  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  1:34.43   
66  538  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  1:34.49   
67  550  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  1:34.63   
68  435  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:35.36   
69  316  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  50 m  1:36.03   
70  107  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  1:36.11   
71  431  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:36.11   
72  737  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  25 m  1:36.68   
73  146  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:37.71   
74  52  Iwarson Hanna  2005  JÄRFÄLLA S  AI7805  25 m  1:37.74   
75  40  Finnhammar Stella  2005  JÄRFÄLLA S  AO7805  25 m  1:37.81   
76  498  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  1:38.57   
77  440  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m  1:38.67   
78  535  Garbrant Stella  2004  VÄSBY SS  BH2204  25 m  1:38.78   
79  204  Färm Alina  2005  SPÅRVÄGEN  AV3605  25 m  1:39.07   
80  758  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m  1:39.34   
81  192  Chiuarzzo Åström Kristina  2004  SPÅRVÄGEN  BG1204  25 m  1:39.60   
82  89  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  25 m  1:39.84   
83  460  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  1:39.92   
84  587  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  1:40.11   
85  319  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  1:40.52   
86  27  Tran Phan Vy Anh  2005  AUi  05A539  50 m  1:40.81   
87  718  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m  1:41.36   
88  265  Tjäder Vera  2005  SPÅRVÄGEN  AX3405  25 m  1:41.44   
89  717  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  1:41.50   
90  358  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  1:42.03   
91  655  Mitrovic Isidora  2005  SS04  AS2205  50 m  1:42.80   
92  482  Lowbrink Edla  2004  TÄBY SIM  BT3404  25 m  1:43.06   
93  323  Hellberg Aliette  2004  SÖDERTÄLJE  AL5204  25 m  1:43.21   
94  206  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  50 m  1:43.30   
95  478  Lindgren Junie  2004  TÄBY SIM  BO2604  50 m  1:45.25   
96  346  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  1:45.41   
97  331  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  1:47.32   
98  708  Kelkay Amanda  2005  SPIF SF  AK9805  25 m  1:47.86   
99  517  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:48.43   
100  479  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:48.47   
101  508  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  1:50.55   
102  458  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:51.54   
103  246  Nivenius Karolina  2005  SPÅRVÄGEN  BC8405  50 m  1:57.41   
104  232  Kidane Theodora  2005  SPÅRVÄGEN  BG7205  25 m  2:05.40   
105  113  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m     
106  122  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m     
107  237  Lindgren Maja  2005  SPÅRVÄGEN  BI8205  25 m     
108  429  Boije-Lundgren Emeli  2005  TÄBY SIM  BL5605  25 m     
109  436  Day Julia  2005  TÄBY SIM  AT9805  25 m     
110  487  Nordin Lund Filippa  2005  TÄBY SIM  BL1605  25 m     
111  490  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m     
112  507  Svärd Tilda  2005  TÄBY SIM  BB9405  25 m     
113  513  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m     
114  632  Dicander Tove  2005  SS04  BI0805  25 m     
115  667  Svanberg Lisa  2005  SS04  BG6605  25 m     
116  673  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  25 m     
117  689  Bäckström Leia  2004  SPIF SF  BT4804  25 m     
118  714  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  25 m     
119  716  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Herrar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
67  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  1:13.34   
725  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  1:19.09   
350  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  1:19.18   
Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  1:20.24   
Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  1:20.37   
518  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  1:20.96   
65  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  1:22.44   
493  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  50 m  1:23.71   
20  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  50 m  1:24.34   
10  712  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:24.41   
11  470  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  1:24.80   
12  186  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  1:25.80   
13  397  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:26.16   
14  19  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  1:26.52   
15  15  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  50 m  1:26.84   
16  530  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  1:27.39   
17  260  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  25 m  1:30.23   
18  84  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  50 m  1:30.94   
19  200  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  25 m  1:32.73   
20  330  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  50 m  1:33.59   
21  241  Malm Carl  2005  SPÅRVÄGEN  AL7905  25 m  1:35.95   
22  466  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  1:36.18   
23  111  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  1:36.33   
24  26  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  1:38.14   
25  329  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  1:39.62   
26  39  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m  1:39.90   
27  214  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  50 m  1:41.06   
28  91  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  1:42.36   
29  50  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  1:42.43   
30  320  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m  1:45.09   
31  51  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  1:46.29   
32  74  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  1:46.34   
33  231  Karlsson Karlström Milles  2005  SPÅRVÄGEN  AD0905  50 m  1:47.41   
34  133  Araskog Martin  2004  SKURU IK  AJ4704  25 m  1:47.70   
35  521  von Trzaska Gustav  2004  TÄBY SIM  AU6504  25 m  1:48.23   
36  419  Amanbaev Adam  2005  TÄBY SIM  AI6305  25 m  1:48.69   
37  138  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  1:48.89   
38  321  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m  1:49.11   
39  254  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  50 m  1:49.49   
40  183  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  1:51.49   
41  327  Johansson Joakim  2005  SÖDERTÄLJE  AK7105  25 m  1:54.99   
42  194  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  25 m     
43  317  Bärgaskörd Jona  2004  SÖDERTÄLJE  AU6704  25 m     
44  318  Carlbaum Vidar  2005  SÖDERTÄLJE  AR9305  25 m     
45  457  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m     
46  560  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m     
47  594  Jansson Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AJ8504  25 m     
48  681  Al-Kallyas Karim  2004  SPIF SF  AW4504  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
25_S
Gren 25, 100m Ryggsim Damer 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
710  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:05.58   
29  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  1:08.84   
336  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  1:09.13   
12  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  1:09.96   
99  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:10.14   
328  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  1:10.26   
218  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:11.02   
38  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  25 m  1:11.15   
347  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:11.24   
10  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  1:11.27   
11  175  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:11.29   
12  644  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  1:11.30   
13  287  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  1:11.42   
14  579  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:11.43   
15  567  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:11.46   
16  653  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:11.97   
17  109  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  50 m  1:12.08   
18  213  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:12.19   
19  62  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  25 m  1:12.22   
20  21  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  25 m  1:12.91   
21  554  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  1:13.16   
22  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  1:13.28   
23  28  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  1:13.44   
24  534  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  25 m  1:13.45   
25  756  Roloff Emma  2002  SÖDERTÖRN  at6402  25 m  1:13.60   
26  49  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  1:14.16   
27  242  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:14.42   
28  70  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  1:14.47   
29  60  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m  1:14.54   
30  352  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:14.64   
31  77  Tsirona Dimitra  2002  JÄRFÄLLA S  AP3602  25 m  1:15.15   
32  306  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:15.55   
33  724  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:15.75   
34  357  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  1:15.77   
35  477  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  1:16.05   
36  551  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  1:16.38   
37  432  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:16.40   
38  529  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:16.52   
39  504  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  1:16.61   
40  280  Danielsson Victoria  2002  SKK  BP6802  25 m  1:16.67   
41  53  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  1:16.80   
42  539  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:17.54   
43  334  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  1:17.80   
44  75  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  25 m  1:18.26   
45  445  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  1:18.36   
46  33  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  1:18.66   
47  57  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  25 m  1:18.67   
48  239  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:18.70   
49  276  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:18.85   
50  255  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:19.01   
51  654  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:19.21   
52  410  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:19.43   
53  240  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:19.47   
54  420  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:19.63   
55  313  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  25 m  1:19.80   
56  683  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:19.90   
57  178  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:20.20   
58  230  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:20.51   
59  179  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:20.66   
60  702  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:20.70   
61  531  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  1:20.72   
62  747  Vang-Jensen Caroline  2003  SPIF SF  BV0803  25 m  1:20.84   
63  506  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  25 m  1:21.03   
64  272  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:21.14   
65  663  Reiman Alexandra  2002  SS04  BS9602  25 m  1:21.19   
66  412  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  1:21.36   
67  309  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:21.41   
68  285  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:21.42   
69  43  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  1:21.52   
70  734  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  1:21.70   
71  105  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:21.78   
72  509  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:22.08   
73  124  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:22.68   
74  676  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:22.93   
75  586  Galway Isabella  2003  ÅKERSBERGA  AA3203  25 m  1:23.00   
76  527  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  1:23.42   
77  545  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  1:23.48   
78  707  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  1:23.50   
79  83  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  25 m  1:23.51   
80  247  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  1:23.61   
81  629  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:23.66   
82  598  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  1:23.75   
83  444  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:23.79   
84  603  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  1:23.79   
85  35  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  25 m  1:23.95   
86  380  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  25 m  1:24.05   
87  546  Lu Emma  2002  VÄSBY SS  BE2402  25 m  1:24.22   
88  195  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  50 m  1:24.50   
89  222  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:24.67   
90  728  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:24.89   
91  354  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:24.94   
92  278  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  1:25.06   
93  305  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  1:25.10   
94  640  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:25.40   
95  564  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  1:25.46   
96  37  de Besche Ebba  2003  JÄRFÄLLA S  AD0803  25 m  1:25.47   
97  666  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  1:25.71   
98  405  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:26.13   
99  349  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:26.49   
100  314  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  1:27.01   
101  451  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  1:27.93   
102  151  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:28.34   
103  627  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:28.98   
104  413  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  1:29.14   
105  618  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  1:29.93   
106  156  Lesse Matilda  2002  SKURU IK  BQ3602  25 m  1:30.10   
107  163  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  1:30.43   
108  340  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  1:30.79   
109  672  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  1:30.79   
110  289  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:31.07   
111  659  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  25 m  1:31.41   
112  643  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  50 m  1:32.13   
113  561  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  1:32.51   
114  631  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  25 m  1:32.89   
115  733  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m  1:33.65   
116  494  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  50 m  1:33.88   
117  709  Koivisto Terése  2003  SPIF SF  BG6203  25 m  1:34.96   
118  635  Engström Ronja  2002  SS04  BJ7802  50 m  1:35.47   
119  356  Yitbarek Simona  2003  SÖDERTÄLJE  BW3603  25 m  1:35.90   
120  613  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  1:37.08   
121  646  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  1:37.88   
122  173  Wahlén Malin  2003  SKURU IK  BK8803  25 m  1:38.05   
123  615  Kokoric Bianca  2003  ÖSMO SS  BW9603  25 m  1:38.44   
124  675  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:41.61   
125  541  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  25 m  1:42.53   
126  338  Müller Vilma  2002  SÖDERTÄLJE  AV7802  25 m  1:48.37   
127  585  Frejd Denise  2003  ÅKERSBERGA  BI8603  25 m  1:48.91   
128  589  Hedelin Towalie  2002  ÅKERSBERGA  BN8202  25 m  1:49.09   
129  557  Rehnström Oline  2002  VÄSBY SS  BV7402  25 m  1:49.60   
130  605  Thyrberg Saga  2003  ÅKERSBERGA  BI1803  25 m  1:58.77   
131  121  Palmborg Astrid  2003  SALTSJÖB  BH0803  25 m     
132  540  Krause Dorota  2002  VÄSBY SS  BU3802  25 m     
133  584  Flodin Malin  2002  ÅKERSBERGA  BX9602  25 m     
134  662  Preste Sofia  2003  SS04  CA7403  25 m     
135  750  Viazovskaia Puma  2003  SPIF SF  CA5603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
26_S
Gren 26, 100m Ryggsim Herrar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  25 m  1:01.37   
217  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  1:02.73   
Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  1:04.87   
542  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  1:06.13   
658  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:06.50   
271  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  1:07.77   
16  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  50 m  1:07.81   
158  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:08.77   
641  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  1:08.87   
10  304  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  1:08.92   
11  335  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  1:09.04   
12  523  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  1:09.09   
13  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  1:09.20   
14  71  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  1:09.44   
15  189  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  1:09.87   
16  275  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:10.52   
17  144  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:10.82   
18  259  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  1:10.89   
19  616  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  1:11.09   
20  403  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:11.28   
21  606  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  1:11.31   
22  536  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:11.61   
23  295  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  1:11.92   
24  130  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:11.94   
25  143  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:12.46   
26  339  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:12.64   
27  415  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  1:12.93   
28  48  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  25 m  1:13.83   
29  492  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  1:14.81   
30  226  Jansson Ludvig  2002  SPÅRVÄGEN  AI0902  25 m  1:14.90   
31  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:15.64   
32  736  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:16.29   
33  290  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:16.30   
34  245  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m  1:16.58   
35  248  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  1:16.59   
36  706  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  1:16.83   
37  312  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  1:17.10   
38  110  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  1:17.50   
39  480  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  1:17.69   
40  628  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:17.76   
41  664  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  50 m  1:17.86   
42  520  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  1:17.88   
43  301  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:18.07   
44  735  Seeman Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  25 m  1:18.60   
45  525  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:18.63   
46  649  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:18.76   
47  342  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  1:18.89   
48  449  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  1:19.33   
49  267  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:19.51   
50  63  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  1:19.61   
51  68  Parsa Arian  2002  JÄRFÄLLA S  AD3302  25 m  1:20.45   
52  212  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  1:20.59   
53  332  Lange Jacob  2002  SÖDERTÄLJE  AR5702  25 m  1:21.12   
54  398  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:21.14   
55  119  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:21.33   
56  548  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  1:21.46   
57  556  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  1:21.62   
58  559  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  1:21.73   
59  360  Bolinder Linus  2003  SÖDERTÖRN  AO3503  25 m  1:21.92   
60  699  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  1:21.96   
61  698  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  25 m  1:22.40   
62  322  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  50 m  1:22.83   
63  597  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  1:22.83   
64  612  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  1:22.90   
65  185  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  1:23.36   
66  180  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  1:23.50   
67  742  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  1:23.82   
68  167  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:24.03   
69  452  Grundin Fredrick  2003  TÄBY SIM  AR8703  25 m  1:24.18   
70  174  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:24.21   
71  696  Frisendahl Emil  2003  SPIF SF  AV8303  25 m  1:24.24   
72  44  Gunnarsson Jonsson Pontus  2003  JÄRFÄLLA S  AF3303  25 m  1:24.45   
73  69  Parsa Daniel  2003  JÄRFÄLLA S  AL8503  25 m  1:24.58   
74  223  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  1:25.03   
75  393  Åslund Albin  2003  SÖDERTÖRN  AT1103  25 m  1:25.16   
76  611  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  1:25.79   
77  562  Sundgren Oliver  2003  VÄSBY SS  AW7303  25 m  1:26.08   
78  630  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  1:26.38   
79  152  Hägbom Anton  2002  SKURU IK  AT9302  25 m  1:26.53   
80  256  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  1:26.59   
81  669  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:27.10   
82  141  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:27.27   
83  307  Agarwal Daniel  2002  SÖDERTÄLJE  AU2302  25 m  1:27.40   
84  106  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  1:28.19   
85  721  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  50 m  1:28.25   
86  608  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  1:28.52   
87  645  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  50 m  1:28.96   
88  341  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  1:28.99   
89  400  Gillman Emil  2003  TYRESÖ SS  AK2303  25 m  1:29.16   
90  310  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  1:30.62   
91  486  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  50 m  1:30.78   
92  726  Njegovanovic Adam  2003  SPIF SF  AW5703  25 m  1:30.84   
93  547  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  1:34.35   
94  455  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  1:34.85   
95  690  Dahlberg Larsson Zim  2003  SPIF SF  AV1503  25 m  1:38.15   
96  590  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:39.99   
97  602  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  1:44.14   
98  622  Aglert Erik  2002  SS04  AY4102  50 m  1:51.38   
99  544  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m     
100  578  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m     
101  638  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m     
102  703  Hjälm Emanuel  2002  SPIF SF  AV2702  25 m     
103  743  Ullberg Harrison Tom  2003  SPIF SF  AZ6103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:08 
 
27_S
Gren 27, 100m Ryggsim Damer 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
697  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SPIF SF  BP6600  25 m  1:06.69   
381  Roloff Wilma  2000  SÖDERTÖRN  BA7600  25 m  1:08.14   
294  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m  1:08.33   
270  Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:09.23   
24  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  1:10.47   
745  Wallenborg Caroline  2000  SPIF SF  AL3800  25 m  1:11.47   
325  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  1:11.95   
36  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  25 m  1:12.01   
238  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:12.20   
10  715  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  1:12.46   
11  680  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  1:12.75   
12  76  Södersten Elin  2000  JÄRFÄLLA S  AI5800  25 m  1:12.98   
13  308  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  1:13.06   
14  384  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  1:13.97   
15  489  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  1:14.20   
16  283  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:14.56   
17  187  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  1:14.81   
18  700  Granert Lea  2001  SPIF SF